Bartosz Frankowski - fot. Woytek / Legionisci.com
REKLAMA

Frankowski sędzią meczu z Górnikiem

Redakcja, źródło: Legionisci.com

Bartosz Frankowski został wyznaczony do sędziowania meczu 19. kolejki Ekstraklasy pomiędzy Górnikiem Zabrze i Legią Warszawa. W obecnym sezonie arbiter z Torunia prowadził 3 spotkania stołecznego zespołu (0-1-2). Górnikowi sędziował raz (0-2 z Cracovią). Na liniach pomagać mu będą Marcin Boniek i Jakub Winkler, sędzią technicznym będzie Sebastian Krasny, natomiast w wozie VAR zasiądą Tomasz Musiał i Adam Kupsik.

Obsada 19. kolejki Ekstraklasy:
Raków Częstochowa - Podbeskidzie Bielsko-Biała: Krzysztof Jakubik (Siedlce)
Warta Poznań - Lech Poznań: Jarosław Przybył (Kluczbork)
Stal Mielec - Lechia Gdańsk: Łukasz Szczech (Warszawa)
Jagiellonia Białystok - Piast Gliwice: Daniel Stefański (Bydgoszcz)
Górnik Zabrze - Legia Warszawa: Bartosz Frankowski (Toruń)
Wisła Płock - Wisła Kraków: Tomasz Kwiatkowski (Warszawa)
Cracovia - Zagłębie Lubin: Szymon Marciniak (Płock)
Śląsk Wrocław - Pogoń Szczecin: Piotr Lasyk (Bytom)

REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (25)

+dodaj komentarz
(L) uz - 27.02.2021 / 22:48, *.inetia.pl

No i karny był, to było łatwe do przewidzenia.

odpowiedz
SF - 27.02.2021 / 16:45, *.tpnet.pl

Liczymy na obiektywne sedziowanie P. Sedzio !!!

odpowiedz
Kr - 26.02.2021 / 10:49, *.play-internet.pl

Ten sędzia jest tak słaby, że nawet sprzedany mecz potrafi spier...ić :/

odpowiedz
Borys Bartkowiak - 25.02.2021 / 22:52, *.play-internet.pl

Po pierwsze: to bardzo słaby sędzia. Obok Mycia najsłabszy w lidze.
Po drugie: każdy mecz z jego udziałem jest kontrowersyjny, śmierdzi bukiem na kilometr
Po trzecie : nasi kopacze i prezes go potrzebują, bo można w prosty sposób mieć przykrywkę...

odpowiedz
(L) uz - 25.02.2021 / 22:16, *.inetia.pl

Karny dla kurnika pewny, jeżeli będą grać jędza z babolem, a to raczej się zdarzy. Nadzieja, że z przodu dużo więcej wpadnie niż ten sędzina zdoła unieważnić....

odpowiedz
(Levinho) onet. pl - 25.02.2021 / 21:52, *.orange.pl

Mecz mamy i tak wygrany, bo jesteśmy lepsi, nienawidze tego kurdupla z Torunia, który jest kibicem dziadostwa z Poznania,

odpowiedz
alach jebbar - 25.02.2021 / 16:43, *.net.pl

karny dla górnika jak nic , już ide obstawić to u buka ;)

odpowiedz
Lechu - 25.02.2021 / 14:24, *.net.pl

Pszestańcie się mazać

odpowiedz
Hg - 25.02.2021 / 16:20, *.chello.pl

@Lechu: analfabeta

odpowiedz
Qsm - 25.02.2021 / 14:15, *.centertel.pl

oby znowu nie obsawiał razem z Jędzą u buka....

odpowiedz
(L) - 25.02.2021 / 13:50, *.mm.pl

Nic dobrego to nie wróży, ale mam nadzieję że nasza gra będzie taka, że ten sędzina nie da rady nic zepsuć

odpowiedz
Po(L)ubiony - 25.02.2021 / 13:24, *.chello.pl

Katastrofa! Marciniak i Frankowski, sędziowali nam w tym sezonie 6 razy. Ani razu nie wygraliśmy. W pozostałych 12 meczach, gdy byli inni sędziowie, 11 razy wygraliśmy.

