fot. Woytek / Legionisci.com
REKLAMA

Plotki transferowe

Legia chce skrzydłowego Hapoelu

źródło: meczyki.pl

Według informacji portalu meczyki.pl Legia Warszawa stara się o sprowadzenie skrzydłowego z Izraela - Oshera Davidy z Hapoelu Tel Awiw.

19-letni Davida to podstawowy zawodnik Hapoelu, który występuje na prawym skrzydle. W tym sezonie rozegrał czternaście spotkań. Strzelił dwa gole i zanotował dwie asysty.
Jego kontrakt jest ważny do 2024 roku, ale piłkarz powiedział klubowi, że chce odejść. Legia prowadzi rozmowy z Hapoelem, jednak na ten moment nie osiągnęła porozumienia.

Według informacji Tomasza Włodarczyka za 50 procent karty zawodnika klub z Łazienkowskiej proponował ponad 500 tys. euro.


REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (50)

+dodaj komentarz
loczek - 28.01.2021 / 12:12, *.amazonaws.com

ogor czy kocur?

odpowiedz
Tony⚽️Montana - 28.01.2021 / 00:01, *.17.57

Mam tego dość,Mioduski chcesz rozlewu krwii?!mało talentów na Warszawskich boiskach?!zatrudnij prawdziwego sportowego dyrektora to sie przekonasz!

odpowiedz
Marcel - 29.01.2021 / 19:12, *.t-mobile.pl

@Tony⚽️Montana: Jakiego rozlewu krwi? Chyba cię poniosło trochę... Coś mi się wydaje, że ty to co najwyżej możesz się zlać w gacie... :-D

odpowiedz
Rambo - 27.01.2021 / 22:23, *.centertel.pl

Czyli Janković z polecenia Rado. Davida z polecenia Parka. Czyli Pan Kucharski nadal ma tapetę z 3 nazwiskami. Nie ma co narobił się chłopina w tym oknie na razie. Dłuższe wakacje w Dubaju się należą.

odpowiedz
Michal - 28.01.2021 / 22:14, *.162.186

@Rambo: ma tapet, no chyba ze mowisz o tapecie na ekranie laptopa.

odpowiedz
Alojz - 27.01.2021 / 20:09, *.virginm.net

Kosherny David ;)

odpowiedz
Alex Bielany - 27.01.2021 / 17:45, *.chello.pl

Zydy umieja liczyc, gosc wart 250 tys a oni 5 mln krzycza, karbownika by opchneli za 25 mlm euro, ucz sie kudlaty od nich biznesy robic

odpowiedz
Hiszpan Junior - 27.01.2021 / 18:20, *.t-mobile.pl

@Alex Bielany : jak posługujesz się transfermarktem to rzeczywiście wielki z ciebie ekspert poziomem być może warty 250 tys ale nie wiekiem

odpowiedz
Wolfik - 27.01.2021 / 19:18, *.mm.pl

@Alex Bielany: Nie od dzis wiadomo, że biedny zawsze po kosztach sprzeda. Bo musi. Ten co nie musi zawsze utarguje więcej. Jeśli Świerczewski sprzeda Piątkowskiego do Serie A za 4 mln euro, to Mioduski powinien popełnić seppuku.

odpowiedz
Alex Bielany - 27.01.2021 / 21:24, *.chello.pl

@Wolfik: ok, ale jak sie ma jednego super pilkarza na tle stada przecietniakow, to masz swiadomosc, że to musi byc deal zycia, sprzedajesz za tyle, zeby chociaz kasa byla wymierna za straty sportowe, a tak , ani dobrego grajka nie ma, ani jego nastepny, kasa mala za niego wplynie i to w ratach, rosejdzir sie na dlugi i tak w kolo macieju

odpowiedz
Alex Bielany - 27.01.2021 / 21:29, *.chello.pl

@Hiszpan Junior : nie chodzi o wartosc 250, 500, milion czy dwa, ile by nie byl wart, zydzi go sprzedadza z duzym zyskiem, nie tak jak u nas, oddac za darmo bo zapomnieli kontrakt odnowic albo za grosze bo koorwa wiecznie mamy dlugi, a dlugi sa bo ani kupic, ani sprzedac, ani madrze klub prowadzic nie potrafia kudlaty i reszta jego patafianow, on sie nawet uczesac nie umie, na plazy tez siedzial w czarnym polarze wiec w chooy ma dryg do wszystkiego

odpowiedz
(L)eo - 27.01.2021 / 15:56, *.t-mobile.pl

Nie martwcie się,już nieaktualne, Włodarczyk podał wpis,w którym włodarze z Izraela nie zamierzają sprzedawać młodego,chyba że za konkretne pieniądze (duże),więc praktycznie nie ma o czym mówić.

