Mateusz Hołownia w meczu z Lechią - fot. Woytek / Legionisci.com
REKLAMA

Hołownia: Popełniłem kilka błędów

Mishka, źródło: Canal+

Mateusz Hołownia: Popełniłem 3 błędy w meczu z Lechią. Na pewno w sytuacji z Flavio źle obliczyłem parabolę lotu piłki, mogłem ją od razu przejąć głową, a tak, zaskoczyła mnie na tej murawie. W końcówce meczu też źle ustawiłem się do głowy i Lechia miała stuprocentową sytuację.

Pasuje mi obecne ustawienie i pozycja, na jakiej gram. Można powiedzieć, że jest dla mnie stworzona. Mogę spokojnie wyprowadzać piłkę, ale na pewno widać jeszcze braki w ustawieniu. To wciąż jest dla mnie nowe, uczę się, ale przy tak doświadczonych zawodnikach, jak Mateusz Wieteska i Artur Jędrzejczyk, na pewno będzie coraz lepiej. Mam nadzieję, że w przyszłości będę się takich błędów wystrzegał.

Trener nas uczulał na to, więc byliśmy przygotowani, że Lechia będzie szukać długich piłek na dwóch napastników. Mimo to, popełniliśmy trochę błędów i te piłki i tak były zbierane przez Zwolińskiego i Flavio, a Lechia stwarzała sobie z nich sytuacje. W niektórych sytuacjach mogliśmy zachować się lepiej, ale zakończyliśmy ten mecz na 0 z tyłu, więc możemy się cieszyć.

REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (29)

+dodaj komentarz
Robert Szenfeld - 27.04.2021 / 08:09, *.landirenzo.pl

Było groźnie, ale sie tym razem udało . Mam nadzieję , że będzie lepiej z każdym meczem . Powodzenia !

odpowiedz
Piotrek Bl. - 27.04.2021 / 05:56, *.com.pl

3 poważne błędy i zmarnowana setka ! do tego kto oglądał to widział parę słabych wyprowadzeń piłki

odpowiedz
Arek - 26.04.2021 / 19:19, *.tpnet.pl

Jak już gdzieś napisałem, Hołownia jest przystosowywany przez Michniewicza do nowego systemu. Dobrze, że ma tego świadomość i oby coś z tego wyciągnął dla siebie. Szabanow też robił błędy, a przyszedł z klubu grającego w lm. Ja mam nadzieję, że dalej będą na niego stawiać.

odpowiedz
PLK - 26.04.2021 / 21:45, *.cyfrowypolsat.pl

@Arek: Ja też... Napewno wkrótce wyrośnie nam środkowy z prawdziwego zdarzenia... Perspektywa że będziemy wreszcie mieć piłkarza na tej pozycji który nie będzie z rundy na rundę tracił na szybkości i zwrotności.... Powodzenia Mati... Trzymam kciuki....

odpowiedz
Guny - 26.04.2021 / 16:31, *.229.6

Niestety, ale przy nim Wieteska wyglądał jak profesor:/

odpowiedz
PLK - 26.04.2021 / 21:46, *.cyfrowypolsat.pl

@Guny: a ty jak armator!!!! Jęki i wycie!!!! Żenada!!!

odpowiedz
Darek - 26.04.2021 / 16:09, *.t-ipconnect.de

Ucz się chlopaku i wyciągaj wnioski.Baboli wiekszych od Jedrzejczyka czy Wieteski i tak nie zrobisz.

odpowiedz
PLK - 26.04.2021 / 21:47, *.cyfrowypolsat.pl

@Darek : Pełna zgoda....

odpowiedz
ma(L)izna - 26.04.2021 / 13:18, *.niver.pl

"przy tak doświadczonych zawodnikach, jak Mateusz Wieteska i Artur Jędrzejczyk, na pewno będzie coraz lepiej" - uwierz nie będzie, poszukaj lepszych mentorów

odpowiedz
L - 26.04.2021 / 11:33, *.tpnet.pl

Puknijcie sie w łeb zanim cos napiszecie. Błędy każdy popełnia ale ważne że chłop ma tego świadomość. Wy to byście po każdym meczu najchętniej pół składu wymienili i kupili grajków za 100 baniek tylko ze to nie "football manager" tylko prawdziwe życie i nie mamy chajsu żeby co okienko 10 zawodników kupować. Albo jesteście dziećmi którzy tego nie rozumieją albo jesteście głupi jak but. Pozdrawiam normalnych kibiców Legii którzy nie jęczą co tydzień w komentarzach o tym ze pół składu jest do wy...ebania.

