Nazarij Rusyn - fot. Woyek / Legionisci.com
REKLAMA
REKLAMA

Pierwszy trening Rusyna. Pekhart i Boruc nieobecni

Woytek, źródło: Legionisci.com - Wiadomość archiwalna

We wtorkowe przedpołudnie Legia Warszawa rozpoczęła przygotowania do kolejnego ligowego meczu. W sobotę ekipę Czesława Michniewicza czeka wyprawa na Śląsk i mecz z Górnikiem Zabrze. Niestety kolejny tydzień treningów rozpoczął się od kilku nieobecności. Nadal z drużyną nie trenują Artur Boruc, Tomas Pekhart i Igor Lewczuk. Zabrakło także Filipa Mladenovicia i Joela Valencii. Do zajęć wrócił natomiast Mateusz Cholewiak.Fotoreportaż z treningu - 35 zdjęć Woytka

Pierwszy raz w treningu wziął udział Nazarij Rusyn, który pomyślnie przeszedł testy medyczne i będzie wypożyczony do Legii z Dynama Kijów do końca tego roku kalendarzowego. Jutro najprawdopodobniej dołączy także Ernest Muci, który dziś kończy testy medyczne. Albańczyk będzie ostatnim wzmocnieniem drużyny w tym oknie transferowym.

Zajęcia rozpoczęły się od kilku kółek dookoła boiska. Nie wzięli w nich udziału Artur Jędrzejczyk, Mateusz Wieteska, Bartosz Kapustka i Radosław Cierzniak, czyli rada drużyny. W tym czasie Michniewicz przeprowadził z nimi kilkuminutową rozmowę. Czego dotyczyła? Nie wiemy, ale możemy domyślać się, że chodziło o ostatnie wydarzenia związane z Pawłem Wszołkiem. Pomocnik normalnie trenował z resztą drużyny.

fot. Woyek / Legionisci.com fot. Woyek / Legionisci.com

Najpierw zawodnicy grali w kilku grupach w dziadka, a następnie zostali podzieleni na trzy ekipy, które rywalizowały na skróconym polu gry - najpierw bez bramek na dwa kontakty, a następnie z udziałem bramkarzy.

Składy były następujące:
Różowi: Mosór, Skibicki, Włodarczyk, Cholewiak, Yaxshiboyev, Kisiel, Mucha
Fioletowi: Slisz, Gwilia, Wieteska, Kostorz, Hołownia, Wszołek, Rusyn
Zieloni: Szabanow, Kapustka, Jędrzejczyk, Juranović, Andre Martins, Luquinhas, Rafael Lopes

Kolejne zajęcia zostały zaplanowane na środowe przedpołudnie.

Fotoreportaż z treningu - 35 zdjęć Woytka

fot. Woyek / Legionisci.com
fot. Woyek / Legionisci.com
fot. Woyek / Legionisci.com
fot. Woyek / Legionisci.com

REKLAMA
REKLAMA
© 1999-2024 Legionisci.com - niezależny serwis informacyjny o Legii Warszawa. Herb Legii, nazwa "Legia" oraz pozostałe znaki firmowe i towarowe użyte zostały wyłącznie w celach informacyjnych.