odpowiedz
singspiel - 27.01.2021 / 16:52, *.atman.pl

@(L)eo: śmiech na sali. gość wart może ze 250 tys jurków, a krzyczą 5 mln

odpowiedz
Fdd - 27.01.2021 / 15:34, *.plus.pl

To byłby dobry ruch przeciwnie co sadze o transferze Czarnogórca ze Spezi

odpowiedz
Fan Hapoelu - 27.01.2021 / 14:50, *.140.150

Oshera to po hebrajsku - Ogórek
Davidy to po hebrajsku Typowy


Davidy Oshera - to znaczy Typowy Ogór

odpowiedz
antybulwa - 28.01.2021 / 05:54, *.plus.pl

@Fan Hapoelu: a ty jesteś typowy słowik

odpowiedz
koLes - 27.01.2021 / 13:49, *.net.pl

powiedziałbym jakiś kawał na temat tego transferu, ale boje się, że go spale

odpowiedz
SEBO(L) - 27.01.2021 / 14:24, *.centertel.pl

@koLes: Ostro sfaulował, dostał czerwoną,a na WD usłyszał: - 2 mecze kary. Z automatu...

odpowiedz
Normalny człowiek - 27.01.2021 / 13:48, *.net.pl

Wizjoner ma ochotę Wszołka sprzedać albo Brazylijczyka. Już się oczka świecą

odpowiedz
majusL@legionista.com - 27.01.2021 / 13:44, *.174.42

Juz lepiej Kube Koseckiego sprowadzcie. A nie tego szrota ...

odpowiedz
Orti - 27.01.2021 / 14:37, *.tpnet.pl

@majusL@legionista.com: Z tą kandydaturą to przyje...eś jak Hanka w kartony

odpowiedz
Jasio - 27.01.2021 / 16:54, *.edu.pl

@majusL@legionista.com: Na pewno nie lepiej.

odpowiedz
Władeczek - 27.01.2021 / 13:07, *.netfala.pl

To jest faken hańba! Takie transfery to jest jawne plucie w pysk takim kibolom Legii jak ja!

odpowiedz
alach jebbar - 27.01.2021 / 13:55, *.net.pl

@Władeczek: i już wiem jedno że nigdy nie było u Ciebie Władeczku koshernej maciory ;)

odpowiedz
Pacz - 27.01.2021 / 16:50, *.t-mobile.pl

@Władeczek: Ten przynajmniej gra w najwyższej lidze w kraju, ten wczorajszy to była porażka z drugiej ligi.

odpowiedz
Autor - 27.01.2021 / 12:51, *.virginm.net

Zaslona dymna prezesa i dyrektora ssportowego. Legia jest w tym momencie posmiewiskiem w Polsce... Nasze polskie piekielko... nic na dluga mete. W tym kraju niema pretendenta zeby wskoczyc do europy i nas reprezentowac godnie tak jak np Szachtar czy Dynamo na ukrainie. To jest wstyd dla kraju. I pokazuje tylko ze kazdy chce tu zarobic na klubie na szybko a nie mozolnie rozwijac... Tragedia. Nam potrzeba wlasciciela pasjonaty a nie yebanego zlodzieja. Temat jest prosty. Model w jakim Legia obecnie funkcjonuje zostal skrupulatnie zaplanowany. Tu nie ma innego racjonalnego wytlumaczenia. Pozdr bracia

odpowiedz
M. - 27.01.2021 / 13:02, *.com.pl

@Autor:
1. Akademia - to nie jest biznes na chwilę.
2. Od 2017 roku 3 mistrzostwa i raz wicemistrzostwo - nie traktujmy tego jako oczywistość - nie zawsze tak oczywistym było wygrywanie ligi.
3. Jakim pośmiewiskiem, to co powiedzieć o innych skoro ciągle jesteśmy Mistrzami.
Kasy w polskiej piłce nie ma jak w ukraińskiej, bo u nas nie ma takich oligarchów (a Rydzyk w piłkę nie zainwestuje). Spuść trochę z powietrza tego balonika, będzie dobrze! No chyba, że tropem i modelem K.Kononowicza....

