REKLAMA

Futsaliści Legii wznawiają rozgrywki

Redakcja, źródło: Legionisci.com - Wiadomość archiwalna

Po ponad miesięcznej przymusowej przerwie do gry wracają futsaliści Legii Warszawa. W najbliższą niedzielę o godzinie 17 rozegrają przełożone spotkanie 1/32 finału Pucharu Polski z ekstraklasowym AZS-em UW Wilanów. Tydzień później o godzinie 14, w ramach 17. kolejki 1. PLF, legioniści podejmą Futsal Szczecin.

Po raz ostatni zawodnicy Legii wyszli na boisko 18 grudnia. Przegrali wówczas 2-4 z LZS Dragonem Bojano. Późniejsze ligowe spotkania z AZS UG Gdańsk oraz KS Gniezno, a także pucharowe z AZS-em UW Wilanów zostały przełożone. "W związku z obecną sytuacją w kraju oraz brakiem decyzji o zniesieniu obowiązujących obostrzeń, Departament Rozgrywek Krajowych PZPN podjął decyzję, że mecze 1 Ligi PLF grupa północna i południowa zaplanowane w terminie do 17 stycznia 2021 włącznie zostają odwołane" - informował PZPN.

Najbliższe mecze:
24.01. godz. 17:00 - Legia Warszawa - AZS UW Wilanów (PP)
31.01. godz. 14:00 - Legia Warszawa - Futsal Szczecin

REKLAMA
REKLAMA
© 1999-2024 Legionisci.com - niezależny serwis informacyjny o Legii Warszawa. Herb Legii, nazwa "Legia" oraz pozostałe znaki firmowe i towarowe użyte zostały wyłącznie w celach informacyjnych.