Artur Adamowicz, Dariusz Mioduski, Jacek Zieliński, Czesław Michniewicz - fot. Woytek / Legionisci.com
REKLAMA

Trening

Pomeczowa regeneracja

Woytek, źródło: Legionisci.com

W poniedziałek w treningu na boisku wzięli udział zawodnicy, którzy nie zagrali w podstawowym składzie w niedzielnym meczu z Cracovią. Pozostali regenerowali się w budynku, bo już w środę czeka ich kolejny ważny ligowy mecz.

W zajęciach, które potrwały ok. godzinę wzięli udział: Lewczuk, Hołownia, Vesović, Kostorz, Kisiel, Muci, Cholewiak, Yaxshiboyev, Mosór, Valencia, Włodarczyk, Tobiasz, Miszta, Cierzniak oraz Gwilia i Rafael Lopes, którzy weszli z ławki rezerwowych w drugiej części starcia z "Pasami". W końcówce pojawili się także Slisz i Kapustka, którzy zeszli z boiska po godzinie gry.

Z boku zajęciom drużyny przyglądali się prezes Dariusz Mioduski, Artur Adamowicz i Jacek Zieliński.

We wtorek zespół będzie ćwiczył w pełnym składzie w samo południe, a następnie uda się na Śląsk. Mecz Piast - Legia zaplanowano na środę na godzinę 20:30.

fot. Woytek / Legionisci.com
fot. Woytek / Legionisci.com
fot. Woytek / Legionisci.com
fot. Woytek / Legionisci.com
fot. Woytek / Legionisci.com
fot. Woytek / Legionisci.com
fot. Woytek / Legionisci.com
fot. Woytek / Legionisci.com
fot. Woytek / Legionisci.com
fot. Woytek / Legionisci.com
fot. Woytek / Legionisci.com
fot. Woytek / Legionisci.com


przeczytaj więcej o:
REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (41)

+dodaj komentarz
Miki - 20.04.2021 / 20:40, *.t-mobile.pl

Regeneracja ja pie.... e, jeszcze masażysta tajskie im przywiezicie na to zadupie

odpowiedz
lopez - 20.04.2021 / 11:51, *.com.pl

Pazdan kolejny kotlet w Legii

odpowiedz
jarekk - 20.04.2021 / 08:53, *.metrointernet.pl

Po czym tu sie regenerowac? Po tym dziadostwie? Do pracy zagonic bo towarzystwo rozpuszczone.

odpowiedz
wtf - 19.04.2021 / 23:30, *.chello.pl

Cała godzina truchtania z piłką dla wybrańców,toż to tyran i kat prawdziwy z tego Cesia!

odpowiedz
Szpaner - 19.04.2021 / 21:50, *.box3.pl

Jaka regeneracja ? Karne kółka jeszcze remis z wronkami ok ale z cracovią ? tak to gromią pogoń i zagłebie aż miło patrzeć już gwiazdki mistrza mają oczy sie świecą

odpowiedz
Fan Mioduskiego - 19.04.2021 / 21:49, *.plus.pl

Miodek ma podobna minę jak grucha w filmie sztos gdy zobaczył fałszywe banknoty :)

odpowiedz
Legia1 - 19.04.2021 / 21:22, *.plus.pl

Czesio tłumaczy się z czerwonej kartki a miodek patrzy i myśli : co wy tam palicie w tym ośrodku treningowym?

odpowiedz
:) - 19.04.2021 / 21:31, *.plus.pl

@Legia1: Czesław w rozmowie z asystentem : Gdzie ja taka druga robotę znajdę jakby mnie prezes zwolnił?

odpowiedz
Medalik - 19.04.2021 / 20:44, *.play-internet.pl

Po takim blamazu powinni robić trening jeszcze w niedziele. Zawalenie mistrza w tak komfortowej sytuacji jaka mieliśmy, jest nie dopuszczalne. Mamy dwa ważne mecze przed sobą, czas żeby pokazali jaja, i zaczęli zapier...

odpowiedz
Majkel - 19.04.2021 / 19:35, *.mm.pl

Prezes też się regeneruje pomeczowo?

