Artur Boruc - fot. Hagi / Legionisci.com
REKLAMA

Uraz Artura Boruca

Woytek

W niedzielnym meczu z Jagiellonią nie zagra Artur Boruc. Bramkarz Legii pojechał do Białegostoku, ale po obiedzie zgłosił uraz.



- Coś mu przeskoczyło w plecach, więc nie chcemy ryzykować i dokonaliśmy zmiany. W poniedziałek będziemy wiedzieli więcej - powiedział Czesław Michniewicz. na antenie Canal+.


przeczytaj więcej o:
REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (33)

+dodaj komentarz
allo allo - 16.02.2021 / 17:48, *.tvksmp.pl

Bo to Gruber jest i tyle...

odpowiedz
ROSOMAK - 16.02.2021 / 18:31, *.chello.pl

@allo allo: Za ty jeste ............. śmieszny I............... o????

odpowiedz
bronek49 - 15.02.2021 / 17:39, *.chello.pl

zadne osłabienie uważam że Miszta po rozegraniu kilku spotkan udowodni że jest najlepszym obecnie bramkarzem Legii najwyższy czas

odpowiedz
Kasztany - 15.02.2021 / 12:57, *.play-internet.pl

Od.....dolcie się od Artura lamusy, to żywa legenda tego klubu, najłatwiej wszelkie niepowodzenia klubu zwalić na niego.

odpowiedz
Normalny człowiek - 15.02.2021 / 10:35, *.net.pl

Skąd wy pajacyki, krytykujące Artura Boruca się wzięliście? Jakiej Legii wy chcecie? Co was uwiera? Mamusia nie dała kieszonkowego, w szkole klasówka nie poszła, czy chłopcy was rzucili?
Artur Boruc wracaj do zdrowia!

odpowiedz
Paweł.b - 16.02.2021 / 09:20, *.tpnet.pl

@Normalny człowiek: Brawo. W Punkt

odpowiedz
Hugon - 15.02.2021 / 00:09, *.vectranet.pl

Coś mu przeskoczyło ,pewnie podskoczył na treningu a to przecież dziadek, teraz wiem dlaczego w czasie meczów stoi na linii i nie skacze do górnych piłek ,po prostu się bał że coś Mu odpadnie z kręgosłupa dziadki tak mają.

odpowiedz
Hg - 15.02.2021 / 20:38, *.chello.pl

@Hugon: gamoniu w mózgu coś ci przeskoczyło, popaprańcu zapamiętaj że Artur Boruc to legenda Legii.

odpowiedz
Hugon - 15.02.2021 / 23:00, *.vectranet.pl

@Hg : Taka sama legenda jak Nowikowac po 100 meczów.

odpowiedz
ROSOMAK - 15.02.2021 / 23:16, *.chello.pl

@Hugon: Szanuj się a przede wszystkim Ludzi i myśl

odpowiedz
Lipa - 14.02.2021 / 23:45, *.chello.pl

Artur zdrowia.

odpowiedz
Kujawiak - 14.02.2021 / 23:26, *.pio-net.pl

Sami idioci widzę komentują

odpowiedz
Miro - 14.02.2021 / 23:01, *.play-internet.pl

Wiek robi swoje. Ale moim zdaniem w takich sytuacjach nie ma co się bać stawiać na młodego.

odpowiedz
Sebo(L) - 14.02.2021 / 20:43, *.master.pl

No więc tak: widziałem Boruca jak ledwo wstawał z krzesełka na trybunach i wygląda mi to na...korzonki. Niestety ale "król Artur" nie ma już 25 lat tylko za parę dni skończy 41 więc nie ma się czemu dziwić. Swoje dla piłki już zrobił i czas aby zastąpił go ktoś inny.Miszta? Nie wiem.Jeszcze przytrafiają mu się konkretne "babole" ale zapowiada się na przyzwoitego bramkarza.Może tylko wystarczy dać mu szansę na więcej minut gry? Nie oszukujmy się,czas Boruca się kończy czy komuś się to podoba czy nie...

