Nazarij Rusyn - fot. Woyek / Legionisci.com
REKLAMA

Pierwszy trening Rusyna. Pekhart i Boruc nieobecni

Woytek, źródło: Legionisci.com

We wtorkowe przedpołudnie Legia Warszawa rozpoczęła przygotowania do kolejnego ligowego meczu. W sobotę ekipę Czesława Michniewicza czeka wyprawa na Śląsk i mecz z Górnikiem Zabrze. Niestety kolejny tydzień treningów rozpoczął się od kilku nieobecności. Nadal z drużyną nie trenują Artur Boruc, Tomas Pekhart i Igor Lewczuk. Zabrakło także Filipa Mladenovicia i Joela Valencii. Do zajęć wrócił natomiast Mateusz Cholewiak.

Fotoreportaż z treningu - 35 zdjęć Woytka

Pierwszy raz w treningu wziął udział Nazarij Rusyn, który pomyślnie przeszedł testy medyczne i będzie wypożyczony do Legii z Dynama Kijów do końca tego roku kalendarzowego. Jutro najprawdopodobniej dołączy także Ernest Muci, który dziś kończy testy medyczne. Albańczyk będzie ostatnim wzmocnieniem drużyny w tym oknie transferowym.

Zajęcia rozpoczęły się od kilku kółek dookoła boiska. Nie wzięli w nich udziału Artur Jędrzejczyk, Mateusz Wieteska, Bartosz Kapustka i Radosław Cierzniak, czyli rada drużyny. W tym czasie Michniewicz przeprowadził z nimi kilkuminutową rozmowę. Czego dotyczyła? Nie wiemy, ale możemy domyślać się, że chodziło o ostatnie wydarzenia związane z Pawłem Wszołkiem. Pomocnik normalnie trenował z resztą drużyny.

fot. Woyek / Legionisci.com fot. Woyek / Legionisci.com

Najpierw zawodnicy grali w kilku grupach w dziadka, a następnie zostali podzieleni na trzy ekipy, które rywalizowały na skróconym polu gry - najpierw bez bramek na dwa kontakty, a następnie z udziałem bramkarzy.

Składy były następujące:
Różowi: Mosór, Skibicki, Włodarczyk, Cholewiak, Yaxshiboyev, Kisiel, Mucha
Fioletowi: Slisz, Gwilia, Wieteska, Kostorz, Hołownia, Wszołek, Rusyn
Zieloni: Szabanow, Kapustka, Jędrzejczyk, Juranović, Andre Martins, Luquinhas, Rafael Lopes

Kolejne zajęcia zostały zaplanowane na środowe przedpołudnie.

Fotoreportaż z treningu - 35 zdjęć Woytka

fot. Woyek / Legionisci.com
fot. Woyek / Legionisci.com
fot. Woyek / Legionisci.com
fot. Woyek / Legionisci.com

REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (21)

+dodaj komentarz
Jah - 24.02.2021 / 18:41, *.tpnet.pl

U siebie nie grali , nawet do składu nie brani a tu nagle gwiazdy,śmiechu warte,szkoda Legii

odpowiedz
Roma - 24.02.2021 / 07:51, *.lunet.eu

„Podziwiam” tych co mają taką potrzebę, żeby pod każdym artykułem popisywać się, jak potrafią dowcipkować na temat zawodnika, którego kilku tu piszących (czy aby na pewno kibiców tego samego klubu?) wzięło sobie na cel ciągłych drwin.

odpowiedz
Misiek - 24.02.2021 / 01:28, *.vectranet.pl

Jedza i Wieteska w radzie druzyny to sabotaz

odpowiedz
Marcel - 24.02.2021 / 04:31, *.t-mobile.pl

@Misiek: Sabotażem to jest ciągłe wypisywanie takich głupot.

