fot. Hagi / Legionisci.com
REKLAMA

Ostatni mecz sezonu z kibicami!

Woytek, źródło: Legionisci.com

Mecze ostatniej kolejki ligowej będą mogły odbyć się z udziałem kibiców. Minister Zdrowia poinformował na konferencji prasowej, że od 15 maja dla publiczności otwarte zostaną stadiony, na razie z maksymalną zajętością 25 procent pojemności obiektu.

To oznacza, że mecz 30. kolejki Ekstraklasy Legia Warszawa - Podbeskidzie Bielsko-Biała będzie mogło obejrzeć z trybun 7,5 tysiąca kibiców!

REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (102)

+dodaj komentarz
Sandra - 13.05.2021 / 13:30, *.centertel.pl

Proszę o kontakt czy ktoś chce odstąpić karnet na ten mecz bo z jakiegoś powodu nie może być na meczu. sandrus198@wp.pl

odpowiedz
Julia - 03.05.2021 / 14:14, *.centertel.pl

Proszę o kontakt jeśli ktoś może odstąpić karnet na ten mecz. julia.lysiak2@gmail.com

odpowiedz
WKS ŚLĄSKA 71. - 28.04.2021 / 23:26, *.telemedia.pl

Chodzi nam nie podrodz. Ale gratulacje przyznam . Byliście lepsi w tym sezonie. WKS ŚLĄSK Wrocław.

odpowiedz
Cult King Warsaw - 29.04.2021 / 00:33, *.amazonaws.com

@WKS ŚLĄSKA 71.: ŚLĄSK Z LEGIĄ, KIEDYŚ KIBICOWSKĄ BYLI POTĘGA!NIE DŁUGI CZAS A BYLI...

odpowiedz
Zlb - 28.04.2021 / 21:22, *.t-mobile.pl

Mistrz!!!Ale będzie zabawa!!!!!Panowie dziękujemy!!!

odpowiedz
MISTRZ CULT LEGIA - 28.04.2021 / 21:00, *.amazonaws.com

A RESZTA POD STADIONEM !TAK!100!TYŚ!

odpowiedz
MISTRZ CULT LEGIA - 28.04.2021 / 21:00, *.amazonaws.com

A RESZTA POD STADIONEM !TAK!100!TYŚ!

odpowiedz
MISTRZ CULT LEGIA - 28.04.2021 / 21:00, *.amazonaws.com

A RESZTA POD STADIONEM !TAK!100!TYŚ!

odpowiedz
Lester Chwalipięta - 28.04.2021 / 20:47, *.vectranet.pl

Mam nadzieję że ci, którym uda załapać się na bilet - odpowiednio podziękują Czesiowi za talenty muzyczne jakie nabył u poznańskich słowików.

odpowiedz
Bolek - 28.04.2021 / 21:45, *.chello.pl

@Lester Chwalipięta: tobie podziękujemy raz na zawsze. Już nie musisz przychodzić na Ł3

odpowiedz
LkibicL - 28.04.2021 / 22:51, *.chello.pl

@Lester Chwalipięta: Mam nadzieję że Ty, który pieprzysz trzy po trzy nie będziesz już się wypowiadał bo jak widać nie masz nic mądrego do powiedzenia.

odpowiedz
olew - 29.04.2021 / 10:20, *.vectranet.pl

@Lester Chwalipięta: źle spałeś, nie jedź !!!

odpowiedz
Lester Chwalipięta - 29.04.2021 / 14:05, *.chello.pl

@Bolek: Wpadnij pod źródełko, weź ze sobą kumpli wpisujących się pod spodem.

odpowiedz
Radol - 28.04.2021 / 20:39, *.centertel.pl

***** *** tyle w temacie, dzięki , ale powinniśmy być wszyscy na stadionie i cieszyć się w komplecie!

odpowiedz
. - 28.04.2021 / 21:07, *.play-internet.pl

@Radol: ***** ******

odpowiedz
olek - 28.04.2021 / 18:48, *.chello.pl

Feta jest po ostatni meczu 16 maja na bulwarach,bierzcie 17 maja wolne w robocie.
Od 15 maja rząd otwiera ogródki w lokalach,także po imprezie na bulwarach,w nocy wszyscy do centrum na gruby melanż.

