Filip Borys i Luquinhas - fot. Woytek / Legionisci.com
REKLAMA

Filip Borys nowym dietetykiem drużyny

Woytek, źródło: Legia.com, Legionisci.com

W ubiegłym tygodniu pracę w Legii Warszawa po 6 latach zakończył Wojciech Zep, który był dietetykiem pierwszej drużyny. Jego miejsce w sztabie szkoleniowym zajął Filip Borys, absolwent Uniwersytetu Medycznego w Białymstoku.

Borys będzie odpowiedzialny za proces odżywiania i suplementacji, posiada doświadczenie w przygotowaniu programów żywieniowych dla profesjonalnych sportowców. Jest autorem wielu publikacji w tematyce dietetyki i odżywania oraz uczestnikiem branżowych konferencji naukowych (m.in. Sport Support 2019 Conference i Konferencja Dietetyki Sportowej 2019).

W styczniu tego roku Filip Borys wydał książkę razem z Wojciechem Zepem "Foodball. Żywienie i suplementacja piłkarzy".

fot. Woytek / Legionisci.com
Filip Borys, Walerian Gwilia, Andre Martins - fot. Woytek / Legionisci.com


przeczytaj więcej o:
REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (20)

+dodaj komentarz
Pączek - 12.02.2021 / 09:29, *.home-net.pl

Wyskoczył z tymi pączkami jak Filip z konopii :D

odpowiedz
A Martins nieładnie obcina... - 12.02.2021 / 00:39, *.amazonaws.com

Witamy✨⚽️✨✌️I Zdrowia Życzymy Wszystkim!Dietetyk zajmie sie profesjonalnie✨????

odpowiedz
ben - 11.02.2021 / 21:05, *.inetia.pl

Tradycja czy wkupne? Oby bez szkody na formę.

odpowiedz
OIF - 11.02.2021 / 20:06, *.orange.pl

Ta gimbaza co tu krytykuje pilkarzy że zjedli sobie po pączku w tłusty czwartek to naprawde ma zje.ane łby, idźcie już do szkoły tak będzie lepiej dla was

odpowiedz
Dziecko neo - 11.02.2021 / 19:42, *.t-mobile.pl

Pączek w jednej, pepsi w drugiej. Nowy dietetyk dyplom zdobywający w Białym. Czy ktoś jeszcze łudzi się dobrym wynikiem w niedzielę?

odpowiedz
Mateusz z Gór - 11.02.2021 / 18:40, *.orange.pl

jprld xd

Najlepsza prezentacja nowego dietetyka ever xd

odpowiedz
Adam - 11.02.2021 / 18:18, *.chello.pl

Na widok tych pączków, aż mi się Maciek Iwański przypomniał ;)

odpowiedz
Leśny Dziadek - 11.02.2021 / 18:14, *.orange.pl

Śledzie panowie, śledzie na śniadanie, obiad i kolację, to jest to!

odpowiedz
alach jebbar - 11.02.2021 / 19:47, *.net.pl

@Leśny Dziadek: a po śledziach zupa mleczna i 2 km biegu !!!!!!!

odpowiedz
Elquatro - 11.02.2021 / 17:57, *.chello.pl

Flaszkę też postawił?

odpowiedz
Juno - 11.02.2021 / 18:49, *.chello.pl

@Elquatro: Hahahahaha!!!

odpowiedz
123 - 11.02.2021 / 17:45, *.247.190

Kupil w sklepie dla wegetarian.

odpowiedz
Www - 11.02.2021 / 17:40, *.chello.pl

Jprd dietetyk a przyniósł jakieś pączusie. Po takiej diecie to będą spać a nie grać.

odpowiedz
Ding - 11.02.2021 / 17:37, *.chello.pl

A miał być #DzieńTransferowy :-(

odpowiedz
Arek - 11.02.2021 / 17:47, *.tpnet.pl

@Ding: do północy mają czas:)

odpowiedz
Gepetto - 11.02.2021 / 18:15, *.chello.pl

@Ding: no jest ale nie dla L. Bokaye u wyśmiewanego zadłużonego Górnika. Sporo na nim zarobią, a strzeli dwa razy tyle goli co Angulo, a eLoko nie stać nawet na piłkarza, którego bankruta z Zabrza stać to jakie chcesz transfery? Chyba z CLJ do drużyny rezerw lub z rezerw do pierwszego składu. Lepiej się módl żeby eLoko upadłości nie ogłosił klubu lub żeby nie było gry przynajmniej ligę niżej...

odpowiedz
S3 - 11.02.2021 / 18:24, *.centertel.pl

@Gepetto: nie wiesz Ocb to poczytaj. Odrzucił nawet propozycję 2,5 letniej umowy z CZ Belgrad. Duży wpływ na ten transfer miało to że jego kobita studiuje na Śląsku. Nie dla każdego pieniądze są na pierwszym miejscu poprostu. Pozdrawiam

odpowiedz
Gepetto - 12.02.2021 / 13:00, *.chello.pl

@S3: od kiedy Poznań jest na śluśnku ? z wywiadu na sf - Prawdą jest, że przyjechała na studia do Polski. Dokładnie do Poznania. Dwa miesiące temu. Natomiast jedna sprawa ma niewiele wspólnego z drugą, w sensie nie planowaliśmy tego, że oboje wylądujemy w Polsce.
Prawda jest taka, że nas po prostu nie stać i nawet prezes Kucharski nie chciał rozmawiać z nim, bo mu się pewno Dubaj śnił dalej.
sf - A jak to było z Legią Warszawa? Miałeś ofertę z tego klubu?
Mogło być zainteresowanie, ale najwyżej na poziomie kontaktu z moimi agentami. Wiele klubów dzwoniło, pisało, dopytywało o moją sytuację. Natomiast na pewno nie było tak, że coś z Legii było na papierze, na zaawansowanym etapie. Choć znam ten klub. Moi bracia zawsze grali Legią.
pozdro

odpowiedz
Elquatro - 11.02.2021 / 17:21, *.t-mobile.pl

Sam piekł czy kupne?

odpowiedz
cukiernik - 12.02.2021 / 09:31, *.com.pl

@Elquatro: pączki się smaży a nie piecze ośle

odpowiedz