Jose Kante - fot. Woytek / Legionisci.com
REKLAMA

Jose Kante w Kajracie Ałmaty

źródło: 90minut.pl

Napastnik Jose Kante został piłkarzem kazachskiego Kajrata Ałmaty. Podpisał kontrakt do końca grudnia 2022 roku. W obecnym sezonie rozegrał cztery mecze w barwach Legii Warszawa. Zimą rozwiązał kontrakt ze stołecznym klubem.



przeczytaj więcej o:
REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (45)

+dodaj komentarz
matus007 - 11.03.2021 / 21:59, *.play-internet.pl

Powodzenia Kante !!!

odpowiedz
Single malt - 11.03.2021 / 18:17, *.wawtel.pl

Chciałbym, żeby każdy nasz piłkarz grał z takim zaangażowaniem jak to robił Jose. A cała dyskusja o „świętości koszulki”, to jedna wielka żenada. W dzisiejszym świecie dla piłkarza zawodowego koszulka, to ubiór roboczy! I tylko tyle. Czy nam się to podoba, czy nie. A trafił do nie najgorszego klubu.

odpowiedz
ops2 - 11.03.2021 / 16:32, *.chello.pl

Thx Jose.... szkoda, że wcześniej nie trafiłeś do L. Dzisiaj komentarze piszą dzieci neo więc się nie przejmuj . Zdrowia i jeszcze kilku lat kopania na poziomie na pewno nie niższym niż w extraklapie !

odpowiedz
grzesiek - 11.03.2021 / 15:10, *.centertel.pl

Ludzie dajcie spokoj z ta koszulka. Na cholere o tym wspominacie tymbardziej jak tego pilkarza nie ma juz w Legii. Czemu Polacy pamietaja tylko to co zle a to co dobre nie pamietaja??

Ja pamiwtam ze pomimo beznadziejnego skladu bym waznym punktem druzyny Vuko ktora grala lepiej niz naszpikowana gwiazdkami druzyna michniewicza

Thank you Jose Kante. A koszulke kopnal w zlosci a nie przez to ze nie szanowal Legii.

odpowiedz
lob - 11.03.2021 / 11:21, *.chello.pl

Lepiej o nim zapomnieć.....Typ bez honoru i bez klasy...........nawet się z kibicami nie pożegnał na instagramie.............a za to co zrobił z koszulką Legii to mu nie zapomnimy nigdy.........dobrze, że tego dzika już u nas nie ma.............

odpowiedz
arek - 12.03.2021 / 09:08, *.chello.pl

@lob:
pisz błaźnie za siebie a nie MY

odpowiedz
GL - 11.03.2021 / 10:17, *.tpnet.pl

Do Nikolica to bardzo daleko wiec jako pilkarz zawodowy tak nie postepuje !!!

odpowiedz
WL - 11.03.2021 / 10:14, *.tpnet.pl

Emocje emocjami ale odkad jestem kibicem LEGII takiego zdarzenia ogladajac mecze w innych ligach nie widzialem a takie postepowanie nie podlega zadnemu tlumaczeniu - "LEGIA to jest LEGIA" !!!

odpowiedz
jarekk - 11.03.2021 / 09:45, *.metrointernet.pl

@Matt: Mniej wiecej zgadzam sie z twoja opinia. Moze Kante nie byl Nikolicem ale w porownaniu do Nagya, Kulenovica byl super. W wiekszosci spotkan zaangazowany, no chyba ze caly zespol olewal to on tez. Raz sie zdenerwowal, ponioslo go ale nie ze zlej woli. Nie mam do niego pretensji i zycze mu powodzenia w nowym klubie.

odpowiedz
E. - 11.03.2021 / 09:43, *.plus.pl

zaliczyl awans sportowy.

odpowiedz
Artec - 11.03.2021 / 11:37, *.192.90

@E.: Tenże Kajrat przyjechałby tu na mecz z Legią i zrobił to samo co Karabach. Niestety ale taki mamy poziom sportowy obecnie w Legii

odpowiedz
SF - 11.03.2021 / 08:53, *.tpnet.pl

Jako napastnik byl moze nie zly ale jak traktowal prace w LEGII i postapil z koszulka to jest naganne zeby inaczej nie okreslic a barwy klubu LEGIA nalezy szanowac tak samo i klub jako pracodawce wiec nie ma czego zalowac bo ostatnio nie chcial juz grac bo mial jak widac inny zamiar !!!

odpowiedz
prezes - 10.03.2021 / 22:21, *.centertel.pl

jedyny w miare ogarniety napastnik ,nie drewniany

odpowiedz
Matt - 10.03.2021 / 21:30, *.tpnet.pl

Gościu w emocjach cisnął koszulką klubową (fakt, źle), a wy widzicie tylko to. Jak inne grajki w głębokiej d***ie mają Legię i okazują to poprzez lekceważące podejście do meczów (domniemam, że i do treningów, patrząc na ich formę) to jest super. Nie chce im się biegać? Leczą kaca? Balują do rana? Grają w kasynie? Eee, każdy jest człowiekiem. Ważne, że pocałuje eLkę, pochwali kibiców przed kamerami.

