Artem Szabanow i Alex Sobczyk - fot. Woytek / Legionisci.com
REKLAMA

Statystyki meczu z Górnikiem

Woytek, źródło: InStat / Ekstraklasa

W sobotnim meczu piłkarze Górnika przebiegli o 3,5 km więcej od legionistów, ale mieli mniej sprintów. Gospodarze oddali więcej strzałów na bramkę i zdecydowanie częściej przekraczali przepisy. Legia była w posiadaniu piłki przez 56% czasu gry.



Poniżej prezentujemy szczegółowe statystyki z meczu. Zapraszamy także do wystawiania ocen piłkarzom Legii.

fot. InStat / Ekstraklasa

Szczegółowe statystyki piłkarzy Legii

fot. InStat / Ekstraklasa

Gole dla Legii: z akcji z główki ze stałych fragmentów gry samobójcze

fot. InStat / Ekstraklasa

Średnie pozycje piłkarzy Legii na boisku

fot. InStat / Ekstraklasa

Przebiegnięty dystans

fot. InStat / Ekstraklasa

źródło: InStat / Ekstraklasa

REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (4)

+dodaj komentarz
Rogal - 01.03.2021 / 10:22, *.centertel.pl

Statystyki przynajmniej Kostorza zaskakująco podobne do Kapustki. Nawet liczba minut :)

odpowiedz
Ronin - 28.02.2021 / 18:52, *.plus.pl

Frankowski gwizdnął 3 karne (3! Sic!!!) z czego 1 wątpliwy i 1 z kapelusza ze Stalą Mielec, z Górnikiem znów podyktował karnego co najmniej wątpliwego...kiedy ten pajac przestanie gwizdać przeciwko Legii??? Może Prezes Mioduski wystąpi z wnioskiem żeby ten nieudacznik już nam nie sędziował? Proszę popatrzeć jak w meczu ze Stalą gwiżdżąc karne był uśmiechnięty "od ucha do ucha"...

odpowiedz
ben - 28.02.2021 / 20:17, *.inetia.pl

@Ronin: przestanie gwizdać kiedy jędrzejczyk przestanie grać Legii - oby jak najszybciej.

odpowiedz
albanski messi - 28.02.2021 / 14:40, *.103.70

Pora sie pozegnac z jedza bez sentymentow. Legia mu odjechala juz w zeszlym roku. W takiej wisle plock czy podbeskidziu bedzie robic roznice niestety u nas juz nie :/ Statystyka pokazuje ze wietes przy nim wypada na solidnego a gdy widzimy mecze to nie wierzymy co tam sie w tej obronie wyprawia. Szabanov ich obu zjada w tunelu jak wybiegaja na mecz.

odpowiedz