fot. Woytek / Legionisci.com
REKLAMA

Rezerwy

III liga: Świt Nowy Dwór Mazowiecki 1-0 Legia II Warszawa

Redakcja, źródło: Legionisci.com

W meczu 27. kolejki III ligi Legia II Warszawa przegrała na wyjeździe ze Świtem Nowy Dwór Mazowiecki 0-1. Jedyna bramka padła w 90. minucie spotkania po skutecznie egzekwowanym rzucie wolnym, a strzelił ją Łukasz Sosnowski. 8 maja legioniści zmierzą się przy Konwiktorskiej z Polonią.

III liga: Świt Nowy Dwór Mazowiecki 1-0 Legia II Warszawa
1-0 90' - Łukasz Sosnowski (rzut wolny)

Strzały (celne): Świt 13 (4) - Legia 7 (3)

Legia II: Kacper Tobiasz - Jehor Macenko, Ariel Mosór, Ińaki Astiz - Jakub Kwiatkowski, Jakub Kisiel, Kacper Gościniarek, Jakub Czajkowski (83' Piotr Cichocki) - Damian Warchoł, Szymon Włodarczyk (83' Oskar Wojtysiak), Radosław Cielemęcki (70' Dawid Barnowski)

Tabela, wyniki i terminarz III ligi

REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (6)

+dodaj komentarz
Krzeszczu - 03.05.2021 / 12:49, *.bredband2.com

Jacy trenerzy, taka druzyna, taka gra, takie wyniki. Wiecej wolnego im dac. A pozniej lekki truchcik i troche siatkonogi. Wystarczy.

odpowiedz
Rikki - 02.05.2021 / 09:23, *.net.pl

Siatkarze pokazali jak dla chcącego nic trudnego jeśli jest zaangażowanie i chęć zwycięstwa !!! Może na drugim froncie by się przydał przesiew......

odpowiedz
Rikki - 02.05.2021 / 09:18, *.net.pl

Tym z dwójki to chyba wszystko "ryba" czy zwycięstwo czy w plecy byle w garnuszku było pełno bo darmo to Oni chyba nie "pykają gały" w Legijnym trykocie , a Inaki Astiz to na emeryturę chyba czeka ? Czy honor trenera pozwala mu ta bezcześcić co by nie było honoru Mistrza Polski bo to też Nasza Legia....

odpowiedz
lob - 01.05.2021 / 19:09, *.chello.pl

Drużyna przegrywów ma się dobrze . Po świętach do normalnej pracy, a po południu trening....Tak to powinno wyglądać u amatorów...........

odpowiedz
Deacon - 01.05.2021 / 19:18, *.chello.pl

@lob: jak w większości drużyn na tym poziomie (w czterech grupach)

odpowiedz
Deacon - 01.05.2021 / 19:00, *.chello.pl

moim skromnym zadaniem powinni się skupić na Pucharze Regionalnym - wygrać i zagrać w głównym Pucharze Polski

odpowiedz