Przemysław Małecki - fot. Hagi / Legionisci.com
REKLAMA

Legia w Dubaju

Małecki: Powtarzalność jest bardzo ważna

Hagi, źródło: Legionisci.com

- Powtarzalność, na którą bardzo zwracamy uwagę, opiera się o globalne zasady określone przez trenera i ma występować w każdym treningu. Dzięki realizacji tych zasad mamy bardzo dużo rozwiązań i cały czas pojawiają się nowe. Zawodnicy sami potrafią wykreować nowe rozwiązania w danym ćwiczeniu. To dzięki temu, że jak mantrę powtarzamy pewne zasady, które mają obowiązywać w naszej grze. Następnie my także modyfikujemy dostępne opcje, bo chcemy być nieprzewidywalni - mówi Przemysław Małecki, asystent trenera Michniewicza.

- Dziś cześć zawodników, która wystąpiła w poniedziałek w większym wymiarze czasowym, po analizie wykresów z GPS-ów realizowała zajęcia regeneracyjne na miejscu. Grupa, która grała mniej lub nie grała, przyjechała dziś na boisko, ale nie były to typowe zajęcia wyrównawcze. Oni już wczoraj wykonali pracę motoryczną na boisku. Dziś były to zajęcia wyrównawcze w zakresie taktyczno-technicznym, czyli doskonalenie przyjęcia piłki w pozycji otwartej oraz duża intensywność myślenia. Gra, którą zorganizowaliśmy, była skomplikowana jeśli chodzi o podejmowanie decyzji i zmienność sytuacji. Nie było wysokiej intensywności motorycznej, ale była wysoka intensywność intelektualna. Na koniec odrobina taktyki, czyli tego w jaki sposób chcemy budować swoje ataki, również w oparciu o to, co zobaczyliśmy we wczorajszym meczu z Dynamem - dodał Małecki.

fot. Hagi / Legionisci.com
Przemysław Małecki i Czesław Michniewicz - fot. Hagi / Legionisci.com

REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (5)

+dodaj komentarz
stabur - 19.01.2021 / 20:49, *.plus.pl

Flip i Flap?

odpowiedz
MARKUS od 51 LAT Legia - 19.01.2021 / 17:53, *.t-mobile.pl

Mam 62 LATA, ale o takiej Legii nigdy nie marzyłem co jest od 5 LAT

odpowiedz
Carlitos - 20.01.2021 / 17:41, *.mm.pl

@MARKUS od 51 LAT Legia : idź już dziadu do domu starców

odpowiedz
Arek - 19.01.2021 / 17:48, *.tpnet.pl

To oby intelektualnie, ale też i piłkarsko załatwili Podbeskidzie.

odpowiedz
MARKUS od 51 LAT Legia - 19.01.2021 / 17:29, *.t-mobile.pl

Nasz młodzież to melodia przyszłości, bo na dziś co pokazali z Dynamem to PRZEPAŚĆ do wielkiej piłki

odpowiedz
Serwis Legionisci.com nie ponosi odpowiedzialności za treść powyższych komentarzy - są one niezależnymi opiniami czytelników Serwisu. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy zawierających: wulgaryzmy, treści rasistowskie, treści nie związane z tematem, linki, reklamy, "trolling", obrażające innych czytelników i instytucje.
Czytelnik ponosi odpowiedzialność za treść wypowiedzi i zobowiązuje się do nie wprowadzania do systemu wypowiedzi niezgodnych z Polskim Prawem i normami obyczajowymi.
© 1999-2021 Legionisci.com - niezależny serwis informacyjny o Legii Warszawa. Herb Legii, nazwa "Legia" oraz pozostałe znaki firmowe i towarowe użyte zostały wyłącznie w celach informacyjnych.