Paweł Wszołek - fot. Woytek / Legionisci.com
REKLAMA

Oświadczenie Pawła Wszołka

Woytek, źródło: Instagram

Po medialnych doniesieniach o spięciu w szatni między Pawłem Wszołkiem i Czesławem Michniewiczem, do którego doszło w przerwie meczu z Wisłą Płock, głos zabrał zawodnik. Piłkarz między wierszami przyznał, że coś w sprawie związanej ze zmianą w 45 minucie spotkania jest na rzeczy, ale zaprzeczył temu, że groził rozwiązaniem kontraktu. Wszołek liczy na to, że klub ustosunkuje się do całej sprawy.

Na swoim profilu na Instagramie zamieścił post o następującej treści:

Ucinając wszelkie plotki dotyczące mojej osoby:
Jestem człowiekiem który zawsze działa w 200% dla dobra klubu co mogą potwierdzić wszystkie osoby pracujące ze mną. Ostatnią rzeczą na jaką pozwalałby mi mój szacunek do mojego zawodu byłoby wdawanie się w konflikty.
Wszelkie sprawy rozstrzygane są w szatni, a w przerwie meczu po zmianie, z trenerem Michniewiczem podaliśmy sobie rękę, a z drugim trenerem odbyłem rozmowę po meczu.
Mam nadzieje, że również Klub Legii Warszawa ustosunkuje się do całej sprawy.
Ponad to media, które rozpisują że „grożę rozwiązaniem kontraktu ” oświadczam, że nie zgadzam się na wkładanie nieprawdziwych słów w moje usta i wierzę, że będzie to sprostowane.





REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (62)

+dodaj komentarz
kibic - 23.02.2021 / 19:43, *.kabel-deutschland.de

@manuela: Wszołek super piłkarz tak naprawdę on ratuje Legię ,bo co nie którzy nie wiem ale graja jakby pierwszy raz mieli piłkę w grze super Wszołek dzięki tobie Legia poszła w górę dzięki tobie

odpowiedz
Apel do Redakcji LL! - 23.02.2021 / 15:21, *.tpnet.pl

Błagam was redakcjo jesteście portalem z ponad 20 letnią tradycją i zawsze trzymaliście poziom dziennikarski ale ostatnio robi się z tego forum plotkarskie! Dajcie spokój jakimś marnym dziennikarzynom typu Włodarczyk i wrzucajcie tylko rzetelne informacje tak jak to było kiedyś. Pozdro (L)

odpowiedz
BRL - 23.02.2021 / 17:44, *.centertel.pl

@Apel do Redakcji LL!: popieram

odpowiedz
SF - 23.02.2021 / 15:21, *.tpnet.pl

Prawda czy nie w koncu ?!!

odpowiedz
oLaf - 23.02.2021 / 15:21, *.vectranet.pl

i dobrze, po sztucznie kreowanym problemie.

odpowiedz
manuela - 23.02.2021 / 14:35, *.chello.pl

znowu ten Jendrzejczak kabluje... litosci ile mozna... panie Wszolku cieplutko sie zrobilo po wywaleniu Kanciaka ;) chyba jestes na szczycie listy :D

odpowiedz
Wojtek86 - 23.02.2021 / 09:40, *.chello.pl

Trochę słabe, że znowu są przecieki z szatni. Pomijając jak było na prawdę.

odpowiedz
Juri - 23.02.2021 / 08:34, *.centertel.pl

Paweł trzymaj się, walić media.

odpowiedz
ding - 23.02.2021 / 07:47, *.chello.pl

A red. Tomasz Włodarczyk po raz kolejny się skompromitował i dalej pewnie będzie zapowiadał swoje informacje na poziomie Radia Erewań.

odpowiedz
singspiel - 23.02.2021 / 13:44, *.centertel.pl

@ding: Radio Erewań to były dowcipy klasy super. Poziom raczej nieosiągalny dla polskich dziennikarzy

odpowiedz
STOP STRZELANIU Z UCHA - 22.02.2021 / 23:36, *.co.uk

Kucharczyk już poza klubem, pytanie kto teraz wynosi info z szatni? Kto strzela z ucha?

