fot. Woytek / Legionisci.com
REKLAMA

Raport kartkowy przed meczem z Pogonią

Redakcja, źródło: Legionisci.com

Żaden z legionistów nie musi pauzować z powodu żółtych lub czerwonych kartek w meczu z Pogonią Szczecin. Do składu może wrócić Filip Mladenović, który pauzował w ostatnim spotkaniu z Zagłębiem. Trzy napomnienia ma na swoim koncie Bartosz Slisz, natomiast siedem kartek zobaczył Artur Jędrzejczyk - kolejny żółty kartonik będzie oznaczał dla nich pauzę w następnym spotkaniu.

Żółte kartki legionistów:
7 - Artur Jędrzejczyk
4 - Igor Lewczuk, Luquinhas, Andre Martins, Filip Mladenović
3 - Bartosz Slisz
2 - Josip Juranović, Rafael Lopes, Bartosz Kapustka, Tomas Pekhart, Mateusz Wieteska
1 - Artur Boruc, Cezary Miszta, Artem Szabanow, Paweł Wszołek

REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (2)

+dodaj komentarz
do Redakcji - 02.04.2021 / 19:19, *.chello.pl

Czy zamiast o "pauzie w następnym spotkaniu" możecie pisać, kto będzie przeciwnikiem?

odpowiedz
Będziedobrze - 02.04.2021 / 20:43, *.t-mobile.pl

@do Redakcji: popieram!!!

odpowiedz
Serwis Legionisci.com nie ponosi odpowiedzialności za treść powyższych komentarzy - są one niezależnymi opiniami czytelników Serwisu. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy zawierających: wulgaryzmy, treści rasistowskie, treści nie związane z tematem, linki, reklamy, "trolling", obrażające innych czytelników i instytucje.
Czytelnik ponosi odpowiedzialność za treść wypowiedzi i zobowiązuje się do nie wprowadzania do systemu wypowiedzi niezgodnych z Polskim Prawem i normami obyczajowymi.
© 1999-2021 Legionisci.com - niezależny serwis informacyjny o Legii Warszawa. Herb Legii, nazwa "Legia" oraz pozostałe znaki firmowe i towarowe użyte zostały wyłącznie w celach informacyjnych.