odpowiedz
CULT LEGIA GOL - 23.02.2021 / 23:47, *.50.66

RADNI SIE KUR`` ZNALEZLI ZAPIE...ALAC A NIE POLEMIZOWAC

odpowiedz
Sebo(L) - 23.02.2021 / 20:55, *.master.pl

Rada drużyny w której są Jędza i Wieteska.Najwięksi sabotażyści jacy mają miejsce i w to najbardziej newralgicznej strefie boiska.Przez tych dwóch gości Legia straciła najwięcej bramek.Ze Stalą Mielec to była,już gra na "żywca". Co oni ku.wa robią jeszcze w wyjściowej jedenastce to ja doprawdy nie wiem. OK Wieteska jeszcze próbuje jakoś "tuszować" swoją grę kilkoma niby "nieudanymi" zagraniami ale Jędza swoją grą to wręcz się prosi do wypieprzenia z Legii już dawno.Tymczasem dumnie sobie nosi opaseczkę kapitana.Toż to jakiś istny cyrk!

odpowiedz
Zbyszek - 23.02.2021 / 21:05, *.cyfrowypolsat.pl

@Sebo(L): No niestey masz rację. Jędzę jeszcze teoretycznie można zrozumieć, że niby ze względy na dawne dobre występy. Ale Wieteska chyba reprezentuje w radzie wszystkich nieudaczników, babolarzy i innych boiskowych nieudaczników.

odpowiedz
tekken (L) - 23.02.2021 / 20:22, *.chello.pl

Transfery całkiem ciekawe. Nie przychodzi żaden Polak, ale tu lepiej dać szanse młodym z Legii. Zobaczymy co z tego będzie.

odpowiedz
(L)egionowo - 23.02.2021 / 19:51, *.vectranet.pl

Do redakcji:
Nie byłem w temacie kontraktu Valencii do Legi, kto płaci za jego wypożyczenie.
Dziękuje za odpowiedź

odpowiedz
Darek - 23.02.2021 / 18:06, *.t-ipconnect.de

Zabrakło Valenci.O jaka szkoda.
A Jedrzejczyk i Wieteska dwa najwieksze babole w drużynie będą decydować o przyszłości Wszołka.Może zmiany warto zaczynać od siebie.Drzazge w czyimś oku to widzą a belki w swoim nie.Zobaczcie na siebie jak gracie a dopiero później decydujcie o innych.Dwa najwieksze dzbany.Pusty śmiech mnie ogarnia jak to czytam.

odpowiedz
Hiszpan - 23.02.2021 / 20:18, *.telnaptelecom.pl

@Darek : A kto będzie omawiał ujowe zagrania Babola i Kupona?

odpowiedz
AndrzejStrejlau - 23.02.2021 / 17:56, *.t-mobile.pl

Liczę na właściwe podania diagonalne oraz powtarzalność.

odpowiedz
Leśny Dziadek - 23.02.2021 / 17:47, *.centertel.pl

Te transfery wcale nie sa najgorsze. Wilki glodne sukcesow, Zobaczymy, jak to bedzie na boisku. Szabanow zaprezentowal sie ciekawie, opanowanie i doswiadczenie, dokladne podania, odpowiednie interwencje, byl dobrze ustawiony. Wreszcie jest trener, czlowiek ktory odpowiednio reaguje na wydarzenia. Zaczynam widziec szanse na lepsza gre. A co z tego wyjdzie, sie okaze...

odpowiedz
S L aw - 23.02.2021 / 15:58, *.vectranet.pl

Po co Nam Grosicki tylko narobiłby fermentu konkurencja już jest barrdzo duża

odpowiedz
Andreas - 23.02.2021 / 15:27, *.play-internet.pl

Jeszcze Muci i walka o plac trwa w ofensywie

odpowiedz
SF - 23.02.2021 / 15:17, *.tpnet.pl

Transfery zamkniete a Rusyn sie odnalazl bo dlugo nic nie bylo !!!

odpowiedz
Batty - 23.02.2021 / 15:05, *.t-mobile.pl

Czyli Grosik zostaje w UK skoro to ostatnie wzmocnienie ma być?

odpowiedz
markus - 23.02.2021 / 16:31, *.t-mobile.pl

@Batty: DOKŁADNIE

odpowiedz
lob - 23.02.2021 / 16:38, *.chello.pl

@Batty: jeszcze amika może go przytulić......podobno śpią na kasie..........

odpowiedz
Adam - 23.02.2021 / 16:46, *.chello.pl

@Batty: Oby został. Nie jest tu potrzebny.

odpowiedz
Hugon - 23.02.2021 / 23:29, *.vectranet.pl

@Batty: Grosik,jest w Pogoni.

odpowiedz