REKLAMA

Łyżwiarstwo szybkie

Mateusz Wełnicki trzeci w OZD

Bodziach, źródło: Legionisci.com

Młodzi panczeniści Legii w miniony weekend startowali w Ogólnopolskich Zawodach Dzieci w Tomaszowie Mazowieckim. Najlepiej spisał się Mateusz Wełnicki, który w wyścigu na 500 metrów zajął trzecie miejsce, a po czterech biegach w klasyfikacji generalnej zajął miejsce czwarte.

Ponadto w zawodach startowali: Ula Dymkowska, Zosia Szombara, Victoria Szewczyk, Ala Mikołajewska, Julia Karczewska, Mikołaj Michel i Karlia Miśta.
REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (1)

+dodaj komentarz
mateusz wełnicki - 23.02.2021 / 07:48, *.chello.pl

ogólnie fajnie ,ale jest napisane kacper a ja jestem mateusz

odpowiedz
Serwis Legionisci.com nie ponosi odpowiedzialności za treść powyższych komentarzy - są one niezależnymi opiniami czytelników Serwisu. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy zawierających: wulgaryzmy, treści rasistowskie, treści nie związane z tematem, linki, reklamy, "trolling", obrażające innych czytelników i instytucje.
Czytelnik ponosi odpowiedzialność za treść wypowiedzi i zobowiązuje się do nie wprowadzania do systemu wypowiedzi niezgodnych z Polskim Prawem i normami obyczajowymi.
© 1999-2021 Legionisci.com - niezależny serwis informacyjny o Legii Warszawa. Herb Legii, nazwa "Legia" oraz pozostałe znaki firmowe i towarowe użyte zostały wyłącznie w celach informacyjnych.