Legia - Camper - fot. Hugollek / Legionisci.com
REKLAMA

Siatkówka

Legia Warszawa 3-1 Camper Wyszków

Redakcja, vid. Bodziach, źródło: Legionisci.com

W drugim meczu 1. rundy play-off siatkarze Legii Warszawa wygrali z Camperem Wyszków 3-1. Stan rywalizacji: 2-0 dla Legii. Kolejne spotkanie zostanie rozegrane za tydzień w Wyszkowie. Gra toczy się do trzech zwycięstw.Fotoreportaż z meczu - 28 zdjęć Hugollka

Fotoreportaż z meczu - 33 zdjęcia Bodziacha

Podobnie jak sobotnie, tak i niedzielne spotkanie było bardzo wyrównane. Legioniści wygrali wprawdzie pierwszego seta 25-19, ale to zwycięstwo nie przyszło im łatwo. Drugiego seta stołeczny zespół rozpoczął źle. Przy stanie 3-7 trener Mateusz Mielnik poprosił o czas. To przyniosło efekt, bo Legia szybko zaczęła odrabiać straty. Goście prezentowali się jednak w tej części spotkania dobrze i legioniści potrzebowali sporo czasu, żeby wyrównać rezultat. Przy stanie 18-18 mieliśmy kolejną przerwę na żądanie. Końcówka tego seta to prawdziwa wymiana ciosów i festiwal błędów w zagrywce. Ostatecznie zwycięsko wyszli z tej partii goście, którzy wygrali 27-25. Losy trzeciego seta ważyły się do samego końca, ale zakończenie było szczęśliwe dla gospodarzy. W partii czwartej legioniści prowadzili już 15-7. Dalej już utrzymywali bezpieczną przewagę, a nawet prowadzili 20-9, by wygrać 25-12.


II liga: Legia Warszawa 3-1 Camper Wyszków
Sety: 25-19, 25-27, 25-21, 25-12Fotoreportaż z meczu - 28 zdjęć Hugollka
Fotoreportaż z meczu - 33 zdjęcia Bodziacha

fot. Hugollek / Legionisci.com
fot. Hugollek / Legionisci.com
fot. Hugollek / Legionisci.com

Centrum informacji o siatkarskiej Legii -> legionisci.com/siatka

REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (1)

+dodaj komentarz
cuLt Sport Warsaw - 14.03.2021 / 21:22, *.50.7

Brawo!Siata!

odpowiedz
Serwis Legionisci.com nie ponosi odpowiedzialności za treść powyższych komentarzy - są one niezależnymi opiniami czytelników Serwisu. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy zawierających: wulgaryzmy, treści rasistowskie, treści nie związane z tematem, linki, reklamy, "trolling", obrażające innych czytelników i instytucje.
Czytelnik ponosi odpowiedzialność za treść wypowiedzi i zobowiązuje się do nie wprowadzania do systemu wypowiedzi niezgodnych z Polskim Prawem i normami obyczajowymi.
© 1999-2021 Legionisci.com - niezależny serwis informacyjny o Legii Warszawa. Herb Legii, nazwa "Legia" oraz pozostałe znaki firmowe i towarowe użyte zostały wyłącznie w celach informacyjnych.