Tomas Pekhart - fot. Hagi / Legionisci.com
REKLAMA

W Zabrzu bez Pekharta

Woytek, źródło: Legionisci.com

Tomas Pekhart nie zagra w sobotnim meczu z Górnikiem Zabrze. W czwartek najskuteczniejszy napastnik nie trenował z drużyną, sztab szkoleniowy nie liczy na niego w najbliższym spotkaniu ligowym. Jego miejsce w ataku najprawdopodobniej zajmie Rafael Lopes.

Do dyspozycji powinien być Artur Boruc, który w środę wznowił treningi i ćwiczył także w czwartek.

Fotoreportaż z treningu - 40 zdjęć Woytka

REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (24)

+dodaj komentarz
Johnny2904 - 26.02.2021 / 16:42, *.t-mobile.pl

Niech się wyleczy na końcówkę sezonu

odpowiedz
Strażak 998 - 26.02.2021 / 10:40, *.virtuaoperator.pl

Najgorsze to są komentarze pozbawione sensu, logiki i choćby 0,001% orientacji, w tym co dotyczy naszej drużyny.

odpowiedz
Hugon - 25.02.2021 / 23:09, *.vectranet.pl

Najgorsze w tym wszystkim jest to że Boruc i Jędza dostali plac.

odpowiedz
(L) uz - 25.02.2021 / 22:31, *.inetia.pl

Pozytyw dnia to to, że temat z Grosickim się sam rozwiązał. Jeden kłopot z głowy.

odpowiedz
Cult⚽️Legia - 25.02.2021 / 22:09, *.amazonaws.com

I fajowo,Tomasz niech odpczywa,niech sie stèskni za piłká,czas na nowe wzmocnienia!

odpowiedz
Leo - 26.02.2021 / 11:33, *.play-internet.pl

@Cult⚽️Legia: tym wzmocnieniem na pewno nie jest Rafael Lopez nie wiem do tej pory po co go wzięli już wolałbym bez formy młodego Rosołka którego nie nie wiem po co wypożyczyli on z całej drużyny moim zdaniem jest napastnikiem nr. 2

odpowiedz
Cult⚽️Legia - 26.02.2021 / 18:28, *.02.net

@Leo: W Zabrzu zobaczymy co Lopez pokaże ,jak dalej bèdzie to samo ...to trafi do Radomiaka , tak na sezon....Rososeł już ponoć téskni za Legiá,ale wie że musi zaczáć dobrze grać aby wròcić,pozdro

odpowiedz
(L) uz - 25.02.2021 / 21:55, *.inetia.pl

Mam wrażenie że nie potrafią go nasi medycy konkretnie zdiagnozować . Ale oczywiście to głupota teraz już ogłaszać że nie zagra, chyba że to taka gierka......

odpowiedz
Obi - 25.02.2021 / 19:34, *.chello.pl

Mnie to bardzo nie martwi. Oczywiście życzę Pekhowi zdrowia, ale bez niego chłopaki grają piłką, a nie tylko dośrodkowania na Czecha.

odpowiedz
M - 25.02.2021 / 19:28, *.orange.pl

Jaki jest sens upowszechniania takiej informacji? Chcemy hanysom ułatwić analizę przeciwnika? Nie lepiej byłoby gdyby się dowiedzieli w oficjalnym składzie przed meczem?

odpowiedz
Autor - 25.02.2021 / 19:10, *.play-internet.pl

Patrząc na przebieg sobotniego spotkania z Wisłą, można wierzyć ,że z Lopesem w składzie będzie więcej gry kombinacyjnej i ataków środkiem.
O ile od Tomasza oczekuje się tylko goli, to Lopes ma zaupeupełnie inne zadanie. Potrafi się utrzymać przy piłce i dokładnie odegrac z przeciwnikiem na plecach. W ataku pracuje na całej szerokości boiska jest silny i twardo stoi na nogach.

Wolę, kiedy w drużynie jest więcej niż jeden piłkarz, który czuje się odpowiedzialny za strzelone bramki.

odpowiedz
Szpaner - 25.02.2021 / 17:57, *.box3.pl

Jaka jest szansa że otworzą stadiony i będzie można jechać do Wrocławia ?

odpowiedz
Amigo - 25.02.2021 / 18:18, *.chello.pl

@Szpaner: Z tego co widać pewnie żadna do końca sezonu.

odpowiedz
Elquatro - 25.02.2021 / 18:50, *.chello.pl

@Amigo: trzeba was najpierw zaszczepić to wtedy

odpowiedz
bronek49 - 25.02.2021 / 17:28, *.chello.pl

w Leggi jak zwykle to miała być lekka kontuzja Pekkarda ale przy naszych super medykach ta kontuzja jestv trudna do wyleczenia miało być 7 dni przerwy a będzie miesiąc co do Boruca to niech lepiej odpocznie bo to i tak nie będzie wzmocnienie na dzisiaj to w bramce Miszta niech się ogrywa

odpowiedz
:) - 25.02.2021 / 15:57, *.chello.pl

A to pekh..

odpowiedz
vadisodjidjiaofoe - 25.02.2021 / 18:33, *.247.30

@:) : Wydaje mi się, że to nie pekh, a oficjalny przekaz w sytuacji, gdy dla niego nie ma miejsca w składzie , z uwagi na zmianę stylu gry. Gdyby po prostu odsunięto go od składu, to przekaz w świat poszedłby, że jest kiepski. A taka lekka kontuzja, nie wiadomo dokładnie jaka, nie wiadomo skąd się wzięła, nie wiadomo ile potrwa, ale wiadomo - siła wyższa. Honor i wartość rynkowa zawodnika nie ucierpi ;-)

odpowiedz
(L)egiunia Fanatic(L) - 25.02.2021 / 14:31, *.centertel.pl

Dawac młodego ruskiego i na dzien dobry 2 brameczki hanysom załaduje. Tylko zwycięstwo a Tomas niech wraca do zdrowia.

odpowiedz
gabriel - 25.02.2021 / 14:52, *.plus.pl

@(L)egiunia Fanatic(L): ostrożnie z tym "młodym ruskim". To jest chłopak z zachodniej Ukrainy (Lwowska obłast), gdzie na samo słowo "Rusek" dostają białej gorączki.

odpowiedz
M. - 25.02.2021 / 14:55, *.com.pl

@(L)egiunia Fanatic(L):
Lepiej nie. Niech go treneiro zbuduje, póki co młody nie jest w optymalnej formie.
Za to Muci pewnie zagra, pytanie czy za P.Wszołka i czy od pierwszej minuty?

odpowiedz
Migo - 25.02.2021 / 15:23, *.amazonaws.com

@(L)egiunia Fanatic(L): jezeli on jest Ruskiem, to ty jesteś skończonym idiotą

odpowiedz
chrisSiekierki - 25.02.2021 / 18:08, *.play-internet.pl

@gabriel: a potem można dostać po buzi...

odpowiedz
lob - 25.02.2021 / 14:15, *.chello.pl

Ciekawe czy nasze "znachory" wiedzą co mu jest........znając ich dotychczasowe wyniki leczenia to raczej nie............

odpowiedz
Adam - 25.02.2021 / 15:07, *.chello.pl

@lob: No biorąc pod uwagę wypowiedź Michniewicza obawiam się, że możesz mieć rację.

odpowiedz