odpowiedz
Autor - 27.01.2021 / 13:32, *.virginm.net

@M.:
1.Akademia.... Sorry ale nie wiem na co Wy liczycie. To maszynka do zarabiania kasy Mioduskiego bedzie i to moze za 10 lat. Nie licz na to ze adepci naszej akademii beda wprowadzac nas do LM. Nie liczylbym na to rowniez ze urodzasie tam zawodnicy pokroju pilkarzy takich jak VOO, Nikolic czy Gui a takich Legia potrzebuje bo nawet o jeden poziom nizej notowani pilkarze nie daja nam europejskich pucharow. Akademia nie znaczy nic poki co a nie mysle ze bedzie miec wplyw na jakosc pilkarska.
".Mistrzostwa... Spoko jakos sie dociagnelismy i co z tego... pasmo porazek z jakimis cracoviami w domu pierwszy raz od wieku czy regularne bitki od piasta i zero grania w europi.. Dalej te mistrzostwo az tyle znaczy?? Fakt jako trofeum w gablocie.... to spoko reszta to arcy tragikomedia
£. Posmiewiskiem Legia jest bo jak na sie noga powija to w Polsce jest fiesta i kazdy nam wytyka najmniejszy blad poniewaz uwazamy sie za hegemona ligi. Liga jest beznadziejna i jest posmiewiskiem w europie. DM sprowadzil Legie na psy i zal na to patrzec. Na to kto tu gra w ogole haaaaa.
Tu nie trzzeba rydzyka tylko takiego Mioduskiego tylko z bardziej podejsciem Lesnodorskiego. Ulepilby z nich prezesa ktory by dal rade. Yeba ten caly syf. Legia sie stacza i to zaden sekret!

odpowiedz
alach jebbar - 27.01.2021 / 13:38, *.net.pl

@M.: takich akademi na świecie są tysiące:)

odpowiedz
777 - 27.01.2021 / 13:46, *.chello.pl

@Autor: 100% racji. Wizja właściciela to nachapać się jak najszybciej, wydoić do reszty co się da, a później sprzedać, albo zbankrutować. Wszystkie długi są księgowane na Legię, a zyski przy pomocy tzw . spółek córek (czytaj słupów) sprytnie lądują w kieszeni właściciela. Zarobiliśmy w ubiegłym roku grubo ponad 100 milionów z transferów, koszty przez cięcia budżetowe zostały zminimalizowane do granic możliwości, a dowiadujemy się, że dług nie zmalał, tylko wzrósł w przeciągu roku. Jakieś pytania???? Protest z czasów ITI jest chyba nieunikniony, bo Legia zmierza do katastrofy. PatatajPatatajPatataj

odpowiedz
Autor - 27.01.2021 / 14:40, *.232.165

@777: dokładnie po co tu się okłamywać... Jest padaka i to konkretna. Pozdr

odpowiedz
M. - 27.01.2021 / 15:09, *.com.pl

@Autor: Czyli Polska opcja: nic się nie uda, źle będzie, i nic nie będzie wygrywa? Ja tego nie kupuję. Nie jako legionista. Toczka, kropka, point.

odpowiedz
Piramidy na Antarktydzie - 27.01.2021 / 18:52, *.t-mobile.pl

@M.: Dokładnie tak jak ktoś napisał "takich akademii są tysiące" i co z tego wynika? Czego się spodziewasz w przyszłości, "kuźni talentów"? W Anglii na poziomie dwóch pierwszych klas rozgrywkowych każdy klub ma swoją akademię. Większość na znacznie wyższym poziomie niż Legia. Te akademie mają świetną infrastrukturę, ogromne wsparcie finansowe, świetny scouting, trenerów, lekarzy, dietetyków, działają od dawna. Jak wielki pożytek sportowy mają z nich czołowe kluby? Dlaczego takie kluby jak Chelsea, Man City, United, Liverpool ciągle robią transfery za grubą kasę, szukają wzmocnień za granicą skoro mają pod nosem swoje akademie na światowym poziomie . Ilu w tych klubach gra wychowanków w pierwszym składzie? Biorąc pod uwagę kasę wpompowaną w te akademie talenty powinny rodzić się tak grzyby po deszczu, a tak jednak nie jest. Wielu kibiców naiwnie sądzi, że wystarczy wybudować akademię i za parę lat będziemy mieć stado Messich i Ronaldów, wystarczy je tylko pielęgnować i dbać jak o rośliny i powyrastają, piękne i dorodne do sprzedaży. To nie bajka to życie. Nawet jak raz na 10 lat objawi się utalentowany 12-latek to szybko go wychwycą wielkie kluby i wezmą pod swoją opiekę, a Legia będzie miała z tego grosze. Sieć scoutingu jest teraz tak rozbudowana, że sobie tego nie wyobrażacie nawet. Napisałeś "akademia to nie jest biznes na chwilę". Zgadza się ale ten biznes nie jest nastawiony na sukces sportowy. Tu nie chodzi głównie o to by wychować wielkie talenty tylko by akademia miała stałe wpływy i zarabiała. Tak się składa, że mam kolegę który jest trenerem w Escola Varsovia na Tarchominie i od dawna narzeka, że do klubu są przyjmowane beztalencia, młode chłopaki z nadwagą, mający "dwie lewe nogi", nie potrafiący biegać, sfochowane "kaleki". To są dzieci bogatych rodziców i są przyjmowani nie dlatego, że rokują nadzieję na przyszłość lecz dlatego, że ich rodzice dobrze zapłacili. Ich rówieśnicy z biednych domów kopią piłkę od rana do wieczora na łąkach, jakiś wertepach ale do żadnej akademii nie przyjdą, bo ich "starego" na zapisy nie stać. Niejeden z tych małych "łobuzów" mógłby wyrosnąć na dobrej klasy piłkarza gdyby go wziąć pod opiekę. Taka szkółka jak Escola Varsovia ma zarabiać na siebie więc nie liczą się testy czy chłopak jest w ogóle sprawny fizyczxnie tylko zapłacone z góry czesne. Biznes jest biznes, sport jest na dalszym miejscu.