odpowiedz
TwardzieL - 28.04.2021 / 18:26, *.211.140

Cała Legia zawsze razem! Albo wszyscy albo nikt. AKCJA PUSTY STADION!

odpowiedz
Szampon - 28.04.2021 / 19:59, *.t-mobile.pl

@TwardzieL: hahahahaha ????????????

odpowiedz
jot - 28.04.2021 / 20:35, *.tpnet.pl

@TwardzieL: nie po to pomogłem Klubowi żeby się gołodupca słuchać...

odpowiedz
Historyk - 28.04.2021 / 18:15, *.mm.pl

I tak chodzimy po 8 tys

odpowiedz
matus007 - 28.04.2021 / 18:14, *.play-internet.pl

LEGIA,LEGIA WARSZAWAAA,LEGIAAAA !!!!

odpowiedz
MordaTyMoja - 28.04.2021 / 18:13, *.orange.pl

Co się stalo z "Licznikiem wstydu prezesa"

odpowiedz
Kalarepa - 28.04.2021 / 17:52, *.play-internet.pl

Nie ma mowy!!! Bojkot do konca!!!!

odpowiedz
Miazga - 28.04.2021 / 17:56, *.play-internet.pl

@Kalarepa: dodam tylko- co wy robicie?????!!!! Tak was przeczolgali na tym lockdownie??? Ze teraz z kislem w majtach biegacie zadowoleni ze na mecz bedzie mozna?????? Przy 25% miejsc????? Nie hanbcie sie! Cala Legia zawsze razem!!!! Covto ma byc ze 25%?????? Kto bedzie selekcje robil???? Farsa i tyle

odpowiedz
ToJeAmelinium. - 28.04.2021 / 18:07, *.55.238

@Kalarepa: Tylko pytanie co wy chcecie bojkotować. Przecież obostrzenia to nie wina klubu tylko rządu. Więc jaki sens ma nie chodzenie na mecze, co tu klub zawinił ?

odpowiedz
Leśny Dziadek - 28.04.2021 / 18:55, *.centertel.pl

@ToJeAmelinium.: Ja nie pojde, wybaczcie, za stary jestem. Ale bojkot wg. mojego skromnego zdania nie ma sensu. Jezeli ktos ma sily drzec dzioba, trzeba isc, chlopakom dodac skrzydel.

odpowiedz
jot - 28.04.2021 / 20:37, *.tpnet.pl

@Kalarepa: jak nie masz na karnetu, to nam nie mów co mamy robić. We się do roboty to i karnet kupisz i Klubowi pomożesz...

odpowiedz
Luk - 28.04.2021 / 22:07, *.timplus.net

@Kalarepa: O jakim ty bojkocie człowieku piszesz??? Tak to bywaj jak na spacerze z psem zobaczył ludzi pod stadionem i resztę sobie dorysował...
@jot: a ty kolejny mundry, jak usłyszy bojko to już oburzenie bo ostatnią pensje na karnet wydał, ale trzeba pojechać innym, że ich nie stać...

P.s. Też się cieszę, że nasz Legia po raz kolejny zgarnia tytuł, ale daleko mi do fety jakby awansowali do finału LM. Cieszmy się, ale nie zapominajmy, że piłkarsko europa nam odjeżdża i to mocno.

odpowiedz
bie/L/sko - 28.04.2021 / 23:05, *.vectranet.pl

@ToJeAmelinium.: wina rządu.? To znaczy że w innych krajach to też nasz rząd. W Anglii , Francji i Niemczech też. Co cię w tej szkole uczą....

odpowiedz
Ekipa - 28.04.2021 / 17:46, *.4web.pl

To kiedy tańczymy w sobotę czy 16 go ?

