Szymon Pałka - fot. Hugollek / Legionisci.com
REKLAMA

Pałka: Mamy jasno wyznaczone cele

Hugollek, źródło: Legionisci.com

- Zapewniliśmy sobie pierwsze miejsce po rundzie zasadniczej. Mecz z Augustowem pokazał, co jeszcze mamy do poprawy, bo zdarzały nam się przestoje - zwłaszcza w pierwszym i trzecim secie. Gdybyśmy wcześniej na to zareagowali, to ten mecz byłby trochę spokojniejszy i szybciej by się skończył. Z drugiej strony to pokazuje, że w newralgicznych momentach potrafimy sobie poradzić z tym, że wynik jest na styku. Kolejny raz pokazaliśmy, że potrafimy wygrywać końcówki - powiedział Szymon Pałka po ostatnim meczu fazy zasadniczej sezonu.

- Cały czas dążymy do tego żeby robić swoje i każdą kolejną akcję rozwiązać punktowo, bez względu na wynik na tablicy. Przed play-off skupimy się nad taktyką. Trener pewnie będzie miał dużo pracy, będzie oglądał zespół z Wyszkowa i przekaże nam wszelkie niuanse. Następnie będziemy to ćwiczyć na treningach, by jak najlepiej przygotować się do tego meczu.

- Czy będzie awans? Nie odpowiem. Mamy jasno wyznaczone cele, ale tak jak w meczu skupiamy się na każdej kolejnej piłce, tak musimy skupiać się na każdym kolejnym meczu. Myślenie o kolejnych turniejach nie jest dobre. Trzeba najpierw przejść najbliższą rundę.

REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (0)

+dodaj komentarz
Serwis Legionisci.com nie ponosi odpowiedzialności za treść powyższych komentarzy - są one niezależnymi opiniami czytelników Serwisu. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy zawierających: wulgaryzmy, treści rasistowskie, treści nie związane z tematem, linki, reklamy, "trolling", obrażające innych czytelników i instytucje.
Czytelnik ponosi odpowiedzialność za treść wypowiedzi i zobowiązuje się do nie wprowadzania do systemu wypowiedzi niezgodnych z Polskim Prawem i normami obyczajowymi.
© 1999-2021 Legionisci.com - niezależny serwis informacyjny o Legii Warszawa. Herb Legii, nazwa "Legia" oraz pozostałe znaki firmowe i towarowe użyte zostały wyłącznie w celach informacyjnych.