odpowiedz
Ja - 19.04.2021 / 22:02, *.plus.pl

@Majkel: raczej dochodzi do siebie po wczorajszym i rzada wyjasnien

odpowiedz
Arek - 19.04.2021 / 18:42, *.tpnet.pl

Kto to jest ten Artur Adamowicz? Wśród tylu doradców i dyrektorów naszego wizjonera ja się pogubiłem i nie ogarniam.

odpowiedz
155 - 19.04.2021 / 17:42, *.207.47

myslicie ze Jacek Zielinski bedzie nastepnym trenerem? Jeszcze w tym roku?

odpowiedz
bronek49 - 19.04.2021 / 17:39, *.chello.pl

Panie Moduski kiedy wreszcie Pan tupnie nogą i postawi na bacznosć tego miernego trenerzyne ,bo to tylko z jego winy Legia tego tytułu nie zdobędzie ,rzadko robi zmiany a jak już to wpuszcza takich ptałachow jak Gwilia czy Lopez a nie próbuje młodych którzy rwią się do gry i na pewno zagrali by ambitnie

odpowiedz
Leśny Dziadek - 19.04.2021 / 17:38, *.centertel.pl

Czesio mowi: potrzebujemy wzmocnien, i bedzie miodzio. Prezes z przerazeniem, ale jak to, w zimie kupilim zawodnikow. Zielu - zobaczysz wzmocnienia, jak swinia niebo, lepiej zacznij sie modlic, zeby podstawowi gracze nie zostali sprzedani...

odpowiedz
Leśny Dziadek - 19.04.2021 / 17:46, *.centertel.pl

@Leśny Dziadek: Ps. Pierwszy z lewej - Nie bedzie niczego...

odpowiedz
Typek - 19.04.2021 / 14:25, *.7.42

Mina prezesa mówi wszystko

odpowiedz
Achtenberg - 19.04.2021 / 16:15, *.chello.pl

@Typek:
facet patrzy i mówi do Czesia co tu się odpier...ala na koniec sezonu?

odpowiedz
Krzeszczu - 19.04.2021 / 16:42, *.bredband2.com

@Achtenberg: raczej chyba: Czesiek, odpusc, za ostro trenuja. Daj troche wolnego a w przerwach (na wolne) wiecej siatkonogi.

odpowiedz
Krzeszczu - 19.04.2021 / 14:19, *.bredband2.com

Ci co grali, wolne. Ci co nie grali ledwie godzine. Ja pyeerdole. Nic, qrwa nic sie nie zmieni w polskiej pilce przy tej zasranej polskiej mysli szkoleniwej. I ja nie mowie o samym zapyeerdalaniu, bo nie o to chodzi. Ale zeby wiecznie miec wolne, a miedzy wolnymi dniami trenowac sobie ledwie godzine? Odpyeerdalac gierki i siatkonoge? Po raz enty zadam pytanie, dziwimy sie ze nas byle dziady i polamatorzy ogrywaja w europie? A ekstraklapa taka nedzna ze co mecz to probierz w kieliszku? No zesz qrwa mac...

odpowiedz
Wolfik - 19.04.2021 / 14:54, *.mm.pl

@Krzeszczu: Ja się przestałem dziwić już dawno. I tylko zastanawiam się, dlaczego ciebie to jeszcze dziwi...?

odpowiedz
Krzeszczu - 19.04.2021 / 15:04, *.bredband2.com

@Wolfik: Kolego, jestem w emocjach wiec wybacz mi moj ton. Ja tez sie nie dziwie. mnie to po prostu totalnie wqrwia. Cos niecos o tym wiem, i, serio, tak mnie to wqrwia ze nawet kilka probiezrzy nie pomaga. Przeciwnie. I zeby to jeszcze byl jakis klubik typu Bumfuck United albo Kobylka FC. Ale nasza LEGIA! Cytujac klasyka: no zesz QRWA MAC!