odpowiedz
Sss - 23.02.2021 / 12:23, *.t-mobile.pl

@STOP STRZELANIU Z UCHA: Jędza

odpowiedz
Opoor - 22.02.2021 / 23:30, *.chello.pl

Czyli w szatni macie kreta k...a jego mać!!!!

odpowiedz
Pomponik - 22.02.2021 / 23:03, *.versatel.nl

Abstrachując - trochę śmieszne że tego typu 'korespondencja' odbywa się za pośrednictwem jakiejś tam zagranicznej stronki z prostytutkami na abonament :-)
Paweł pewnie oglądał ogłoszenia "poznam dzianego piłkarza" i niechcący wrzucił sprostowanie w ten sam portal :-)

odpowiedz
XXL - 23.02.2021 / 00:36, *.virginm.net

@Pomponik: A mógł na Albcla prawilnie sprostować ;)

odpowiedz
yyy - 23.02.2021 / 09:32, *.chello.pl

@Pomponik: w sumie props

odpowiedz
Imiesław Nazwicki - 22.02.2021 / 23:02, *.centertel.pl

Paweł nie wierz, że będzie to sprostowane tylko do sądu z pismakami. O np. zniesławienie czy jak tam. Inaczej jest niewiarygodny a Twoje oświadczenie to tylko marketingowo-wizerunkowe gaszenie gównoburzy.

odpowiedz
Arek - 22.02.2021 / 22:59, *.tpnet.pl

Wychodzi na to, że Włodarczyk puścił bąka.

odpowiedz
tomiacab - 23.02.2021 / 09:26, *.centertel.pl

@Arek: nie pierwszy raz

odpowiedz
Farme(L) - 22.02.2021 / 22:31, *.virginm.net

Już nie raz pisałem, że ten śmieszny portal jest równy brukowcom... po oświadczeniu Wszołka artykuł zniknął i zero informacji na temat oświadczenia Pawła...
Włodarczyk już w tym roku wcisnął kilkukrotnie Gosickiego do Legii, Pogoni i Jagiellonii, i informował o sprzedaży Legii ze dwa razy...
Nawet jeśli była jakaś sprzeczka to pewno nie taka jak to było opisane, a jak widać Vuko nie do końca oczyścił szatnie z pod pier da la czy.... Nic takiego nie powinno wyjść...

odpowiedz
normalnie szok... - 22.02.2021 / 22:18, *.orange.pl

polonista i lechita pobili się o któremu bardziej zależy na Legii...

odpowiedz
Szpaku - 25.02.2021 / 09:39, *.net.pl

@normalnie szok...: dobre, dobre :-) najemnicy sie pokłócili o dobro tymczasowego kasodawcy.

odpowiedz
Zzp - 22.02.2021 / 22:14, *.t-mobile.pl

Nawet jeśli coś było, największy frajer to ten który sprzedał szatnię mediom. Konflikty w robocie rzecz narmalna, konfidenci to jednak patologia.

odpowiedz
Filipek - 23.02.2021 / 14:06, *.109.38

@Zzp: 100%

odpowiedz
benio - 22.02.2021 / 21:54, *.156.228

Tomcio KOPYTO Włodarczyk mąci a niektorzy łykają jak pelikany

odpowiedz
Trampek - 22.02.2021 / 21:52, *.125.42

Nie wnikam w szczegóły podawane przez mass media - nie wiedząc na ile są prawdziwe a na ile " koloryzowane" dla zwiększenia poczytności uważam ,że : Wydając "oświadczenie" w wiadomym / lub nie do końca wiadomym / temacie myślę ,że postąpił słusznie, nie "chowa głowy w piasek".

odpowiedz
WSZA - 22.02.2021 / 21:46, *.centertel.pl

WSZA OUT

odpowiedz
Janekgolll - 22.02.2021 / 21:44, *.chello.pl

Jeszcze tylko koszulkę na buty i ... do widzenia :)

odpowiedz
bie/L/sko - 22.02.2021 / 21:03, *.master.pl

Zaczęło się w Legii dziać lepiej na boisku, więc jakiś komentator zaczyna mieszać...