odpowiedz
Janusz Panasiewicz - 28.04.2021 / 17:51, *.chello.pl

@Ekipa: dzisiaj dziewczyny z byle kim nie tańczą, nie wiem czy o tym wiesz, naturę mają coraz bardziej samczą, więc się bracie lepiej strzeż!!!

odpowiedz
Zu(L)us - 28.04.2021 / 16:52, *.centertel.pl

Kto będzie na stadionie dawać z siebie wszystko. A później na Bulwarach wszysćy.

odpowiedz
Elquatro - 28.04.2021 / 17:48, *.chello.pl

@Zu(L)us: ja moge wejsc na ostatnie 5 minut jak cos

odpowiedz
Zu(L)us - 28.04.2021 / 16:46, *.centertel.pl

Ogólnie

odpowiedz
pytanko - 28.04.2021 / 16:14, *.chello.pl

tez macie karnet zablokowany w strefie kibica ?

odpowiedz
Do solarium - 28.04.2021 / 16:39, *.chello.pl

@pytanko : ja nie mam karnetu

odpowiedz
Piasek - 28.04.2021 / 16:44, *.inetia.pl

@pytanko : U mnie jest status: opłacony

odpowiedz
Kibic - 28.04.2021 / 17:02, *.plus.pl

@Piasek: ja mam mam czysta karte kibica A kupowałem karnet ...

odpowiedz
KrystekLegia - 28.04.2021 / 16:13, *.chello.pl

Coś pięknego! Nawet jak nie dostanę wejściówki jestem tam i doping pod stadionem na maxa!!! Rzeszow zawsze z Legia

odpowiedz
jo - 28.04.2021 / 15:49, *.centertel.pl

W Poznaniu z pewnością euforia XD

odpowiedz
xD - 28.04.2021 / 19:40, *.chello.pl

@jo: a kartofle nie planują bojkotować amiki?

odpowiedz
Darek - 28.04.2021 / 15:41, *.t-ipconnect.de

To już wirus nie zaraża? Zarażał tylko do 15 maja?

odpowiedz
ferds - 28.04.2021 / 16:12, *.centertel.pl

@Darek :
czepiasz się głupio, tak wiadomo że każda epidemia kiedyś się kończy i to co było niebezpieczne wcześniej nie jest takie później; wiesz z dżumą też kiedyś tak było że przed jakimś 15 maja trzeba było unikać kontaktu a po nim już nie. I tak to robią asekurancko skoro wpuszczają tylko na 25% miejsc. Odpowiadając na twoje pytanie: rzadziej spotkasz osobę która zaraża, łapiesz?

odpowiedz
Leśny Dziadek - 28.04.2021 / 17:46, *.centertel.pl

@ferds: To Ty czegos nie lapiesz. W kazdym razie w meseczke wirusa nie zlapiesz, zadnego. Zbyt duze sploty materialu...Zacznij myslec...

odpowiedz
L - 28.04.2021 / 17:51, *.tpnet.pl

@Leśny Dziadek: Ty to lubisz zgrywać naczelnego mędrca na tej stronie, szkoda tylko ze rzadko masz rację...

odpowiedz
L - 28.04.2021 / 18:04, *.centertel.pl

@L: A skad mozesz wiedziec, czy ktos ma racje, czy jej nie ma. Do tego potrzeba logicznego myslenia. A skoro robisz wszystko za rzadko, a moze i na rzadko, to wez stoperan. Twoja wypowiedz nie wnniosla nic do tematu, sprobuj troche pomyslec nad tym, co piszesz. Albo popros rodzicow, niech cos podpowiedza.

odpowiedz
PiotrŻo(L)iborz - 28.04.2021 / 18:30, *.play-internet.pl

@Darek : moi wszyscy znajomi oraz dalsza oraz bliższa rodzina już chorował lub jest zaszczepiona, nie znam nikogo kto jeszcze nie chorował

odpowiedz
L fan - 28.04.2021 / 18:50, *.chello.pl

@Darek :
Dobre to pokazuje scieme plandemii

odpowiedz
Leśny Dziadek - 28.04.2021 / 18:53, *.centertel.pl

@PiotrŻo(L)iborz: Chorowali na co konkretnie? Te testy wykazuja kazde zakazenie w organizmie, nawet katar. Nie dajmy sie opanowac szalenstwu chorych umyslow. .

