Waldemar Fornalik - fot. Woytek / Legionisci.com
REKLAMA

Konferencja pomeczowa

Fornalik: Mieliśmy dwie sytuacje i zdobyliśmy dwie bramki

źródło: piast-gliwice.eu

Waldemar Fornalik (trener Piasta): Najważniejszy jest awans do półfinału. Byliśmy bardzo skuteczni. Można powiedzieć, że mieliśmy dwie sytuacje i zdobyliśmy dwie bramki, co oczywiście nas cieszy. Z drugiej gry poprzez organizację gry w defensywie doprowadziliśmy do tego, że Legia nie miała zbyt wielu okazji bramkowych, do czego przyzwyczaiła może swoich kibiców. Padła bramka, był też słupek, ale generalnie staraliśmy się neutralizować Legii, tym bardziej, że dobrze mecz nam się ułożył. Brawo dla drużyny za konsekwencję, za ambicję, za skuteczność oraz za to, że awansowaliśmy do półfinału.


REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (29)

+dodaj komentarz
Fornalik wiesz co? - 04.03.2021 / 23:11, *.play-internet.pl

Jesteś Trenerem przez duże T.Normalne Waldek King.Pokazałeś Kombinatorowi gdzie jest jego miejsce.Brawo.

odpowiedz
Hugon - 04.03.2021 / 22:58, *.vectranet.pl

Dobrze ze Raków jest w półfinale ,nie daj boże żeby takie drużyny jak piast zdobywały puchar.Prezętują poziom 2 -go ligowy,nawet drużyny 1 i2 ligowe nie grały tak słabo.Wstyd by był żeby takie miernoty reprezentowały nas w pucharach.Fornalik naucz te miernoty grać,na LEGIE autobus Ci wystarczył a co dalej.

odpowiedz
Hugo pajacu - 04.03.2021 / 23:15, *.play-internet.pl

@Hugon: debilu drugoligowy poziom Piasta wyeliminował księżniczki Barbie z Ł3.Sacunek dla zwycięzców.A Legia to miernota bo świadczy o tym obecny sezon.Gwarantuje Ci bufonie,że Legia nie zdobędzie Mistrzostwa bo nikomu na tym nie zależy.

odpowiedz
Jasio - 05.03.2021 / 08:11, *.telkab.pl

@Hugo pajacu: wracaj do siebie.

odpowiedz
dejne3 - 04.03.2021 / 20:56, *.plus.pl

Smutny Waldek ,bilans szczęścia mam nadzieję się wyczerpał w finale nie wygracie

odpowiedz
Laguna - 04.03.2021 / 20:53, *.datapacket.com

I takie coś było trenerem kadry narodowej.

odpowiedz
SF - 04.03.2021 / 17:19, *.tpnet.pl

MIeliscie szczescie i tyle bylo gry !!

odpowiedz
Arek - 04.03.2021 / 15:07, *.tpnet.pl

Wkrrwia mnie ten Fornalik.

odpowiedz
Wolfik - 04.03.2021 / 15:24, *.mm.pl

@Arek: Fornalik? Mnie wqurwia nasza nieporadność/nonszalancja/głupota w obronie. Od dłuższego czasu.

odpowiedz
Arek - 04.03.2021 / 23:20, *.tpnet.pl

@Wolfik: no, to też.

odpowiedz
misio - 04.03.2021 / 10:47, *.145.106

Waldek coraz bardziej żenujący ...

odpowiedz
MARKUS od 51 LAT Legia - 04.03.2021 / 10:12, *.t-mobile.pl

Piast grał tak jak przeciwnik pozwalał

odpowiedz
Wolfik - 04.03.2021 / 13:39, *.mm.pl

@MARKUS od 51 LAT Legia: I wszystko w temacie. To, że nie mogę patrzeć na parodię futbolu w wykonaniu Piasta nie znaczy, że dobra drużyna by sobie z tym nie poradziła. Zdecydowały nasze błędy w obronie i 100%-wa skuteczność rywali. Smutne, ale się zdarza.

odpowiedz
MARKUS od 51 LAT Legia - 04.03.2021 / 14:22, *.t-mobile.pl

@Wolfik: Trzeba być ta dobra DRUŻYNA i nie popełniać błędów w obronie a mało tego cel uświęca środki to jest cały Waldemar

odpowiedz
gutek - 04.03.2021 / 06:49, *.chello.pl

Legia grała a Piast wygrał

odpowiedz
Adi - 04.03.2021 / 06:29, *.orange.pl

Po raz kolejny antyfutbol zespołu tego pacana przyniósł oczekiwany skutek ale kiedyś karma wróci i smutny Waldemar zapłacze.

odpowiedz
Mateusz z Gór - 04.03.2021 / 08:34, *.orange.pl

@Adi:

Ostatni raz był smutny chyba jeszcze jako selekcjoner.

odpowiedz
jackie - 04.03.2021 / 05:42, *.chello.pl

Szacuneczek dla rywala, kolejny z rzędu trener Legii rozklepany.

odpowiedz
kibolo - 04.03.2021 / 00:44, *.orange.pl

A w pucharach Riga FC i siemano... "organizacja gry" :D

odpowiedz
Pq - 04.03.2021 / 02:21, *.48.86

@kibolo: Legia dzis zawiodla, I sami pilkarze powinni miec pretensje do siebie, Piast co mial to wykorzystal. Taka jest pilka, kazdemu kto z 4 polfinalistow bedzie gral w pucharach bede kibicowal, jako Polskiej pilce

odpowiedz
jackie - 04.03.2021 / 05:48, *.chello.pl

@kibolo: akurat w kontekście europucharów, to z wiadomych względów, bym z innych klubów się nie nabijał. ;)

odpowiedz
L - 04.03.2021 / 08:30, *.tpnet.pl

@jackie: wiadomo ze u nas z euro pucharami nie jest najlepiej ale inne kluby radzą sobie jeszcze gorzej...

odpowiedz
Piast - 04.03.2021 / 10:08, *.chello.pl

@kibolo:
Jedni mają FC Rygę inni Dudelange, Szeryfa czy inne wynalazki...

odpowiedz
kibolo - 04.03.2021 / 12:35, *.orange.pl

@Piast: jedni oprócz wpadek mają też sukcesy(Spartak,Sporting,Real,etc), czym się drudzy mogą pochwalić? :]

odpowiedz
Wolfik - 04.03.2021 / 15:27, *.mm.pl

@L: I to jest powód do zadowolenia/dumy? Skupmy się raczej na naszym podwórku. Od Legii powinno się wymagać, a nie patrzeć na innych.

odpowiedz
B - 04.03.2021 / 21:27, *.tvksmp.pl

@kibolo: Oni wyeliminowali w zeszłym sezonie Austriaków, więc nie porównuj nawet...

odpowiedz
Uyy - 04.03.2021 / 00:01, *.chello.pl

Jesteś trenerskim zerem!!! Sam to przyznałeś

odpowiedz
xxx - 04.03.2021 / 01:41, *.centertel.pl

@Uyy: nie wiem co ci zrobił Fornalik, ale naucz się ku... szacunku do starszych!
pretensje mozesz mieć do Cześka, bo przegraną z Piastem to jemu zawdzięcxamy!!!!

odpowiedz
Grzegorz Witold - 05.03.2021 / 10:51, *.henet.pl

@xxx: Nie jestem kibicem Legii, ale podziwiam Waszych kibiców, najbardziej za patriotyczne sektorówki, choć najbardziej za ten " KLĘKAJCIE CHAMY PRZED POLSKIM PANEM" - majstersztyk :)

odpowiedz