Moim zdaniem głupie zachowanie w silnych emocjach zdarzają się każdemu. Nikt z was nie palnął czegoś krzywdzącego drugą osobę i zaraz żałował? Dla mnie brakiem szacunku jest olewanie swoich obowiązków. Akurat patrząc w meczach na Kante tego nie można mu zarzucić. Starał się jak mógł. Dobrze, dalej skupiajmy się na szczegółach udając, że nie widzimy słonia. Wszyscy są git, tylko Kante wyrodny syn Warszawy.

odpowiedz
Ryj - 10.03.2021 / 22:48, *.com.pl

@Matt: On był w pracy, a od profesjonalistów wymaga się zawsze trzymania pewnego poziomu, więc nie ma dla niego usprawiedliwienia. To też chodzi o kulturę osobistą i subkulturę oraz styl życia Legionistów. Zrozum, że nie możemy tolerować takich akcji, bo jak raz to zrobimy to wszystko się rozwodni i już przyszłe pokolenia nie zrozumieją jakie wyznajemy zasady w życiu, pracy i na stadionie. Jedynie można mu wybaczyć z dobroci serca, ale nie zapomnieć. Kumasz?

odpowiedz
Matt - 11.03.2021 / 00:18, *.tpnet.pl

@Ryj: Radović zostawił Legię w newralgicznym momencie sezonu, ale i tak wrócił jako bohater. Grosicki zamiast trenować, wolał ruletkę, ale i tak chętnie każdy by go teraz powitał z powrotem - tylko jak temat się pojawił. Iwański dreptał po boisku wpółprzytomny. Boruc (z szacunkiem za dawne dokonania), przypomina obecnie bardziej misia z Krupówek niż siebie sprzed paru lat. Michał Żewłakow wielki Legionista od ciepłej emerytury i podnoszenia pucharów, poziom słaby, ale grał za zasługi. Nie mówiąc o obstawianiu niektórych zawodników u buka itd. A ty mnie uczysz o szacunku? Legijne wartości nie pozwalają ci wybaczyć jak sfrustrowany przez kontuzje i przebieg meczu zawodnik zrobił głupotę, a że inni z premedytacją działają przeciwko klubowi to jest luz. Żeby było jasne - ja tego nie pochwalam, szacunek barwom się należy. Jest jednak różnica w pojedynczym zachowaniu, a stałym żerowaniu na klubie. Mówisz o trzymaniu poziomu, profesjonalizmie, jakby to było oczywiste, człowieku słyszałeś co mówił Lewy o zgrupowaniach kadry? W nocy, przed którymś meczem spał ze stoperami w uszach, bo impreza wokół. Tacy to są profesjonaliści. Skupiacie się na pryszczu, a Legię zaraza zjada od środka i nie mam na myśli zarządu.

odpowiedz
Ehh - 10.03.2021 / 20:33, *.chello.pl

Powodzenia Kante dzięki za wszystko

odpowiedz
StaryChlopzBielan - 10.03.2021 / 20:30, *.centertel.pl

A co nas to w ogóle obchodzi

odpowiedz
Wolfik - 10.03.2021 / 18:46, *.mm.pl

Ciekawe, czy będzie tam grał czy też będzie się leczył jak u nas.

odpowiedz
WSL - 10.03.2021 / 17:25, *.tpnet.pl

Nie chcemy widziec wiecej w LEGII !!!

odpowiedz
Czwarty Pasek Na Dresie - 10.03.2021 / 17:19, *.play-internet.pl

Bye bye wkladzie do Koszu(L)ki.

odpowiedz
Trec - 10.03.2021 / 16:13, *.chello.pl

Pamiętaj żeby pozamiatać koszulką szatnie..

odpowiedz
Jerry - 10.03.2021 / 15:53, *.centertel.pl

Dziękujemy i powodzenia.

odpowiedz
Alex Bielany - 10.03.2021 / 15:17, *.chello.pl

Miales chamie zloty róg

odpowiedz
ZGL - 10.03.2021 / 15:08, *.tpnet.pl

Za koszulke ktora sni jeszcze po nocach nie szkoda ! Nie do zobaczenia !!!

odpowiedz
Sputnik 44 - 10.03.2021 / 15:02, *.vectranet.pl

To już cudownie ozdrowiał!?

odpowiedz
ANTYzygo - 10.03.2021 / 15:02, *.vectranet.pl

Powodzenia i dzięki za walkę w Legii! Jak dla mnie fajny zawodnik, zadziorny i zawsze chętny do gry.