odpowiedz
Alan - 25.02.2021 / 14:52, *.t-mobile.pl

@Po(L)ubiony:
Cos sugerujesz ? Jakies konkretne przykłady wypaczenia wyniku ? Bo to sugerujesz w swoim komentarzu....

odpowiedz
Heh - 25.02.2021 / 17:24, *.play-internet.pl

@Alan: poszukaj sobie w necie "niewydrukowanej tabeli" (podpowiem: na portalu "ulubionego" dziennikarza sportowego Marcina Najmana). Jak połączysz kropki z tym co Po(L)ubiony napisał, to zrozumiesz ;)

odpowiedz
Alan - 26.02.2021 / 06:49, *.t-mobile.pl

@Heh:
Oki poszukam a Ty poszukaj na yt ( jest masę filmików) jak to Legia jest krzywdzona przez sędziów.....np. słynny mecz w Krk gdzie piłka pol metra wychodzi zza linie i sędzia tego nie widzi. Wiec moze nie licytujmy się tylko patrzmy bardziej obiektywnie na pewne sprawy, bo nigdy nie zgodzę się z tezą ze sedziowie w e-klapie gwiżdżą przeciwko (L)

odpowiedz
Po(L)ubiony - 26.02.2021 / 10:13, *.chello.pl

@Alan: Frankowski gwiżdże przeciwko nam. Nie jesteś kibicem Legii, to nie masz pełnej wiedzy, nic dziwnego. W tym sezonie, sędziował nam trzy mecze: jeden remis, dwie porażki. Trochę z historii: żółta a potem czerwo dla Ondreja w meczu z Lechią, czerwo dla VOO z Jagą, dętych karnych, to znajdziesz od pyty. Praktycznie każdy kontakt obrońcy z zawodnikiem przeciwnika, to potencjalny karny. Wyjątkowo "wrażliwy" na nasze faule ze Stalą, ale tydzień później na VAR-ze, nie zauważył faulu Kuchego na Gutkovskisie. Taki typ.

odpowiedz
Alan - 26.02.2021 / 17:56, *.t-mobile.pl

@Po(L)ubiony:
Nie jesteś kibicem Legii..... i myslisz ze te zdanie przekresli Moje kilkadziesiąt wyjazdów z (L)..
Chyba jednak NIE

odpowiedz
WL - 25.02.2021 / 12:56, *.tpnet.pl

Slaby Gornik w meczu z Lechia wypunktowany takze LEGIA tez wypunktuje ! Powodzenia LEGIO !!!

odpowiedz
SF - 25.02.2021 / 12:50, *.tpnet.pl

Badzmy dobrej mysli ! Rewanz oby udany : Gornik 1-3 LEGIA !!!

odpowiedz
GCW - 25.02.2021 / 12:47, *.com.pl

ten drukarz ostatnio ze Stalą, podyktował przeciw nam 3 karne...

odpowiedz
KiboL - 25.02.2021 / 22:33, *.96.213

@GCW: i wszystkie 3 słuszne. Zejdź na ziemię i zjedz snickersa. Popatrz na Jędze i Wieteske a nie szukaj winy u sędziego... Pozdrawiam

odpowiedz
minajew - 25.02.2021 / 12:23, *.cyfrowypolsat.pl

No to w plecy, on i przymuł czerpią przyjemność z krzywdzenia Legii

odpowiedz
Leśny Dziadek - 25.02.2021 / 12:04, *.orange.pl

Górnik - Legia 1-3

odpowiedz
eLo - 25.02.2021 / 16:21, *.chello.pl

@Leśny Dziadek: 0-1

odpowiedz
dino - 25.02.2021 / 23:36, *.plus.pl

@Leśny Dziadek:
Dziadek optymista też liczę na zwycięstwo

odpowiedz