fot. Bodziach
REKLAMA

Koszykówka

Fotele motorniczych na ławce rezerwowych

Bodziach, źródło: Legionisci.com

Podczas niedzielnego meczu koszykarzy Legii Warszawa z Anwilem Włocławek w hali OSiR Bemowo zadebiutowała nowa ławka rezerwowych, przygotowana dla warszawskiej drużyny specjalnie przez Tramwaje Warszawskie, jednego ze sponsora sekcji. Efektowne czerwone fotele przymocowane do specjalnej konstrukcji (na kółkach, aby ułatwić ich transport) przyjechały na Bemowo w czwartek, 14 stycznia.

Tramwaje Warszawskie przygotowały dla legionistów eleganckie, świeżo wytapicerowane, czerwone fotele z zagłówkami, z jakich na co dzień korzystają motorniczowie warszawscy w tramwajach miejskich. Foteli jest czternaście - tak, aby zmieściła się na nich cała kadra meczowa wraz ze sztabem szkoleniowym i medycznym.



REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (20)

+dodaj komentarz
fghjklop - 22.01.2021 / 19:46, *.116.76

gest godny miasta stołecznego Warszawa...

odpowiedz
xxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxx - 20.01.2021 / 19:54, *.com.pl

Dobrze, że nie tęczowe.......... ;)))

odpowiedz
Ziomek69 - 20.01.2021 / 08:28, *.65.145

Sztos!

odpowiedz
Kajtus Czarodziej - 19.01.2021 / 21:48, *.68.151

Kapitalna sprawa! :o)

odpowiedz
Arek - 19.01.2021 / 17:49, *.tpnet.pl

Kozak!

odpowiedz
Alex Bielany - 19.01.2021 / 16:52, *.chello.pl

W pociagu jest tłok w tramwaju jest tłok

odpowiedz
Na Ł3! Takie zamontować! - 19.01.2021 / 16:38, *.37.37

Hahaha!

odpowiedz
Motor.. . - 19.01.2021 / 14:12, *.plus.pl

Motorniczowie niestety nie mają takich foteli

odpowiedz
xaq323 - 19.01.2021 / 16:59, *.211.164

@Motor.. .: czyli idealne miejsce dla idealnych foteli.

odpowiedz
Jasio - 19.01.2021 / 13:54, *.telkab.pl

Wieś tańczy i śpiewa.

odpowiedz
lucho_83 - 19.01.2021 / 10:35, *.81.66

Fotele imienia Karola Krawczyka ;-)

odpowiedz
Prakyczny - 19.01.2021 / 09:54, *.chello.pl

Pięknie będą chłonąć pot zawodników :)

odpowiedz
Maro - 19.01.2021 / 09:43, *.net.pl

Ja widzę piętnaście nie czternaście ;)

odpowiedz
Leo - 19.01.2021 / 10:35, *.orange.pl

@Maro: Ty jak coś palniesz... Cicho, jeszcze będą musieli dopłacić za jeden, a tak... :)

odpowiedz
Matematyk - 19.01.2021 / 22:35, *.centertel.pl

@Leo: policz siedzenia, nie oparcia

odpowiedz
w(L)kp - 20.01.2021 / 10:41, *.com.pl

@Matematyk: no właśnie ;) policz.... zarówno oparć jak i siedzeń jest 15 ;)

odpowiedz
Hoh - 19.01.2021 / 07:40, *.centertel.pl

A dla gości też są takie fotele?

odpowiedz
Wek - 19.01.2021 / 08:19, *.chello.pl

@Hoh: nie, słoiki w tramwaju korzystają z miejsc stojących

odpowiedz
Kwas70 - 19.01.2021 / 11:19, *.oktv.se

@Hoh: te plaskikowe ze starych przecinakow i kasownik przed wyjsciem z szatni

odpowiedz
edd - 19.01.2021 / 07:22, *.plus.pl

Spoko

odpowiedz