odpowiedz
.........ć - 14.02.2021 / 18:47, *.chello.pl

Czytam sami kibice naszej ekipy K......A jesteście załosni

odpowiedz
Zdzicho - 14.02.2021 / 18:52, *.tpnet.pl

@.........ć: raczej nie zasługują na nic więcej, co unnego klub, a co innego sprzedajne, przepłacone kopacze

odpowiedz
dzl - 14.02.2021 / 19:38, *.mm.pl

@.........ć: popieram 100%

odpowiedz
Stefek - 14.02.2021 / 18:23, *.plus.pl

Zimno w Białymstoku to nie chce mu się grać dziad kalwaryjski sciemniacz niech sobie z Peszką zasiądzie na setkę.

odpowiedz
Trec - 15.02.2021 / 20:40, *.chello.pl

@Stefek: powiedz mu to w twarz śmieszny mały trolu

odpowiedz
a - 14.02.2021 / 18:15, *.plus.pl

Uraz wątroby. Nie wytrzymała.

odpowiedz
Tym - 14.02.2021 / 17:46, *.net.pl

Nie wiem czemu nie stawiają na cierzniaka , czym on zasłuży by być zawsze rezerwowym chcą na siłę młodego wypromować i sprzedać i tyle w temacie

odpowiedz
Obcy - 14.02.2021 / 17:42, *.t-mobile.pl

Noc musiała być wesoła. Tam mają te lokalne specjały.

odpowiedz
Pierwszy - 14.02.2021 / 21:38, *.75.50

@Obcy: Teraz z Warszawy się tam jedzie ze 2 godziny, więc nie pieprz głupot.

odpowiedz
Matigol - 14.02.2021 / 21:56, *.coriant.com

@Pierwszy: A co to ma do rzeczy że jedzie się tam ze 2 godziny skoro KAŻDY KLUB Z EKSTRAKLASY (i nie tylko) podróżuje na swój wyjazdowy mecz dzień wcześniej? Więc noc spędzili już w Białymstoku. Tak więc strzeliłeś sobie samobója tym tekstem.

odpowiedz
Obcy - 15.02.2021 / 13:12, *.t-mobile.pl

@Pierwszy: Kolego ale drużyna nocowała w Białymstoku. Coś nie w temacie jesteś.

odpowiedz
PanTrener - 14.02.2021 / 17:37, *.mm.pl

no i gdzie cierzniak bo mamy jakiegos pajaca w bramce niegodnego Legii, jak takie beda zmiany to legia przerznie mistrzostwo ze słabą pogonia, Michniewicz dupa nie trener, mlodemu to mozna dac grac przy 3:0, bo i tak 5 zmian mozna robic

odpowiedz
KIBIC - 14.02.2021 / 18:48, *.mm.pl

@PanTrener: a dlaczego ze słabą POGONIĄ Legia to zbiór słabeuszy kelnerów którzy graja za kase ale i tak to tam walnie a od Boruca to się odwal bo gdyby nie on to juz byście byli sredniakiem

odpowiedz
ROSOMAK - 14.02.2021 / 19:26, *.chello.pl

@PanTrener: panu BORUCOWI to ty pajacu w dupie J.....Y buty czyścić jeśli ci pozwolą

odpowiedz
Arek - 14.02.2021 / 21:58, *.tpnet.pl

@PanTrener: co najwyżej pan kretyn i pajac nie godny kibicowania Legii. Kur...! Najpierw chcą młodych, a potem wyjdzie taki idiota i udaje mundrego.

odpowiedz
S - 15.02.2021 / 06:28, *.centertel.pl

@ROSOMAK : 100 % racji kolego,od ARTURA wara wam .Zdrowia Artur!!!

odpowiedz
Vuko - 14.02.2021 / 17:36, *.tpnet.pl

Kaca ma i tyle

odpowiedz
Grzegorz - 14.02.2021 / 17:11, *.play-internet.pl

Starość

odpowiedz
Osa - 14.02.2021 / 17:11, *.124.248

To co robił ze mu przeskoczyło
Za dużo zjadł łyżką za szybko machał
Czy za dużo popił kompotu ..

odpowiedz