Artur Boruc nowym kapitanem? - fot. Hagi / Legionisci.com
REKLAMA

Legia w Dubaju

Wybory kapitana drużyny

Hagi i Woytek, źródło: Legionisci.com

Aktualnie pierwszym kapitanem drużyny jest Artur Jędrzejczyk. Ostatniego dnia zgrupowania zapytaliśmy trenera Czesława Michniewicza, czy opaska kapitańska może trafić na ramię Artura Boruca.

- Tak, dziś wieczorem po kolacji odbędą się wybory kapitana, wybierze drużyna. W wyborach wezmą udział najstarsi zawodnicy. Młoda szóstka graczy, która z nami przyjechała nie będzie głosować, bo jest za krótko, by decydować o tym, kto będzie stanowił trzon zespołu. Chcę, żeby drużyna sama wybrała - nie chcę nikomu niczego narzucać - odpowiedział szkoleniowiec.

Wkrótce opublikujemy szersze podsumowanie szkoleniowca Legii o zgrupowaniu z Dubaju.

WYNIKI SONDYKto będzie pierwszym kapitanem Legii w rundzie wiosennej?
SUMA GŁOSÓW: 2857
START: 21.01.2021 / KONIEC: 21.01.2021


REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (43)

+dodaj komentarz
R - 25.01.2021 / 13:54, *.200.230

Może po prostu napiszcie, że nie macie wiedzy...

odpowiedz
R - 25.01.2021 / 09:40, *.200.230

HALO Redakcjo?????
Macie informacje odnośnie wyników????

odpowiedz
R - 25.01.2021 / 09:03, *.200.230

Od czwartku nie macie informacji?????????????

odpowiedz
będziedobrze - 24.01.2021 / 18:49, *.t-mobile.pl

@Hugon: nie znasz hasła "gruby na bramkę" ; - )

odpowiedz
Paul Visco - 23.01.2021 / 23:06, *.chello.pl

Wybór jest dość oczywisty . Cechy charakteru się liczą podczas wybory . Odpowiednie cechy posiada Boruc , Jędza , Vesović . W przyszłości Mladelović ew Slisz

odpowiedz
Luki - 22.01.2021 / 23:10, *.orange.pl

I co z tymi wyborami ? Organizowała je Poczta Polska że nie ma wyniku ?

odpowiedz
bronek49 - 22.01.2021 / 18:22, *.chello.pl

na pewno nieJędrzejczyk to jest klaun i nawet po porażkach nie podejdzie do wywiadów tylko podchodzi kiedy Legia wygrywa

odpowiedz
Radom L - 22.01.2021 / 14:26, *.vectranet.pl

boruc nieeeee
On jest do zwolnienia!

odpowiedz
Lukapor - 22.01.2021 / 16:12, *.centertel.pl

@Radom L: można go bardziej zwolnić?

odpowiedz
SEBO(L) - 22.01.2021 / 12:48, *.centertel.pl

Ja tak w kwestii formalnej: a jaką metodą zostanie wybrana metoda wybierania kapitana ...? ;)

odpowiedz
L - 23.01.2021 / 08:58, *.intelly.pl

@SEBO(L): Metodą kulkową!

odpowiedz
@Hugon - 22.01.2021 / 09:54, *.chello.pl

Przecież to nie model .On ma grać a nie wyglądać.

odpowiedz
Mojo jojo - 22.01.2021 / 05:21, *.t-mobile.pl

Boruc!!!

odpowiedz
L - 22.01.2021 / 04:15, *.chello.pl

Boruc!!!

