Waldemar Fornalik - fot. Woytek / Legionisci.com
REKLAMA

Fornalik: Wiemy, o co gra Legia

Mishka, źródło: Legionisci.com

- Zdecydowanie spodziewamy się bardzo zmotywowanego rywala. Wiemy, o co gra Legia. Ten tytuł mistrzowski jest bardzo blisko niej. To też aktualny mistrz Polski. Wiemy, jaka jest wartość ich zespołu. To że potrzebują jeszcze tylko kilku punktów do zdobycia mistrzostwa Polski, na pewno ich bardzo mobilizuje - mówi przed środowym spotkanie trener Piasta Gliwice, Waldemar Fornalik.

- Zawsze podchodzimy z pokorą do tego, co robimy. Wiemy, że tylko drużyną, kolektywem i dużym wysiłkiem osiągamy zwycięstwa. To wcale nie przychodzi łatwo, a poprzednie mecze z Legią nie były łatwe. W wielu fazach to Legia miała przewagę, ale to my byliśmy skuteczniejsi. Być może to ostatnie nasze dobre wyniki w meczach z Legią powodują, że inaczej patrzy się na te mecze, ale my wiemy, jaka jest wartość drużyny z Warszawy i w dalszym ciągu, aby z nią wygrać, musimy zagrać naprawdę bardzo dobre spotkanie.

- Szkoda, że nie padają pytania odnośnie wygranych meczów, bo jest ich zdecydowanie więcej... Na 18 spotkań przegraliśmy jedno ligowe. Uważam, że takie wydarzenia jak odpadnięcie z Pucharu Polski z Arką mogą hartować zespół w sytuacji, gdy się dużo meczów wygrywa. To taki zimny prysznic i takie małe opamiętanie. Wszystko odbywa się wielkim trudem, wielkim wysiłkiem i chwila dekoncentracji może spowodować takie sytuacje.

- Bartek Rymaniak ma uraz kolana, którego nabawił się w pierwszych minutach spotkania w Gdańsku i jego udział w tym meczu jest wykluczony. Pod znakiem zapytania jest występ Kuby Czerwińskiego. Patryk Lipski będzie pauzował za żółte kartki, a uraz ręki ma Tomek Mokwa. Pozostali zawodnicy powinni być do naszej dyspozycji.

REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (18)

+dodaj komentarz
John - 21.04.2021 / 12:55, *.net4me.pl

Koniec PIASTA.WYGRA LEGIA.

odpowiedz
R1958 - 20.04.2021 / 20:49, *.t-mobile.pl

Właduja jakiegoś farfocla lub głupi karny i przewaga się roztrwoni.

odpowiedz
PLK - 21.04.2021 / 00:27, *.cyfrowypolsat.pl

@R1958: Żal czytać takie rzeczy... Po meczu z Pogonią były ochy i achy!!! Teraz po dwóch remisach jest płacz!!! Żałosne... WIARA PANOWIE!!! WIARA!!!

odpowiedz
bronek49 - 20.04.2021 / 17:01, *.chello.pl

Legia to gra padakie tego wielkiego taktyka Michniewicza juz rozgryzł trener Lecha i Cracowi i on już nie ma pomysłu a przed sezonem tak buńczucznie zapowiadał ze zespół potrafi zmienić sposób gry w trakcie meczu niestety tego nie widać i raczej nie zobaczymy w wykonaniu tego miernego trenerzyny

odpowiedz
PLK - 21.04.2021 / 00:28, *.cyfrowypolsat.pl

@bronek49: WIARA BRACIE... WIARA...

odpowiedz
DMC - 20.04.2021 / 16:34, *.chello.pl

Jeżeli z Pogonią można było przełamać złą passę to z Piastem też można, oby.....

odpowiedz
Krzeszczu - 20.04.2021 / 16:33, *.bredband2.com

Tak na marginesie...
- jak sie nazywa "zolw" po slasku?
- Pancerzaba
:-)

odpowiedz
artic - 20.04.2021 / 16:20, *.t-mobile.pl

Smutny Waldemar juz cos kombinuje na bank jakis plan taktyczny ma przygotowany.

odpowiedz
PLK - 21.04.2021 / 00:30, *.cyfrowypolsat.pl

@artic: Damy radę....

odpowiedz
elele - 20.04.2021 / 14:42, *.chello.pl

na slasku pewnie tam w sklepie "dzien donry panie waldku" u fryzjera "tak jak zawsze panie trenerze?" fajno

odpowiedz
Wolfik - 20.04.2021 / 10:59, *.mm.pl

O co gra Legia każdy z nas doskonale wie. Pytanie, o co gra główny hamulcowy ligi?

odpowiedz
Pawełek - 20.04.2021 / 09:56, *.netfala.pl

Co by nie mówić Waldek robi dobrą robotę w Gliwicach. Liczę, że w końcu wygramy z Piastem. Ostatnio ten przeciwnik nam nie leży jak kiedyś Odra Wodzisław, klub z tamtych stron :-)

odpowiedz
Czwarty Pasek Na Dresie - 21.04.2021 / 10:24, *.chello.pl

@Pawełek: Bo tam kręci się Kręcina...

odpowiedz
Robert Szenfeld - 20.04.2021 / 09:52, *.landirenzo.pl

no to tradycyjnie jak u hamulcowego , system 1-9-1 , strzelić ochłapa i dowlec wynik do końca .

odpowiedz
Jylu - 20.04.2021 / 10:05, *.tpnet.pl

@Robert Szenfeld :
Dokładnie...obawiam się tego meczu patrząc na obrzydliwy styl gry Piasta

odpowiedz
Jedno HWDP Fornalik - 20.04.2021 / 11:16, *.vectranet.pl

@Robert Szenfeld : haaaaaaa ,taak to jest ich system ,antypilka

odpowiedz
Legia to my. - 20.04.2021 / 19:44, *.chello.pl

@Jylu: Tak jakby nasz styl był jakiś oszałamiający

odpowiedz
Gieneq - 21.04.2021 / 11:03, *.centertel.pl

@Legia to my.: To my mamy jakiś STYL ?

odpowiedz