REKLAMA

Wyniki 17. kolejki Ekstraklasy

Mishka, źródło: Legionisci.com

Trwa 17. kolejki Ekstraklasy. W piątek Śląsk podzielił się punktami z Wisłą Kraków. W sobotę Cracovia zremisowała z Podbeskidziem, a Pogoń z Piastem. Kolejny słaby wynik zanotował Raków, który przegrał z Lechią. W niedzielę Lech musiał uznać wyższość Wisły Płock, a Legia tylko zremisowała na wyjeździe z Jagiellonią Białystok. W poniedziałek Warta wygrała z Zagłębiem, a Górnik pokonał Stal.

17. kolejka:

Śląsk Wrocław 1-1 Wisła Kraków
Cracovia 1-1 Podbeskidzie Bielsko-Biała
Pogoń Szczecin 0-0 Piast Gliwice
Raków Częstochowa 0-1 Lechia Gdańsk
Wisła Płock 1-0 Lech Poznań
Jagiellonia Białystok 1-1 Legia Warszawa
Warta Poznań 1-0 Zagłębie Lubin
Górnik Zabrze 2-1 Stal Mielec

Aktualna tabela Ekstraklasy
Wyniki Ekstraklasy
Klasyfikacja strzelców

REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (11)

+dodaj komentarz
Ktos - 15.02.2021 / 20:01, *.plus.pl

Gratulacje dla Warty

odpowiedz
WL - 14.02.2021 / 19:41, *.tpnet.pl

Byl mecz do wygrania a w drugiej polowie LEGIA powinna zdobyc zwycieskiego gola bo gospodarze spuscili z tonu wiec szkoda ze tak sie nie stalo a sytuacje byly bo mogl to zrobic Luki przy odrobinie szczescia !!

odpowiedz
Śmieszek - 14.02.2021 / 18:26, *.centertel.pl

Najlepsze jest to że amice może jeszcze przeskoczyć drużyna z Poznania hahaaha ????

odpowiedz
Yeti - 14.02.2021 / 12:31, *.vectranet.pl

Legia tradycyjnie to spartoli.

odpowiedz
SF - 14.02.2021 / 09:15, *.tpnet.pl

Pogon i Rakow graja dla LEGII a jak zagra LEGIA to zobaczymy a mamy nadzieje ze to wykorzysta ! Powodzenia LEGIO !!!

odpowiedz
kkk - 14.02.2021 / 00:57, *.vectranet.pl

ale mamy farta ,wszystkie wyniki tak się ułożyły pod nas że lepiej się nie dało,teraz w biłymstoku zobaczymy czy nasze panienki mają jaja i beda dupami po trawie(śniegu) jeździć czy jak zwykle osrają sprawę i mecz i bedzie wymęczone 1:1

odpowiedz
Wolfik - 13.02.2021 / 19:10, *.mm.pl

Pudło sezonu chyba już znamy.... Frelek przebił naszego młodego o 300% :).

odpowiedz
Korek - 13.02.2021 / 22:03, *.chello.pl

@Wolfik: to prawda, ale sezon w toku. Nie wierzę, że 300%, nie można pobić w naszej ESA. Mamy bardzo zdolną młodzież...

odpowiedz
Władeczek - 12.02.2021 / 11:53, *.netfala.pl

Liczę faken w końcu na przełamanie w azjatyckiej części kraju.

odpowiedz
Kosa1982 - 12.02.2021 / 11:50, *.proneteus.pl

SLA-WIS-1 CRA-POD- 1X POG-PIA - 1 RAK-LCH-1. WPL-LEC 1X JAG-LEG-X2 WAR-ZAG-1X GOR-STA-1 PANOWIE PEWNIAKI OD RUDEGO ZPZPNU MAM

odpowiedz
Aldek - 14.02.2021 / 10:09, *.18.56

@Kosa1982: faktycznie pewniaki skuteczność jakieś 10%gratki

odpowiedz