odpowiedz
dzl - 22.02.2021 / 20:50, *.mm.pl

no i git

odpowiedz
olew - 22.02.2021 / 20:47, *.vectranet.pl

lepiej by zrobił , gdyby pomilczał i wziął się za podwójny trening, ale skoro taki ekspresyjny, to cóż : nie rozumiemy ale lubimy Pana Panie Wszołku nadal, LEGIA MISTRZ !

odpowiedz
Ania - 22.02.2021 / 22:25, *.centertel.pl

@olew: to co robisz jest straszne! Bez wiedzy oskarżasz człowieka. Zastanów się trochę, bo Ty możesz zostać pomówiony i chciałbyś mieć prawo do obrony.
Jak łatwo oskarżać, gorzej myśleć

odpowiedz
olew - 23.02.2021 / 09:58, *.vectranet.pl

@Ania: ktoś podpisał to komiczne oświadczenie ?! chyba grajek Wszołek...
grajki mają grać , pisanie to nie jest ich apostolstwo, poza wszystkim trzeba umieć pisać, by pisać, "nie oskarżam człowieka" jestem tylko lekko rozbawiony i lekko wkurzony , bo Legii to nie służy, a tylko dobro Legii jest ważne.

odpowiedz
Maaciekw - 22.02.2021 / 20:37, *.orange.pl

trochę wyszła gówno burza, ale ciekawe co na to klub, bo jeśli jest ok, to powinni równocześnie puścić, a teraz są kolejne niedopowiedzenia

odpowiedz
NO nie - 22.02.2021 / 20:24, *.net.pl

podał rękę słowikowi ! PO co? skoro taki profesjonalista to z amatorem się brata.

odpowiedz
LW - 22.02.2021 / 20:18, *.48.9

W porządku,ale z jez.polskim lekko na bakier.

odpowiedz
M-Ochota - 22.02.2021 / 20:34, *.chello.pl

@LW: nie ma co wymagać od prostego chłopaka, niech tylko daje 200% w meczu i może pisać nawet po chińsku :)

odpowiedz
Groch - 22.02.2021 / 21:56, *.orange.pl

@LW: Ty znasz język polski lepiej, ale spójrz na swoje i jego zarobki. Trzeba było polski pier...ić I więcej za piłką biegać , a w życiu byś miał łatwiej

odpowiedz
Wąski - 23.02.2021 / 17:44, *.com.pl

@LW: no pewne niedociągnięcia są

odpowiedz
Wie(L) un - 22.02.2021 / 20:09, *.18.56

Oho czas oświadczeń naszedł hehe dobre

odpowiedz
Wolfik - 22.02.2021 / 20:00, *.mm.pl

Po jaką cholerę cytowane są jakieś pierdy pseudoeksperta sportowego? Namnożyło się różnych maści portali, które robią sobie reklamę publikując bzdury licząc na "kliknięcia". Przecież wiarygodność tego źródła jest na poziomie portali randkowych....

odpowiedz
Krzeszczu - 22.02.2021 / 20:09, *.bredband2.com

@Wolfik: Swietne podsumowanie kolego :-)

odpowiedz
DarceLi - 22.02.2021 / 19:50, *.jmdi.pl

P. Wszołek razem z klubem powinni pozwać pismaka za rozpowszechnianie fałszywych informacji!!! Jak by pajac beknął na gruby hajs to by sie nauczył co to jest rzetelne dziennikarstwo!!!

odpowiedz
Kuchy King - 22.02.2021 / 19:48, *.vectranet.pl

Mógłby nauczyć się pisać poprawnie po polsku.

odpowiedz
Bodek - 22.02.2021 / 20:32, *.virginm.net

@Kuchy King: A czego nie zrozumiałeś? Chętnie pomogę.