A śmiesznym napinaczom - dziękujemy za głupotę!

odpowiedz
Franco - 10.03.2021 / 17:45, *.55.204

@ANTYzygo: powiedz czym są dla Ciebie barwy klubowe?

odpowiedz
Nikt ważny. - 10.03.2021 / 18:06, *.chello.pl

@ANTYzygo: no odpowiedz.

odpowiedz
Elquatro - 10.03.2021 / 18:09, *.chello.pl

@Franco: kolorami

odpowiedz
zaba285 - 10.03.2021 / 19:17, *.116.118

@ANTYzygo: jak dla mnie bezmyślny i wiele hałasu o nic. dużo razy zamiast podawać do lepiej ustawionego zawodnika uderzał wysoko nad bramką z beznadziejnej sytuacji do strzału. w dobrej sytuacji do strzału też kopnięcie na "pałe" bez myślenia, w stylu "kopnę mocno może wpadnie". więcej tragicznych meczów niż dobrych. za słaby na Legię, poziom Wisły Płock z której go kupiono

odpowiedz
Władeczek - 10.03.2021 / 14:26, *.netfala.pl

Ch.j na droge fotomontarz faken! Niech lazie tam i nie wraca.

odpowiedz
SEBO(L) - 10.03.2021 / 14:21, *.centertel.pl

Wpłynie mu pierwsza rata i piłkarza nie "mata". Gratulacje! Popatrzymy na błyskotliwą karierę w Kajracie.

odpowiedz
Krzeszczu - 10.03.2021 / 14:13, *.bredband2.com

Czyli ze w lipcu przyjedzie i spusci nam eurowpyeerdol w pucharach.

odpowiedz
Darek - 10.03.2021 / 14:48, *.t-ipconnect.de

@Krzeszczu: W eliminacjach do europejskich pucharów.

odpowiedz
vadisodjidjiaofoe - 10.03.2021 / 14:49, *.247.188

@Krzeszczu: :-)

odpowiedz
Krzeszczu - 10.03.2021 / 16:52, *.bredband2.com

@Darek : To rozumiemy samo przez sie :-)

odpowiedz
Ryjek - 10.03.2021 / 17:30, *.wanadoo.fr

@Darek : A to nie jest tak że jak wygrasz z pasterzami to zostajesz już mistrzem świata? Ja o żadnej fazie grupowej nie słyszałem. Są 4 mecze, i jak wygrasz 4ty to już jesteś mistrzem... ale tego jeszcze żadnemu darkowki się nie udało.

odpowiedz
Sig - 10.03.2021 / 19:32, *.chello.pl

@Krzeszczu: wtedy dowiemy się ze Kajmaty mają lepszy budżet, podróż wykończyła naszych galacticos, sędzia był z Turcji, są już w sezonie. Generalnie Game Over.

odpowiedz
Krzeszczu - 10.03.2021 / 19:40, *.bredband2.com

@Sig: ...ze nasze transfery (???) potrzebuja czasu , no i oczywiscie ze wyciagniemy wnioski :-)

odpowiedz
Wolfik - 10.03.2021 / 22:12, *.mm.pl

@Krzeszczu: Nie można także zapomnieć, że zdobędziemy dużo materiału do przemyśleń i zebraniu doświadczenia :)

odpowiedz
Mirek - 11.03.2021 / 09:07, *.centertel.pl

@Wolfik: do straty bramki na 0:1 w 4 minucie nasza gra nie wyglądała źle:)

odpowiedz
Krzeszczu - 11.03.2021 / 09:16, *.bredband2.com

@Mirek: a przeciwnik niczym nas nie zaskoczyl :-)

odpowiedz
... - 11.03.2021 / 22:50, *.t-mobile.pl

@Krzeszczu: no i wreszcie będzie można się skupić na krajowych rozgrywkach ;)

odpowiedz
Krzeszczu - 12.03.2021 / 07:02, *.bredband2.com

@ Do wszystikich Panow/Pan/fanow powyzej: hahahaha, rozwaliliscie mnie totalnie i poprawiliscie humor! Dzieki :-)
Widze ze dobrze znamy sie na "klimacie" w Legii.
Milego weekendu!

odpowiedz