odpowiedz
SEBO(L) - 19.04.2021 / 15:31, *.chello.pl

@Krzeszczu: przed meczem pisałem, że nawet wolnych nikt u nas nie umie wykonywać,nikt nie zostanie i nie poćwiczy. I jak się okazało, to byłby pomysł na zdobycie gola,bo kilka okazji było. Ale nikt nie umie! Gvilia jeśli minie mur, to trafi w koszyczek bramkarza (co najwyżej),Slisza z w miarę mocnym strzałem,ale też nie dopracowanym,nie dopuści Mladenovic,a ten też nie umie,bo to strzały-dośrodkowania na rząd numer 18 na trybunach. Maksymalnie wyjdzie taki strzał, jak ten wczoraj- minie mur,ale tam stoi bramkarz...No dramat,ku.wa,dramat! Ale,grunt to wolny czas! Całoroczny Wakacyjny Klub Seniora Legia ma się dobrze przez cały czas...

odpowiedz
Lupus - 19.04.2021 / 16:01, *.centertel.pl

@Krzeszczu: Ale od samego zasuwania po trawie techniki nie złapią, jak by to była prawda to ci najwięksi nie schodzili by z boiska.
A naszym brak techniki, pomyślunku w grze i zdrowia - 2, 3 x przebiegnie i już kontuzje!
Tu brakuje osób, które coś wybiorą na krajowym podwórku.

odpowiedz
lob - 19.04.2021 / 16:17, *.chello.pl

@SEBO(L): Kaziu Deyna mimo, że miał dobrze ułożoną nogę to zostawał po treningu i ćwiczył rzuty wolne........dzisiaj to nie piłkarze, tylko dobrze opłacane lenie patentowane...........połowa z tej kadry powinna być po sezonie na aucie..............

odpowiedz
spasiony - 19.04.2021 / 16:44, *.123.82

@Lupus: Koledzy, czytajcie ze zrozumieniem:) "zajecia potrwaly ok. godzine". Czyli raczej mniej niz wiecej:) co ciekawe, Slisz i Kapustka weszli na koncowke tych trwajacych okolo godzine zajec. To ile potrenowali, 10 minut? Potruchtali tak jak na zdjeciu i nara?

Lekcje WF w podstawowce mialem troche bardziej wyczerpujace.

odpowiedz
Matigol - 19.04.2021 / 16:52, *.orange.pl

@Lupus: Uwierz mi że na naszą ligę nie trzeba mieć techniki. Wystarczy mieć kondycję konia i zabiegasz każdego, wygrasz ligę w cuglach tylko i wyłącznie mając siły i jaja. A nasze gwiazki nie mają ani jednego ani drugiego. Po 2 okazałych zwycięstwach już się sami koronowali mistrzami i zamiast dobić przesłabego lecha i przejechać się po Craxie co najmniej tak jak po Zagłębiu to oni myśleli że 6 pkt same się dopisze. Typowa, polska mentalność. Oby w Gliwicach nastąpił w końcu cud (nie wygraliśmy z Piastem chyba od 3 lat) bo inaczej zacznie się robić gorąco i "liga będzie ciekawsza".

odpowiedz
SEBO(L) - 19.04.2021 / 16:57, *.centertel.pl

@lob: najgorsze,że oni właśnie są już na aucie...ale poważnej piłki,dlatego grają w naszej lidze. A Kaziu po prostu utrwalał to, co już umiał. A oni co mogą utrwalić? Chyba nas w przekonaniu,że niewiele potrafią...

odpowiedz
Po(L)ubiony - 19.04.2021 / 18:26, *.chello.pl

@SEBO(L): Dlatego kiedyś pisałem, by kupić Forsella, niech się toczy po boisku, a jak gwizdną dla nas wolnego, albo piłka zaplącze się w okolice 20 metra, to niech kopnie. Raz na trzy trafi w bramkę, a raz na pięć, będzie gol. To dla Legii hańba, że na boisku na którym fantastyczne bramki z wolnych strzelali mistrzowie: Deyna, Stachurski, Gadocha, Topolski, Pisz, kompromitują nas i siebie, Mladenowic czy Gwilia.

odpowiedz
Wolfik - 19.04.2021 / 19:57, *.mm.pl

@Po(L)ubiony: Ostatnim, który to potrafił to chyba był Ljuboja a wcześniej ten brazylijczyk, obrońca za czasów Okuki... cholera nie pamiętam nazwiska :(

odpowiedz
Po(L)ubiony - 19.04.2021 / 21:26, *.chello.pl

@Wolfik: Fakt, Ljuboja świetnie strzelał. Ten Brazylijczyk to Edson?