odpowiedz
Marcin - 28.04.2021 / 20:02, *.orange.pl

@Leśny Dziadek: Ja chorowałem i wiem co to jest. Pójście do WC (około 3 metrów) kończyło się odpoczynkiem w połowie drogi, kładłem się na podłodze bo nawet spoczynek na krześle był dla mnie zbyt dużym wysiłkiem. Do tej pory mam kłopoty z wydolnością a minęło już 1,5 miesiąca. Nie życzę tego nikomu.

odpowiedz
Siwy - 28.04.2021 / 21:58, *.t-mobile.pl

@Leśny Dziadek: Ja też chorowałem, z czego dwa tygodnie w szpitalu. Wracaj do tego lasu, z którego wylazłeś i tam praw swoje mądrości. A od tematów, o których nie masz bladego pojęcia, trzymaj się z daleka.

odpowiedz
Hg - 28.04.2021 / 22:55, *.chello.pl

@Leśny Dziadek: spieprzaj dziadu raz na zawsze

odpowiedz
System - 29.04.2021 / 00:50, *.orange.pl

@Leśny Dziadek: co ty pier...sz o splocie? Że niby wirus jest za mały i się prześlizguje pomiędzy? Co za dzban :P Pomyśl, jak się wirus przenosi? Kiedy? W momencie kichnięcia, kaszlnięcia...czyli? Drogą kropelkową. Maseczka nie zatrzymuje samego wirusa, tylko wirusa z transporterem w postaci kropelek śliny. Ale widać na zlocie płaskoziemców inaczej mówili :P

odpowiedz
Michał - 28.04.2021 / 15:01, *.plus.pl

Suuuuppppeeerrr czekają na to kibice LEGII!!! A teraz jazda z Wisłą Stalą i Podbeskidziem szczególnie!!! Na pełnej z nimi jjjaaazzzdddaaa!!! LEGIA MISTRZ!!!

odpowiedz
halo - 28.04.2021 / 14:04, *.chello.pl

Ja to juz sie odzwyczailem, mozna bez tego zyc...

odpowiedz
Zdzicho - 28.04.2021 / 16:54, *.centertel.pl

@halo: u mnie tez zona sie cieszy, ze wiecej w domu jestem

odpowiedz
Karnety - 28.04.2021 / 14:02, *.t-mobile.pl

Ile Legia sprzedała karnetów?

odpowiedz
Zenon - 28.04.2021 / 15:33, *.t-mobile.pl

@Karnety: 10 tysięcy

odpowiedz
Misiowaty - 28.04.2021 / 13:23, *.orange.pl

Czy tylko ja wietrze spisek, przecież wiadomo ostatni mecz sezonu to pewnie kibice będą chcieli świętować na murawie z piłkarzami a co za tym idzie powrót do zakazów ;)

odpowiedz
Brat - 28.04.2021 / 15:13, *.play-internet.pl

@Misiowaty: chyba nigdy nie byłeś na Legii. W normalnych czasach tak było ( do dzisiaj mam fragment siatki z bramki) w ubiegłym roku była dyscypliną wśród kibiców A potem fetą na bulwarach.

odpowiedz
Boniek - 28.04.2021 / 12:54, *.orange.pl

Mogli sobie już darować

odpowiedz
Heniek - 28.04.2021 / 12:52, *.chello.pl

Obowiązkowo czapeczki z folii aluminiowej na łbach!

odpowiedz
jo - 28.04.2021 / 12:59, *.centertel.pl

@ Heniek: nie mierz innych swoją miarą :-)))

odpowiedz
Andrzej - 28.04.2021 / 12:24, *.centertel.pl

Potrzebuje 3 karnety. 200 PLN sztuka. Ktoś coś?

