Michał „Coolio” Smoleński - fot. archiwum prywatne
REKLAMA

Zmarł kibic Legii

Redakcja

10 lutego odszedł od nas nagle wielki kibic warszawskiej Legii, jeden z najstarszych stażem członek SKN „Niepełnosprawni Fanatycy” Michał „Coolio” Smoleński. Człowiek, który mimo własnych problemów zawsze znalazł czas na życzliwą rozmowę z każdym. Z jego twarzy nie znikał uśmiech. Mecze wspólnie z kolegami i koleżankami z SKN oglądał z Trybuny Wschodniej.

Wszystkim będzie Go brakowało. Uroczystości pogrzebowe rozpoczną się w piątek 19.02.2021 roku o 09:30 w Kościele Matki Boskiej Zwycięskiej w Warszawskim Rembertowie przy ulicy Grzybowej 1, po mszy nastąpi wyprowadzenie urny z prochami na cmentarz parafialny.

REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (26)

+dodaj komentarz
Ryba - 14.02.2021 / 17:25, *.centertel.pl

R.I.P

odpowiedz
Legia Rembertów - 13.02.2021 / 20:20, *.com.pl

Wieczny odpoczynek racz Mu dać Panie... szkoda, wielka szkoda... Pamietam nie jeden wspólny mecz i rozmowy na Wiatraku po meczu...

odpowiedz
Marcin - 13.02.2021 / 18:43, *.plus.pl

Wieczny odpoczynek, racz Mu dać Panie [*]

odpowiedz
Przemek - 13.02.2021 / 17:33, *.chello.pl

Wieczny odpoczynek racz dać mu Panie a światłość wiekuista niechaj mu świeci na wieki wieków Amen ! Do zobaczenia po drugiej stronie Legionisto ! Przemek Rembertów

odpowiedz
LegiaFans - 13.02.2021 / 17:02, *.chello.pl

Spoczywaj w Pokoju (L) Cała Legia Zawsze Razem !!!

odpowiedz
Ciacho - 13.02.2021 / 16:21, *.mm.pl

Coolio spoczywaj w pokoju

odpowiedz
Otwock - 13.02.2021 / 15:45, *.play-internet.pl

Zawsze w Naszej pamięci.

odpowiedz
matus007 - 13.02.2021 / 15:37, *.play-internet.pl

Wieczne odpoczywanie racz mu, dać Panie.Amen

odpowiedz
Książę Nocy - 13.02.2021 / 14:27, *.inetia.pl

Czołem Kamracie. Do zobaczenia po drugiej stronie!

odpowiedz
OE 1945 - 13.02.2021 / 13:32, *.amazonaws.com

R I P

odpowiedz
OSA(L) - 13.02.2021 / 13:28, *.t-mobile.pl

Napisał do mnie wczoraj kolega z Rembertowa, że zmarł kibic Legii, z którym jeździł razem na mecze. Jakoś tak pomyślałem, ze pewnie jakiś starszy. Wchodzę dzisiaj w szczegóły info i szok!!!
Coolio???? Tak młodo? Jak? Dlaczego?
Ostatnio rzadziej sie widywaliśmy bo jeździłem z inna ekipą, w Rembertowie mijaliśmy się i zawsze chwilę pogadaliśmy...
Szok...
Coolio, Bracie, wspieraj nasza Legię tam, z góry i do zobaczenia kiedyś.
Wieczny odpoczynek racz Mu dać Panie...
[*] (L) [*]

odpowiedz
PITER (L) - 13.02.2021 / 12:26, *.chello.pl

Spoczywaj w pokoju (L) SEKTOR NIEBO

odpowiedz
Pdrz - 13.02.2021 / 11:49, *.orange.pl

Świec panie nad jego dusza

odpowiedz
M(L)D - 13.02.2021 / 06:59, *.play-internet.pl

Pamiętam wspólny wyjazd na mecz do Wiednia w 2006 pełen przygód i oczywiście na Totalnym Melanżu????
Kibicuj Tam z Góry i Do Zobaczenia Coolio

odpowiedz
Broneklegia - 13.02.2021 / 20:25, *.d1-online.com

@M(L)D: kim jesteś ?. Też byłem z Michałem w Wiedniu na wspólnym wyjezdzie. Moze jechalismy razem co ?;)

odpowiedz
jackie - 13.02.2021 / 06:23, *.chello.pl

Spoczywaj w pokoju.
Kondolencje dla rodziny, najbliższych i znajomych p. Michała.

odpowiedz
Rafał Prg. Płn. - 13.02.2021 / 03:02, *.t-mobile.pl

Nie znałem Go, ale to chyba nie jest najważniejsze; Spoczywaj w Pokoju Bracie... [*] [*] [*]

odpowiedz
robson - 12.02.2021 / 22:24, *.chello.pl

Spoczywaj w spokoju .

Cala Legia zawsze razem !

odpowiedz
Alan - 12.02.2021 / 21:50, *.t-mobile.pl

Pamiętam Michała z wielu wyjazdów- świec Panie nad jego dużą. Dobry kolega i człowiek tyle i az tyle.

odpowiedz
RAFAL - 12.02.2021 / 21:31, *.vectranet.pl

Będziemy o Tobie pamiętać.Spoczywaj w pokoju bracie.????????????

odpowiedz
lol - 12.02.2021 / 20:58, *.amazonaws.com

[ * ]

odpowiedz
Kuba - 12.02.2021 / 19:49, *.t-mobile.pl

Spoczywaj w spokoju. Wieloletni mój sąsiad z trybuny wschodniej. Na zawsze w pamięci, bracie.

odpowiedz
Pogon - 12.02.2021 / 19:38, *.150.250

R I P

odpowiedz
Zielony Radom - 12.02.2021 / 19:03, *.play-internet.pl

Spoczywaj w pokoju.

odpowiedz
Cult⚽️Legia - 12.02.2021 / 18:58, *.50.46

✨⚽️✨

odpowiedz
Polo - 12.02.2021 / 17:29, *.virginm.net

Świeć Panie nad jego duszą.Dzięki Brachu za te wszystkie przeżyte chwile na trybunach o wszystkie wyjazdy

odpowiedz