Paweł Wszołek - fot. Hagi / Legionisci.com
REKLAMA

Legia w Dubaju

Wszołek: Cieszy gol z rzutu rożnego

Woytek, źródło: Legionisci.com

- To był mój pierwszy mecz w Legii na prawej obronie. Pozycja tak nie jest mi obca, bo grałem na niej we Włoszech oraz a w Anglii na wahadle. Wiedziałem jak się zachowywać na boisku - powiedział po meczu Paweł Wszołek.

- Cieszy to, że zachowaliśmy czyste konto. Realizowaliśmy rzeczy, nad którymi pracowaliśmy na treningach. Cieszy także bramka z rzutu rożnego, bo dawno tak nie strzeliliśmy gola, a dużo trenowaliśmy te elementy w Dubaju.

- Dobrze przesuwaliśmy się jako drużyna. Kiedy mogliśmy, to podchodziliśmy wysokim pressingiem. Gdy cała drużyna dobrze funkcjonuje, to nie trafi się bezsensownie sił na bieganie na wahadle. Ciężki to był mecz, ale nie najcięższy jaki grałem w życiu.

- To było tylko spotkanie towarzyskie, więc nie ma się co za bardzo cieszyć. Oczywiście były pozytywy i negatywy, ale każde zwycięstwo buduje - szczególnie z takim przeciwnikiem jak Dynamo. Trzeba zejść szybko na ziemię, bo liczą się tylko wygrane w lidze. Teraz musimy jeszcze ciężko trenować przez cztery dni.

REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (7)

+dodaj komentarz
Leny - 18.01.2021 / 21:05, *.52.138

Walisz w ch..ja jak Zorro w ostatnim odcinku

odpowiedz
MARKUS od 51 LAT Legia - 18.01.2021 / 20:41, *.t-mobile.pl

Jeden z lepszych na boisku

odpowiedz
Arek - 18.01.2021 / 20:05, *.tpnet.pl

Ciekawe, kiedy i czy w ogóle "łaskawcy" myślą nad przedłużaniem kontraktów. Bo przyjdzie koniec sezonu, jakiś Raków zdobędzie tytuł, a my będziemy słuchać pier...lenia jak 2 lata temu, gdzie również byliśmy w podobnej sytuacji jeśli chodzi o kontrakty. Te pajace w ogóle wniosków nie wyciągają, czy jak?

odpowiedz
1909 - 18.01.2021 / 17:37, *.media.pl

W NOTESIE Prezesa po meczu znaleźli się do odszczalu Mosor, Valencja, Kante, Jędrzejczyk, Wieteska, Wszołek, Pethart, Lukiniasa zawsze parę groszy wpadnie

odpowiedz
Rosomak - 18.01.2021 / 23:56, *.chello.pl

@1909 : Od razu wszystkich i najlepiej kup TWOJ UKOCHANY KLUB co się rozdrabniać

odpowiedz
1909 - 18.01.2021 / 16:30, *.media.pl

Paweł byłeś najlepszy na boisku dużo się pokazywałeś dużo biegałeś brawo kiedy odchodzisz do Turcji bo to tylko kwestia czasu. (Jak bedziesz odchodził połam Jedze na treningu) powodzenia i zdrowia

odpowiedz
Do Mongoła - 18.01.2021 / 19:18, *.chello.pl

@1909 : ciebie niech ktoś połamie

odpowiedz
Serwis Legionisci.com nie ponosi odpowiedzialności za treść powyższych komentarzy - są one niezależnymi opiniami czytelników Serwisu. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy zawierających: wulgaryzmy, treści rasistowskie, treści nie związane z tematem, linki, reklamy, "trolling", obrażające innych czytelników i instytucje.
Czytelnik ponosi odpowiedzialność za treść wypowiedzi i zobowiązuje się do nie wprowadzania do systemu wypowiedzi niezgodnych z Polskim Prawem i normami obyczajowymi.
© 1999-2021 Legionisci.com - niezależny serwis informacyjny o Legii Warszawa. Herb Legii, nazwa "Legia" oraz pozostałe znaki firmowe i towarowe użyte zostały wyłącznie w celach informacyjnych.