odpowiedz
Daniel - 28.04.2021 / 21:31, *.it4polska.com

@Andrzej: Może da się załatwić

odpowiedz
Daniel - 28.04.2021 / 21:47, *.it4polska.com

@Andrzej: Jeżeli jesteś zdecydowany na 100% daj do siebie kontakt

odpowiedz
Ja - 28.04.2021 / 12:16, *.play-internet.pl

Przyznaję, że nie wierzyłem. Co prawda na jesieni 4 fala, oczywiście przez "niełodpowiedzialność niełodpowiedzialnych Polagów", ale z ostatnich meczów przed prawdziwą segregacją sanitarną grzech nie skorzystać. Wszyscy na biało i wiadomo co, mordki :)

odpowiedz
Arek - 28.04.2021 / 18:02, *.tpnet.pl

@Ja: a potem piąta, szósta i tak do usranej śmierci. I wszystkich zbawi kawałek szmaty na gębie.

odpowiedz
Ursus - 28.04.2021 / 12:14, *.play-internet.pl

Ja dopiero pójdę na mecz jak Legia będzie w Grupie Ligi Mistrzów

odpowiedz
M3 - 28.04.2021 / 12:33, *.zus.pl

@Ursus: Brawo kolego... mam nadzieję, że nie uda ci się kupić biletu bo wszystkie będą dla karnetowiczów. Nara

odpowiedz
Levinho.onet.pl - 28.04.2021 / 13:06, *.play-internet.pl

@Ursus: nie ośmieszaj się....

odpowiedz
Ursus - 28.04.2021 / 15:56, *.play-internet.pl

@Levinho.onet.pl: i to pod warunkiem ze wylosujemy Bayern a Lewandowski nie będzie miał kontuzji

odpowiedz
Wiem co mówię - 28.04.2021 / 16:40, *.chello.pl

@Ursus: hehe dobre

odpowiedz
jo - 28.04.2021 / 12:11, *.centertel.pl

Wreszcie jakiś pożytek z tego karnetu w tym ,,sezonie''... :-)

odpowiedz
Marcin - 28.04.2021 / 11:24, *.centertel.pl

Super wiadomość.

odpowiedz
grzesiek - 28.04.2021 / 11:19, *.centertel.pl

Jeden wielki cyrk a nie pandemia. Albo oba jwst albo nie ma. Albo stariony powinny byc zamkniete albo otwarte. Niech sje zdecydują. I tak je w końcu otworzą

odpowiedz
Mądrala 0,7 - 28.04.2021 / 11:10, *.246.2

Tylko muszą nam karnety odblokować .Kiedysś dzwoniłem na POK i Pani powiedziała ze karnety są tymczasowo zablokowane :O

odpowiedz
Legiony - 28.04.2021 / 15:16, *.play-internet.pl

@Mądrala 0,7: przecież to jedno kliknięcie i będzie aktywne.

odpowiedz
jas - 28.04.2021 / 16:10, *.chello.pl

@Legiony: karnety dalej nie widoczne ..

odpowiedz
Alan - 28.04.2021 / 10:56, *.t-mobile.pl

Powoli powoli wraca normalnosci......no i jest szansa że chociaż w dniu meczu na mieście zobaczy się więcej osób z elementami (L) niż 'klubu' spod znaku 'czerwonej blyskawicy'

odpowiedz
L - 28.04.2021 / 17:56, *.tpnet.pl

@Alan: Aż takie potrzebne były te twoje polityczne wycieczki? Nie mogłeś sobie odpuścić?

odpowiedz
lucho_83 - 28.04.2021 / 10:51, *.81.66

No to na meczyk :-)

odpowiedz
Daniel - 28.04.2021 / 10:51, *.vectranet.pl

Odkupię bilet na Żyletę!!!
daniel-zylak@o2.pl

odpowiedz
Mietek - 28.04.2021 / 10:58, *.centertel.pl

@Daniel:
Mogę Ci karnet odstąpić za 500zł, chcesz?

odpowiedz
pacjent numer 7 - 28.04.2021 / 12:59, *.t-mobile.pl

@Daniel: jaki bilet, samych karneciarzy jest 7500,zapomnij o biletach.

