Luquinhas prezentuje niezamowitą formę na początku roku! - fot. Woytek / Legionisci.com
REKLAMA

Plus lutego: Luquinhas

Maciej Frydrych, źródło: Legionisci.com

W lutym legioniści rozegrali cztery mecze ligowe. Ich rywalami były drużyny Rakowa Częstochowa, Jagiellonii Białystok, Wisły Płock oraz Górnika Zabrze. W Pucharze Polski Legia rywalizowała z ŁKS-em Łódź. Dodatkowo do naszej miesięcznej klasyfikacji dołączyliśmy spotkanie z 31 stycznia z Podbeskidziem Bielsko-Biała.

Bezapelacyjnie najlepszym zawodnikiem początku roku jest Luquinhas, który otrzymał aż sześć plusów. Brazylijczyk w lutym strzelił cztery gole oraz zanotował dwie asysty. Jest najważniejszym ogniwem drużyny. W tym sezonie to już czwarte wyróżnienie dla "Luqiego" w naszej rubryce "Plus miesiąca". Na drugim miejscu z czterema pozytywnymi notami oraz jedną negatywną znalazł się Bartosz Kapustka, który coraz lepiej czuje się w drużynie "Wojskowych". Trzecią lokatę z trzema plusami zajął Filip Mladenović, który wielokrotnie błyszczał w lutym. Cieszy wysokie czwarte miejsce Josipa Juranovicia, który większość meczów rozegrał na nowej dla siebie pozycji.

Luquinhas- 6
Bartosz Kapustka - 4 / 1
Filip Mladenović - 3
Josip Juranović - 3 /1
Artem Szabanow - 2
Artur Boruc - 2
Kacper Kostorz - 2
Paweł Wszołek - 2 / 1
Artur Jędrzejczyk - 2 / 2
Bartosz Slisz - 2 / 2
Rafael Lopes - 1 / 1
Tomas Pekhart - 1 /1
Andre Martins - 1 /2
Igor Lewczuk - 1
Joel Valencia - 1
Kapcer Skibicki - 1
Mateusz Cholewiak - 1
Mateusz Wieteska - 1

REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (11)

+dodaj komentarz
L - 03.03.2021 / 10:17, *.tpnet.pl

Bardziej plus ostatniego półtora roku.

odpowiedz
MIODUSKI OUT !!!!! - 02.03.2021 / 18:05, *.btcentralplus.com

Lukinjasz wkrotce sprzedany. Mioduski juz liczy kase.

odpowiedz
Kura - 02.03.2021 / 16:35, *.11.10

Podobno Frankowski dostal koguta od gornika.

odpowiedz
Rambo - 02.03.2021 / 16:27, *.centertel.pl

Luqi mistrz!!!

odpowiedz
True - 02.03.2021 / 14:11, *.chello.pl

O ile zaklad, ze zaraz beda chcieli go sprzedac z zyskiem?!

odpowiedz
SF - 02.03.2021 / 13:52, *.tpnet.pl

Zyczymy oby zebral jak najwiecej plusow w marcu ! SUPER " LUKI" !!!

odpowiedz
Ml - 02.03.2021 / 12:57, *.67.84

Pamietam jak po jego pierwszych meczach dla Legii, eksperci z tego forum pisali w komentarzach, że jest drewniany (!) i że pożytku z niego nie będzie. No ale od dłuższego czasu widać, ze większość osób wypowiadających się tutaj na forum nie ma zielonego pojęcia o piłce, wiec tych wypocin w komentarzach nawet nie ma sensu traktować poważnie..

odpowiedz
Arek - 02.03.2021 / 18:45, *.tpnet.pl

@Ml: eksperci też pisali o Ofoe, że grubas i nic z niego nie będzie.

odpowiedz
Kader - 02.03.2021 / 21:53, *.amazonaws.com

@Ml: Luki to taka lepsza wersja Guilherme bym powiedział

odpowiedz
MARKUS od 51 LAT Legia - 02.03.2021 / 12:48, *.t-mobile.pl

To jest Pan piłkarz przez duże P

odpowiedz
Jan - 03.03.2021 / 16:44, *.play-internet.pl

@MARKUS od 51 LAT Legia :
Duze Pe to taki raper, przy okazji czarnuszek chodzacy na Konwiktorska. Taka malutka dygresja ;) pozdro!

odpowiedz