odpowiedz
Marek Skwarek - 23.02.2021 / 12:57, *.play-internet.pl

@Kuchy King: Też zwróciłem uwagę na masę błędów w tekście Wszołka.

odpowiedz
Zdzicho - 22.02.2021 / 19:42, *.tpnet.pl

Ciekawe co za pipa sprzedala newsa z szatni

odpowiedz
ladaco - 22.02.2021 / 19:41, *.vectranet.pl

Tak coś czułem ,że to fake news.Jak zwykle meczyki rywalizują z weszlakami na tanie sensacje niekoniecznie zgodne z prawdą

odpowiedz
markus - 22.02.2021 / 19:37, *.t-mobile.pl

Czy pismaki znają słowo przepraszamy chyba nie ale to i tak mało powiedziane

odpowiedz
Ponti - 22.02.2021 / 19:28, *.chello.pl

Połowa łyka wszystko jak pelikany. Byle gómwno coś napisze jakiś pseudo pismaki już afera ! On już swoje i tak zarobił bo pół Polski podało dalej o awanturze w Naszym Klubie, na innych portalach już pewnie piszą że się pobili i dalej że podobno z nożami ....

Jakimi jesteście kibicami że byle gówno przeczytacie i już wyzywacie Trenera czy Pawła ?
ogarnijcie się! Chociaż dla połowy to powinien być wyjazd z tej strony

odpowiedz
ben - 22.02.2021 / 19:23, *.inetia.pl

Jak najszybciej zamknąć sprawę a pismak won!

odpowiedz
biały - 22.02.2021 / 19:17, *.centertel.pl

Super Paweł! Od razu to nie pasowało do jego postawy, przyjaznej i eleganckiej. Zobaczcie ile złego takie podłe ploty mogą zrobić, nie wchodźcie nigdy w podły hejt. A takich pseudo dziennikarzy, głupich i nienawistnych pismaków z różnych onetów itp., co tylko sensacji i szkody Legii szukają trzeba gonić!

odpowiedz
Cult⚽️Legia - 22.02.2021 / 19:14, *.151.167

Ten reporter i inni , Legii nie lubiá i ferment siejá na Legie,zakaz wejścia na Ł3!to może ich coš nauczy,słoiki pismakowe!Dariuszu działaj!

odpowiedz
Kolko - 22.02.2021 / 19:13, *.chello.pl

Nawet jeśli coś się dywadrzyło powinno zostać w szatni. A Wszołek na pewno jest mega profesjonalista Jeżeli trenerzy też są to powinni wyjaśnić między sobą i nie było tematu...

odpowiedz
Andrzej - 22.02.2021 / 19:13, *.plus.pl

Brawo Paweł, niech klub jeszcze wrzuci swoje oświadczenie aby szybko zamknąć temat.
Pytanie kto znowu wynosi info z szatni, to ze coś było to mogło być bo każdy mógłby się wkur bedac zmieniony w przerwie.

odpowiedz
WETERAN - 22.02.2021 / 19:12, *.chello.pl

I tak pismaki robią ferment. Ktoś coś usłyszał, ubarwił i posłał w świat, bo mu się wydawało. Dobre zachowanie Wszołka, czekam na reakcję klubu. Nie ma się czym podniecać.

odpowiedz
Brat - 22.02.2021 / 19:09, *.chello.pl

Czyli Pyton wymyślił farmazon i wrzucił na meczyki?

odpowiedz
Legiony - 22.02.2021 / 19:09, *.play-internet.pl

Włodarczyk to pismak nie dziennikarz.

odpowiedz
Lenny - 22.02.2021 / 19:07, *.chello.pl

Czyżby wyjedzie na harem były zawodnik z k6?

odpowiedz
Hg - 22.02.2021 / 22:42, *.chello.pl

@Lenny: kolejny znawca grypsery z Internetu

odpowiedz
Adi - 22.02.2021 / 19:05, *.chello.pl

Czy klub kiedyś wyciągnie konsekwencje z plotek pismaków i wyśle sprawę do sądu. Takie rzeczy podchodzą pod pomówienie.

odpowiedz