Arkadiusz Żakieta - fot. Hugollek / Legionisci.com
REKLAMA

Żakieta: Chcemy wygrać z Częstochową

Hugollek, źródło: Legionisci.com

- Na początku brawa dla naszych włodarzy, że ten turniej udało się zorganizować w Warszawie. Zaczęliśmy fajnie od wygranej, ale jak zwykle nie był to łatwy mecz. Zespół z Krosna wyszedł mocno naładowany, trzeba było ich przetrzymać naszą mądrą i cierpliwą grą. Odbudowaliśmy się i wygraliśmy pierwszego seta do 19. Drugą partię mieliśmy pod kontrolą. W trzecim secie zespół z Krosna bardzo zaryzykował i miał cztery punkty przewagi, ale ponownie zagraliśmy dobrze w serwisie, bloku i ataku i dzięki temu mamy 3-0.

- Mamy mały komfort psychiczny, ale chcemy wygrać mecz z Częstochową, dlatego że potem ten wynik przenosi się na decydującą fazę. Chcemy wyjść z grupy z dwoma zwycięstwami. Lepiej jest wygrać w piątek po ciężkim pojedynku i dzień później w sobotę.

- Chcemy być mistrzem ligi tak jak piłkarska Legia, chcemy zagrać tak dobrze jak zaprezentowali się stołeczni koszykarze

REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (0)

+dodaj komentarz
Serwis Legionisci.com nie ponosi odpowiedzialności za treść powyższych komentarzy - są one niezależnymi opiniami czytelników Serwisu. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy zawierających: wulgaryzmy, treści rasistowskie, treści nie związane z tematem, linki, reklamy, "trolling", obrażające innych czytelników i instytucje.
Czytelnik ponosi odpowiedzialność za treść wypowiedzi i zobowiązuje się do nie wprowadzania do systemu wypowiedzi niezgodnych z Polskim Prawem i normami obyczajowymi.
© 1999-2021 Legionisci.com - niezależny serwis informacyjny o Legii Warszawa. Herb Legii, nazwa "Legia" oraz pozostałe znaki firmowe i towarowe użyte zostały wyłącznie w celach informacyjnych.