odpowiedz
Hugon - 21.01.2021 / 23:20, *.vectranet.pl

Gruby dziadek na kapitana,jest słaby ale opaskę ogarnie.Jaki to wstyd żeby taki grubas stał w bramce LEGII ,obciach na miarę całej Polski

odpowiedz
Rosomak - 22.01.2021 / 12:30, *.chello.pl

@Hugon: *******

odpowiedz
maniek - 24.01.2021 / 18:42, *.plus.pl

@Hugon: wypad poznaniak

odpowiedz
Arek - 21.01.2021 / 19:43, *.tpnet.pl

Wietes i tylko Wietes! aeaoooo:)

odpowiedz
1986 głosòw! na Boruca! - 21.01.2021 / 18:11, *.amazonaws.com

Brawo!a Jędza porażka!

odpowiedz
Znowu podziały... - 21.01.2021 / 17:56, *.amazonaws.com

Co to za stara komunistyczna polityka,podziały na młodych starych,bogatych i biednych...czas żeby świat naprawde to naprawił...

odpowiedz
Darek - 21.01.2021 / 17:48, *.t-ipconnect.de

Kiedyś kapitan to miał numer 10 na koszulce.I nie każdy zasługiwał na ten numer.Kapitan to był kapitan.Ciagnał drużynę i był zdecydowanie wyróżniającym się piłkarzem drużyny.
Dzisiaj jak czytam,że kapitanem może być na przykład Wieteska ogarnia mnie pusty śmiech.Koleś,który praktycznie w każdym meczu odwala babole i tracimy przez niego gole.Zresztą on i tak nie będzie kapitanem bo co chwilę jest połamany.Wiecej nie gra niż gra.Chociaż dla nas to nawet lepiej jak nie gra.
Jedrzejczyk nastepny artysta.Po tym co wyprawiał na jesieni powinien być przesuniety do rezerw.Dwóch stoperów potrzebowaliśmy już pół roku temu.A dyrektor sportowy opala się w Dubaju.
Boruc też niczego wielkiego nie pokazał.Dużo miał niewymuszonych podań do przeciwnika na 40-stym metrze.Jak chociażby to z Górnikiem po którym poszła kontra,padł gol który ustawił mecz i zwolniony za to został Vukovic.Za to, że 40-sto letni bramkarz podaje do rywala.
Naprawdę nie ma kogo wybrać.
Może Valecia,który jak dobrze pójdzie zagra 2 dobre mecze do końca sezonu i już go tu nie będzie.
Tak poważnie to nie mamy nawet takiego Vrdoliaka czy Antolicia.A taki Radovic na dzisiejsze czasy to skarb.
Postawił bym na Slisza.Gra krótko w Legii ale nie jest jakimś gamoniem jak nasi stoperzy.Młody,Polak.Teraz powinien grać w pierwszym skladzie Legii.Bo w zasadzie to nie ma komu grać w środku pola po odejściu Antolicia i Karbownika.Albo Lewczuk.
Znając życie to i tak kapitanem będzie pan od bukmacherki.

odpowiedz
WL - 21.01.2021 / 13:59, *.tpnet.pl

Kapitanem powinien byc Luguinhas najlepszy pilkarz "LEGII" !!!

odpowiedz
Książę Nocy - 21.01.2021 / 13:39, *.inetia.pl

Ku*wa co to za kandydatury? Dla mnie naturalnym kapitanem byłby Luqi. Ciągnie tą drużynę prawie co mecz i jak wchodzi w dryblingi i mija jak slalomowe tyczki rywali, to nawet wygląda jakby prowadził jazdę kawaleryjską.

odpowiedz
Władeczek - 21.01.2021 / 13:29, *.netfala.pl

Jędrzejczyk i Wieteska jako kapitan po meczu z Mielcem to chyba faken jakaś parodia. W sumie to wieprzak na bramce też nie nadaje się na kapitana ale z braku laku... wieprzak też kapitan.

odpowiedz
Obcy - 21.01.2021 / 16:57, *.t-mobile.pl

@Władeczek: Dlaczego obrażasz człowieka? Sam jesteś taki Adonis buraku?