odpowiedz
Daniel - 28.04.2021 / 13:24, *.centertel.pl

@pacjent numer 7: nie każdy będzie miał możliwość pojawienia się wiec pewnie będzie opcja odstąpienia na dany mecz jak to było w tamtym sezonie

odpowiedz
Władeczek - 28.04.2021 / 10:49, *.netfala.pl

Kiedy rusza sprzedaż biletów??? Wybieram się ze szwagrem faken. Wcześniej wiadome, że chińczyk pod mostem będzie grany a jakże!

odpowiedz
chrisSiekierki - 28.04.2021 / 11:25, *.play-internet.pl

@Władeczek: jak chcesz grać w chińczyka to musisz wziąć planszę pionki i kostkę...

odpowiedz
Władeczek - 28.04.2021 / 11:36, *.netfala.pl

@chrisSiekierki: Nic a nic nie skumałeś faken. Chciałem przez to powiedzieć, że będę w chińczyku przed meczem i chrobotnę tam jakiegoś bronxa ze szwagrem, ale widzę faken, że małolatom trzeba wszystko wyjaśniać jak kawa na ławę. Teraz chyba ta nauka zdalna zaćmiła mózgi faken. W chińczyku może jakaś maciorka do bronxa zostanie dolana zza pazuchy faken jakby co.

odpowiedz
chrisSiekierki - 28.04.2021 / 11:52, *.play-internet.pl

@Władeczek: Haha to była mała prowokacja a co do zdalnej nauki i jakiejkolwiek nauki to skończyłem ładnyyych parę lat temu... i wyluzuj . Więcej dystansu i humoru

odpowiedz
Wukashi - 28.04.2021 / 12:08, *.orange.pl

FAKEN

odpowiedz
Zdzisiek - 28.04.2021 / 13:01, *.t-mobile.pl

@Władeczek: chrobotniesz, ale co najwyzej pod chinczykiem, bo zarcie mozna brac na wynos, siedziec w srodku nie mozna i jeść.

odpowiedz
Władeczek - 28.04.2021 / 13:56, *.netfala.pl

@Zdzisiek: Nie ma problemu, nawet kiedyś mandat faken 100 zł dostałem od psiarni, bo za bardzo wystawałem z tłumu z puszką Króla w ręku :-) Faken, czy te czasy wrócą? Nawet mimo tej stówy fajnie by było znowu tam postać...

odpowiedz
Zdzisiek - 28.04.2021 / 15:32, *.t-mobile.pl

@Władeczek: a tu masz racje, sam bym postał pod tym chinczykiem z piwkiem przed meczem jak kiedys w normalnych czasach

odpowiedz
Amir(L) - 28.04.2021 / 15:48, *.play-internet.pl

@chrisSiekierki: Mordo władeczek faken nie jeździ na meczyki bo faken on ma TV75" i jak maciora nie będzie się ruszała to będzie miał możliwość oglądania

odpowiedz
System - 29.04.2021 / 00:55, *.orange.pl

@Władeczek: faken, jakich biletów faken. Faken jest więcej faken karnetowiczów niż faken śwagrów na wejście faken faken

odpowiedz
Adson 78 - 28.04.2021 / 10:48, *.plus.pl

O kuźwa ale super by było , nareszcie ❤️

odpowiedz
dag - 28.04.2021 / 10:43, *.chello.pl

ciekawe ile jest karnetów sprzedanych

odpowiedz
Redakcja (Legionisci.com) - 28.04.2021 / 10:48, *.legionisci.com

@dag: dla karnetowiczów miejsc nie zabraknie.

odpowiedz
L - 28.04.2021 / 10:48, *.chello.pl

@dag: chyba ponad 6 000

odpowiedz
olew - 29.04.2021 / 22:33, *.vectranet.pl

@dag: zbyt mało, to jest dziadostwo, że nie kupujemy 20.000 karnetów -- ja oczywiście od zawsze go mam, ale wstyd mi za nas kiboli.

odpowiedz