Siatkówka

Legia Warszawa 3-1 Camper Wyszków

Hugollek, Mishka, źródło: Legionisci.com - Wiadomość archiwalna

W pierwszym meczu 1. rundy play-off siatkarze Legii Warszawa wygrali z Camperem Wyszków 3-1. Stan rywalizacji: 1-0 dla Legii. Kolejne spotkanie zostanie rozegrane już jutro o godzinie 18. Gra toczy się do trzech zwycięstw.

Fotoreportaż z meczu - 20 zdjęć Hugollka

Początek meczu należał do gości, ale legioniści zdołali odrobić straty. Później spotkanie było bardziej wyrównane. Niestety, Jakub Sutryk po asie serwisowym wykonał serwis autowy i to Camper wygrał pierwszą część gry. Drugi set rozpoczął się po myśli Legii. Gospodarze prowadzili już 8-2. Później nieco oddali pola przeciwnikowi, ale ostatecznie zakończyli drugiego seta asem serwisowym i wynikiem 25-19. Trzeci set toczył się pod dyktando legionistów, którzy wygrali 25-16. Czwartą partię Legia rozpoczęła doskonale - gospodarze prowadzili już 4-0. Gra gości kompletnie się posypała. W pewnym momencie Legia prowadziła nawet 16-5. Przy stanie 21-6 zwycięstwo legionistów było już oczywiste. Ostatecznie set zakończył się wynikiem 25-11.

II liga: Legia Warszawa 3-1 Camper Wyszków
Sety: 23-25, 25-19, 25-16, 25-11

Legia: Patryk Akala 9, Maciej Stępień 3, Arkadiusz Żakieta 19, Tomasz Obuchowicz 10, Szymon Pałka 10, Jan Gawryś 9, Bartosz Tomczak (L)
Rezerwa: Jakub Sutryk 1, Damian Kraśniewski 0, Mariusz Godlewski 0