Bartosz Tomczak - fot. Hugollek / Legionisci.com
REKLAMA

Tomczak: Porażka zmobilizuje nas do jeszcze bardziej wytężonej pracy

Hugollek, źródło: Legionisci.com


Bartosz Tomczak: Zimny prysznic, jaki nas spotkał w Grodzisku, wprawdzie nie był nam potrzebny, ale z pewnością pomoże nam adekwatnie się zmobilizować, tak abyśmy trenowali jeszcze ciężej i byśmy pracowali nad tymi elementami naszej gry, które wymagają poprawy.

Wydaje mi się, że zawodnicy Sparty rozegrali dobry mecz. Bardzo dobrze przyjmowali zagrywkę. Nie oznacza to jednak, że nie mogliśmy pokusić się o wygraną, co dobitnie pokazał trzeci set konfrontacji. Zaczęliśmy wówczas ryzykować, jako że nie mieliśmy już nic do stracenia i udało nam się odrzucić rywali od siatki. Dzięki temu rozegraliśmy jeszcze jeden set z tą bardzo zaciętą końcówką. Porażka naturalnie nas boli, ale cieszymy się, że przyszła teraz, a nie w decydujących fazach sezonu. Ponadto, z pewnością da się zauważyć pewien postęp, jako że we wspomnianej końcówce meczu nie psuliśmy aż tylu zagrywek co we wcześniejszych pojedynkach.
W konfrontacjach przeciwko Spale czy Wyszkowowi udawało nam się odwrócić losy spotkania. Bardzo mocno wierzyliśmy w to, że i w meczu przeciwko Grodziskowi również nam się to uda, ale niestety wyszło inaczej. Będziemy starali się, aby do takich sytuacji w przyszłości nie dochodziło.

Uważam, że druga liga jest specyficzna i nie można lekceważyć żadnego rywala, niezależnie od tego, które miejsce w tabeli zajmuje. Ostatni pojedynek zasadniczej części sezonu, który rozegramy z Augustowem, może być jedynie łatwiejszy o tyle, że gramy u siebie. Z pewnością będziemy dobrze przygotowani do tego meczu i będziemy realizować przedmeczowe założenia trenera, tak aby odnieść zwycięstwo w tej konfrontacji.

REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (0)

+dodaj komentarz
Serwis Legionisci.com nie ponosi odpowiedzialności za treść powyższych komentarzy - są one niezależnymi opiniami czytelników Serwisu. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy zawierających: wulgaryzmy, treści rasistowskie, treści nie związane z tematem, linki, reklamy, "trolling", obrażające innych czytelników i instytucje.
Czytelnik ponosi odpowiedzialność za treść wypowiedzi i zobowiązuje się do nie wprowadzania do systemu wypowiedzi niezgodnych z Polskim Prawem i normami obyczajowymi.
© 1999-2021 Legionisci.com - niezależny serwis informacyjny o Legii Warszawa. Herb Legii, nazwa "Legia" oraz pozostałe znaki firmowe i towarowe użyte zostały wyłącznie w celach informacyjnych.