odpowiedz
MARKUS od 51 LAT Legia - 21.01.2021 / 13:11, *.t-mobile.pl

Uważam dosyć parodi z naszym kapitanem bo nie zasługuje żeby piastował ta funkcję ARTUR Boruc I nie ma konkurenta

odpowiedz
ma(L)izna - 21.01.2021 / 12:58, *.chello.pl

Wieteska, to jakiś żart?

odpowiedz
Obcy - 21.01.2021 / 12:57, *.t-mobile.pl

Tylko Artur.

odpowiedz
Agra - 21.01.2021 / 12:31, *.120.169

A moim kandytatem jest Wszolek.

odpowiedz
WETERAN - 21.01.2021 / 11:42, *.chello.pl

Bardzo słuszna decyzja. Kapitan narzucany przez trenera to natychmiastowa okazja do podziałów w szatni - że ktoś jest pupilkiem, a ktoś inny nie lubiany przez sztab. Niech sami piłkarze wybiorą gościa, który ma największą charyzmę.

odpowiedz
Karol - 21.01.2021 / 11:39, *.orange.pl

W ankiecie przydałaby się jeszcze opcja "Artur" :-)

odpowiedz
Praga - 21.01.2021 / 11:30, *.chello.pl

Młoda szóstka graczy, która z nami przyjechała nie będzie głosować, bo jest za krótko, by decydować o tym, kto będzie stanowił trzon zespołu. Demokracja po polsku.

odpowiedz
WETERAN - 21.01.2021 / 11:46, *.chello.pl

@Praga: A bierzesz pod uwagę fakt, że po zgrupowaniu mlodziaki wrócą do drugiej drużyny? Że nie będą na co dzień z pierwszą ekipą? To tak, jakby kuzyn ze Zgierza, który wpadł do ciebie na tydzień, miał decydować, co będziesz jadł przez najbliższy kwartał.

odpowiedz
Prazanin - 21.01.2021 / 12:10, *.play-internet.pl

@Praga: dokładnie tak, decydują Ci co graja....a nie chłopaki na stażu, ktorzy lada momeny wrócą do dwójki lub pójdą do innych klubow.....demokracja po polsku:)...włącz TVN

odpowiedz
Prazanin - 21.01.2021 / 12:19, *.play-internet.pl

@Prazanin: miało być wyłacz TVN :)

odpowiedz
Tagi - 21.01.2021 / 12:58, *.vectranet.pl

@Prazanin: włącz myślenie.

odpowiedz
Prazanin - 21.01.2021 / 15:00, *.play-internet.pl

@Tagi: Napisz z czym się nie zgadzasz w moim poście a nie walisz głupimi odpowiedziami.... :) Typowy Leon internetowy

odpowiedz
Pacz - 21.01.2021 / 17:18, *.t-mobile.pl

@Prazanin: To włączyć czy wyłączyć? Jest coś ciekawego? Może przełącz na Discovery.

odpowiedz
Legiatorun - 22.01.2021 / 08:40, *.centertel.pl

@Pacz: Discovery też nie może być, przecież to ta sama grupa co TVN...

odpowiedz
Rosomak - 22.01.2021 / 12:34, *.chello.pl

@Prazanin: TVP na pewno i info TVP

odpowiedz
L - 21.01.2021 / 11:25, *.tpnet.pl

Generalnie to mam wrażenie, że Michniewicz ma mało do powiedzenia w szatni. Jakby był charakterny to by powiedział tak: "Jędza nie będzie kapitanem bo nie prezentuje wystarczającego poziomu sportowego by pełnić tę funkcję. Kapitanem będzie Artur Boruc."

odpowiedz
Gepetto - 21.01.2021 / 17:53, *.play-internet.pl

@L: w byciu kapitanem nie chodzi o to kto gra najlepiej. Ma być gość charaktery i ambitny, a reszta ma go słuchać jak mówi do góry kielbachy i jazda

odpowiedz
lob - 21.01.2021 / 11:25, *.chello.pl

Mam nadzieję, że tego błazna powtórnie nie wybiorą...Boruc na kapitana !!!!!!!!!

odpowiedz