odpowiedz
L57 - 27.01.2021 / 19:43, *.chello.pl

@M.: To nie jest Polska opcja, tylko opcja korpo-hieny.

odpowiedz
Zbylu - 28.01.2021 / 22:26, *.orange.pl

@Piramidy na Antarktydzie: Jak napisałeś tak jest. Piłka to wielka pralnia pieniędzy i droga do budowania fortun przez inwestorów. Poziom sportowy robią Murzyni albo Azjaci ściągani prze wykwalifikowanych skautów.

odpowiedz
koLes - 27.01.2021 / 12:47, *.net.pl

kiedy ratusz miasta dowie się o transferze Legii to zapewni nowemu graczowi całą kamienice zamiast mieszkania

odpowiedz
alach jebbar - 27.01.2021 / 13:43, *.net.pl

@koLes: ale w kamienicy nie będzie instalacji gazowej;)

odpowiedz
Pytanie do znawcow - 27.01.2021 / 12:28, *.156.19

Kocur czy ogór, proszę o opinię znawców.

odpowiedz
zdzicho - 27.01.2021 / 12:49, *.16.195

@Pytanie do znawcow: kocur, jest obzezany i zaliczy wszystkie agencje w stolicy

odpowiedz
Żmija - 27.01.2021 / 12:19, *.t-mobile.pl

Dobrze, że szukają, szkoda tylko, że tak późno... Gorzej, że pudel już absolutnie nie ma kogo sprzedawać (może Luqi) więc fajerwerków nie ma się co spodziewać...

odpowiedz
Jacek Rosa - 27.01.2021 / 12:15, *.vectranet.pl

brać go niech Legia ma dobrą pomoc na Lewą pozycję dla mnie dobry transfer aby jeszcze następnych piłkarzy takich samych brał do składu pierwszej Jedenastki na ligowe mecze w ekstraklasie i mamy puchar polski i mistrzostwo polski

odpowiedz
Majkelek - 27.01.2021 / 12:06, *.centertel.pl

Wg transfermarkt 2 bramki i 1 asysta, no ale niech będzie ze po dwie, no to kolego koLes chyba w gazie z butelki wody gazowanej...

odpowiedz
MatpLaneta - 27.01.2021 / 12:05, *.62.145

Kolejny ogórek na celowniku!

odpowiedz
Hejt - 27.01.2021 / 11:59, *.t-mobile.pl

Hejt „ekspertów „ za 3,2,1...

odpowiedz
Mr T - 27.01.2021 / 11:56, *.mm.pl

To nie na prawe skrzydlo powinnismy szukac pilkarzy, tylko na lewe.

odpowiedz
koLes - 27.01.2021 / 11:55, *.net.pl

brać go, puki jest w gazie

odpowiedz
A - 27.01.2021 / 12:05, *.play-internet.pl

@koLes:
Temu Puki?

odpowiedz
M. - 27.01.2021 / 12:51, *.com.pl

@A: Temu tesz ;)

odpowiedz
Sputnik 44 - 27.01.2021 / 11:53, *.t-mobile.pl

A co z pozostałymi 50% praw do jego karty??

odpowiedz
stiepa - 27.01.2021 / 12:22, *.hinet.net

@Sputnik 44: jest u mnie w sejfie, zamknalem na klucz

odpowiedz