Ariel Mosór - fot. Hagi / Legionisci.com
REKLAMA

18. urodziny Mosóra

Redakcja, źródło: Legionisci.com

Dziś 18. urodziny obchodzi Ariel Mosór. Młody piłkarz Legii Warszawa, syn Piotra, trafił na Łazienkowską latem 2018 roku z Unii Warszawa. Najpierw występował w drużynie juniorskiej, następnie w trzecioligowych rezerwach. W końcówce ubiegłego sezonu zadebiutował pierwszej drużynie w meczu z Lechią Gdańsk.

W obecnych rozgrywkach ani razu nie pojawił się na placu gry, ale na co dzień trenuje z drużyną Czesława Michniewicza.

Z okazji urodzin Redakcja LL! życzy solenizantowi przede wszystkim wielu sukcesów z Legią, zdrowia oraz pomyślności w życiu prywatnym. Sto lat!


przeczytaj więcej o:
REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (13)

+dodaj komentarz
L - 20.02.2021 / 11:07, *.play-internet.pl

Coś czuje ,ze jak na źle zarządzany klub przystało, nie zagra ani minuty na wiosnę i odejdzie za darmo latem.

odpowiedz
Cult⚽️Warsaw - 20.02.2021 / 00:10, *.amazonaws.com

Happy!Birthday!

odpowiedz
Darek - 19.02.2021 / 18:16, *.t-ipconnect.de

Zdrówka chłopaku.Witamy w dorosłym życiu.100 lat.

odpowiedz
bronek49 - 19.02.2021 / 17:15, *.chello.pl

powodzenia Ariel rób wszystko aby grać w Legii potrzebni są wychowankowie w drużynie

odpowiedz
Vuko - 19.02.2021 / 17:58, *.tpnet.pl

@bronek49: no wychowaniem (L) to on nie jest

odpowiedz
dejne3 - 19.02.2021 / 16:27, *.199.66

Sukcesów jak najbardziej , zdrowia i żebyś został na Ł3

odpowiedz
zu(L)us - 19.02.2021 / 14:26, *.t-mobile.pl

Najlepszego. Bądż zawsze z Legią

odpowiedz
Krasnal - 19.02.2021 / 13:00, *.telkab.pl

No to ochronka się kończy...Takie talenty grają i się rozwijają na zachodzie w pierwszym składzie....widać nie taki z niego kocór... wypożyczyć jak nie to narty.

odpowiedz
M3 - 19.02.2021 / 12:08, *.zus.pl

Słyszałem plotki, że nasz Mosór na zgrupowaniu pokazał poziom niższy niż Wieteska. Nie wiem czy to możliwe...

odpowiedz
Hiszpan - 19.02.2021 / 10:26, *.play-internet.pl

Powinien dostać szansę. Podobnie jak Włodarczyk. I potem albo w lewo albo w prawo. A u nas nieograny 22 latek to ciągle młody talent.

odpowiedz
Hugon - 19.02.2021 / 22:58, *.vectranet.pl

@Hiszpan: Tak jak Wieteska ograny ale wiecznie młody.

odpowiedz
Ja - 19.02.2021 / 10:23, *.play-internet.pl

Najlepszego

odpowiedz
Tors - 19.02.2021 / 10:11, *.orange.pl

najlepszego!

odpowiedz