odpowiedz
Wolfik - 19.04.2021 / 21:57, *.mm.pl

@Po(L)ubiony: Dokładnie. Dzięki za przypomnienie :).

odpowiedz
:) - 19.04.2021 / 14:08, *.chello.pl

A ten po lewej to co za jeden xd

odpowiedz
lob - 19.04.2021 / 16:24, *.chello.pl

@:) : kucharz

odpowiedz
Elquatro - 19.04.2021 / 14:05, *.chello.pl

Patrzy na nich jakby se przypomniał że mu leżą po 40 złotych...

odpowiedz
Wariat - 19.04.2021 / 14:03, *.chello.pl

Widać że fryzjerzy pozamykani

odpowiedz
Darek - 19.04.2021 / 13:52, *.t-ipconnect.de

Wczoraj drużyna przebiegła tylko 108 kilometrów przy 4 zmianach.A mieli tydzień wolneg w przeciwieństwie do Cracovii,która grała w tygodniu w pucharze Polski. Nie macie siły biegać grając raz w tygodniu to jak wy chcecie grać w przyszłym sezonie w europie co 3 dni?Wychodzi na to,że bedziecie grać w europie tak jak przez ostatnie 4 lata.

A Raków grał w 4 dni z naszymi ostatnimi rywalami amika i Cracovią i odniósł 2 zwyciestwa.Ucz się czesio od Papszuna.

odpowiedz
SEBO(L) - 19.04.2021 / 14:01, *.centertel.pl

@Darek : przestań, oni mówią,że chcą tylko awansować do rozgrywek grupowych,a nie,że chcą w nich grać. Zarobić hajs dla klubu, pokwitować premię za awans,wyjechać za granicę, i tyle. Nikt nie mówi o graniu... ;)

odpowiedz
Wolfik - 19.04.2021 / 14:56, *.mm.pl

@Darek : Jak w komentarzach pomeczowych zwróciłem na to uwagę, to jeden Kolega z forum odpisał mi, że więcej się przebiec nie dało. Cóż...widocznie tak być musi, skoro się nie da....

odpowiedz
Kreator - 19.04.2021 / 17:40, *.t-mobile.pl

@Wolfik: Oczywiście, że się da. Jemu pewnie chodziło o to, że w ataku pozycyjnym jest mniejsza ruchliwość, nie ma takiej intensywności i tempa meczu, bo większość gry toczy się na połowie "murarzy". Ale atak pozycyjny nie musi oznaczać "stójki". Tu trzeba biegać, uwalniać się spod krycia, szukać wolnych przestrzeni, wymieniać pozycjami, próbować wychodzić do prostopadłych piłek. Ale my za Michniewicza tak grać nie umiemy. Na dodatek odnoszę wrażenie, że mamy problem fizyczny. Drużyna jest źle przygotowana kondycyjnie do sezonu. Ten kto czytał sprawozdania ze zgrupowania w Dubaju ten wie jak ciężko trenowali. Gramy prymitywną, przestarzałą piłkę dlatego Europa nam ucieka, a doganiają outsajderzy. Polska piłka klubowa cofa się w rozwoju.

odpowiedz
Wolfik - 19.04.2021 / 17:59, *.mm.pl

@Kreator: Kolego, mnie to mówisz? Od ciągłego powtarzania tego samego czasami chce mi się żygać. Oczywiście, napisałeś to co większość ludzi rozumnych widzi od kilku lat. Nasza piłka zatrzymała się w rozwoju już dawno. Ale kto ma ją napędzić? Właściciele klubów o mentalności księgowych? Polscy "trenerzy" pokroju Fornalików, Probierzy? Zawodnicy przepłacani 5-8 razy? Dziennikarze, którzy z typa kopiącego 5 razy prosto piłkę robią megagwiazdę? Ta liga to jedna wielka ściema, którą co roku boleśnie weryfikują drużyny pokroju Sherifów czy innych Omonii.

odpowiedz