Damian Kraśniewski - fot. Hugollek / Legionisci.com
REKLAMA

Kraśniewski: Bycie niepokonanym to świetne uczucie

Hugollek, źródło: Legionisci.com

- W pierwszym secie wygraliśmy zagrywką, zrobiliśmy 4 czy 5 asów. W drugiej partii tą zagrywką przegraliśmy, ale to nas tylko podrażniło. Trzeciego seta zaczęliśmy bardzo mocno. Maciek Stępień na zagrywce bardzo dobrze serwował w tego, w którego mieliśmy grać. Potem to nam ułatwiło grę blokiem i spokojnie wygraliśmy tego seta. Potem powtórzyliśmy to w czwartym - powiedział po wygranej z MOS-em Damian Kraśniewski.

- Jak to jest być niepokonanym? Świetne uczucie. Przyznam, że nie miałem jeszcze takiej sytuacji by mieć tak długą passę zwycięstw. Nie może nas to jednak uśpić. Na treningach cały czas się mobilizujemy, każdy chce grać i walczy o miejsce na boisku. Fajnie, że mamy na tyle szeroki skład, że gdy ktoś wypada, to mamy go kim zastąpić i dalej wygrywamy.

- Wiemy, że play-offy są najważniejszym momentem sezonu. Wtedy musimy zagrać naszą najlepszą siatkówkę.

REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (0)

+dodaj komentarz
Serwis Legionisci.com nie ponosi odpowiedzialności za treść powyższych komentarzy - są one niezależnymi opiniami czytelników Serwisu. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy zawierających: wulgaryzmy, treści rasistowskie, treści nie związane z tematem, linki, reklamy, "trolling", obrażające innych czytelników i instytucje.
Czytelnik ponosi odpowiedzialność za treść wypowiedzi i zobowiązuje się do nie wprowadzania do systemu wypowiedzi niezgodnych z Polskim Prawem i normami obyczajowymi.
© 1999-2021 Legionisci.com - niezależny serwis informacyjny o Legii Warszawa. Herb Legii, nazwa "Legia" oraz pozostałe znaki firmowe i towarowe użyte zostały wyłącznie w celach informacyjnych.