odpowiedz
PLK - 26.04.2021 / 21:49, *.cyfrowypolsat.pl

@L: Pełna zgoda... Pozdro Bracie....

odpowiedz
Flyinghiher - 26.04.2021 / 10:37, *.handelsbanken.se

jakie błedy Rado popełniał na początku... końcówka sezonu na otrzaskanie się ze stresem i do przodu, dobry zawodnik! trzeba rozwijać swoich zawodników a nie kupowac szrot, który potem również popełnia błędy.

odpowiedz
Ja85 - 26.04.2021 / 10:32, *.orange.pl

Błędy były ale i tak bym go nie sprzedawał. Każdy zespół potrzebuje mieć kilku wychowanków w kadrze więc bym go trzymał tak jak trzymaliśmy Kuchego. Dużej pensji nie będzie brał, budżetu nie obciąży, z czasem się rozwinie a zawsze lepiej mieć swojego chłopaka niż kolejnego Obradovicia czy Rocha w kadrze.

odpowiedz
L - 26.04.2021 / 11:26, *.tpnet.pl

@Ja85: Dokładnie tak jak piszesz, ja dodam że jego atutem jest również to że jest lewonożny bo takich zawodników u nas zawsze brakowało.

odpowiedz
ras4 - 26.04.2021 / 10:30, *.tpnet.pl

słabo, słabiutko

odpowiedz
ROSOMAK - 26.04.2021 / 11:50, *.t-mobile.pl

@ras4: za ty jesteś mistrzynią

odpowiedz
PLK - 26.04.2021 / 21:52, *.cyfrowypolsat.pl

@ras4:chyba z twoją głową...

odpowiedz
AAA - 26.04.2021 / 10:14, *.chello.pl

Do M3:Kupon i dwa mecze?Śmieszny jesteś.

odpowiedz
xax12 - 26.04.2021 / 09:58, *.tpnet.pl

ogolnie slaby pilkarz. Taka prawda. Lewonożny i to jego jedyny atut. No i że jest tani w utrzymaniu:)

odpowiedz
chrisSiekierki - 26.04.2021 / 08:56, *.play-internet.pl

Hołownia owszem popełnił 2 błedy ( niestety oba bramkowe ) ale nie grał źle . Trzeba pamiętać że mało grał do tej pory i musi mieć czas na pokonanie stresu i czytania sytuacji boiskowych. Szkoda że nie strzelił bramki a sytuację miał bardzo dobrą.

odpowiedz
kibic - 26.04.2021 / 08:55, *.tpnet.pl

wzmocnienia pilne z dobrym wyborem lub inwestor nowy lub razem z obecnym prezesem

odpowiedz
chrisSiekierki - 26.04.2021 / 08:59, *.play-internet.pl

@kibic: chyba raczej inwestor bo pan prezes za dużo grosza nie ma, ma za to super doradcę Kucharskiego

odpowiedz
Pawel - 26.04.2021 / 08:39, *.net.pl

Widzi bledy i potrafi sie do nich publicznie przyznac tzn. ze chlopak mysli i wyciagnie wnioski. Jak sie ogra to beda z niego ludzie.

odpowiedz
Kupon&Babol - 26.04.2021 / 07:19, *.211.164

Trzeba go odizolować od duetu Kupon&Babol bo kompletnie zepsują chłopaka

odpowiedz
M3 - 26.04.2021 / 08:18, *.jmdi.pl

@Kupon&Babol: Kupon to cie zrobił. Jak Jędza przez kilka lat był na topie to wtedy siedziałeś cicho. Jak spieprzył dwa mecze to wychodzisz ze swojej nory by się pośmiać. Dzban.

odpowiedz
chrisSiekierki - 26.04.2021 / 08:53, *.play-internet.pl

@M3: pusty?

odpowiedz
m4 - 26.04.2021 / 09:20, *.249.78

@M3: ale na obrone Wieteski ciezko cokolwiek znalezc

odpowiedz
(L) - 26.04.2021 / 09:57, *.chello.pl

@m4: moze oprocz tego ze gdyby holownia strzelil ta setke to wietes by mial asyste :D

odpowiedz
M3 - 26.04.2021 / 12:35, *.zus.pl

@m4: Zgadzam się, Wieteska to nie poziom Legii.

odpowiedz