Bartosz Slisz - fot. Woytek / Legionisci.com
REKLAMA

Raport kartkowy przed meczem z Piastem

Redakcja, źródło: Legionisci.com

Żaden z legionistów nie musi pauzować z powodu żółtych lub czerwonych kartek w meczu z Piastem. Po trzy napomnienia mają na swoim koncie Bartosz Slisz i Mateusz Wieteska, natomiast siedem kartek zobaczył Artur Jędrzejczyk - kolejny żółty kartonik będzie oznaczał dla nich pauzę w następnym spotkaniu.

Żółte kartki legionistów:
7 - Artur Jędrzejczyk
5 - Andre Martins, Filip Mladenović
4 - Igor Lewczuk, Luquinhas
3 - Bartosz Slisz, Mateusz Wieteska
2 - Josip Juranović, Rafael Lopes, Bartosz Kapustka, Tomas Pekhart, Artem Szabanow
1 - Artur Boruc, Cezary Miszta, Paweł Wszołek

REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (3)

+dodaj komentarz
kami(L)PRAGA - 21.04.2021 / 20:18, *.vectranet.pl

Czytam tych naszych grajkow i poza Borucem wszyscy panowie na 2 lige jak tacy gracze wyladowali w Legi i jakim cudem przewodza w tabeli ligowej masakra jakas rzadnego atutu w tym skladzie jeszcze kiedys Rado ratował nasza Legie w tych pucharach ale vuco kretyn mu podziekował żywa legenda klubu odeszła przez pseudo trenera ktory porzadki w szatni robił eliminujac gracza z historia i sercem do tego klubu (nawet nasze Legendy DEYNA I BRYCHCZY wspolnie nie zdobyli tyle bramek w euro pucharach co Rado ) a do dzis nikt nie docenia jego wkladu w rozwoj klubu mam nadzieje ze klub o nim nie zapomni i da mu jakas funkcje w naszym swiecie bo moze duzo nauczyc tych ktorzy nie dokonca wiedza gdzie graja

odpowiedz
JWR - 21.04.2021 / 17:24, *.orange.pl

Jeśli wykartkuje się wszystkich trzech to obawiam się o mecz z Lechią. Co prawda najgorsze będzie jak wykartkuje się Jędza i Wieteska, ciekawi mnie jak wtedy będzie wyglądała linia defensywy i czy dalej będzie taktyka 3-5-1.

odpowiedz
Raf - 21.04.2021 / 11:31, *.play-internet.pl

Biorąc pod uwagę charakter dzisiejszego meczu oraz skład sędziowski obawiam się, że cała trójka zostanie wykartkowana. Wszak Zbychu Przesmycki niebawem zdaje urząd... Ale naprawdę nikt mam nie zabronił wygrać z Cracovią i trzymać rywali (nie tylko boiskowych) na dystans.

odpowiedz
Serwis Legionisci.com nie ponosi odpowiedzialności za treść powyższych komentarzy - są one niezależnymi opiniami czytelników Serwisu. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy zawierających: wulgaryzmy, treści rasistowskie, treści nie związane z tematem, linki, reklamy, "trolling", obrażające innych czytelników i instytucje.
Czytelnik ponosi odpowiedzialność za treść wypowiedzi i zobowiązuje się do nie wprowadzania do systemu wypowiedzi niezgodnych z Polskim Prawem i normami obyczajowymi.
© 1999-2021 Legionisci.com - niezależny serwis informacyjny o Legii Warszawa. Herb Legii, nazwa "Legia" oraz pozostałe znaki firmowe i towarowe użyte zostały wyłącznie w celach informacyjnych.