fot. Woytek / Legionisci.com
REKLAMA

Hołownia: Brak goli wynika z ustawienia naszego rywala

Wiśnia, źródło: Canal+ Sport

- W ostatnich meczach nie strzelamy goli, co wynika trochę z ustawienia naszych przeciwników. Wychodzą takim samym ustawieniem co my, jest wtedy takie lustrzane odbicie. Trochę nam to nie ułatwia gry, stwarzamy sobie mniej sytuacji. Ostatnio jednak zwyciężaliśmy i graliśmy przede wszystkim na zero z tyłu, co jest dużym pozytywem - powiedział po meczu z Wisłą Mateusz Hołownia.

- To moje pierwsze mistrzostwo, więc tym bardziej cieszę się, że zdobyłem je tutaj w Legii. Jestem w klubie już 12 lat i jestem szczęśliwy z tego powodu. Zostały nam jeszcze dwa mecze i chcemy skończyć sezon z sześcioma punktami więcej.

- Czuję się dobrze na mojej pozycji. Pasuję mi taka gra, kiedy jesteśmy w formacji z trójką obrońców. Kiedy będziemy jednak grali czwórką, to oczywiście dobrze mi będzie na klasycznej lewej obronie.

REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (12)

+dodaj komentarz
FOREVER LEGIA - 02.05.2021 / 17:26, *.play-internet.pl

Wszołek mówił ostatnio,że Legia potrafi "płynnie przechodzić z systemu do systemu"a Hołownia twierdzi,że "problem powstaje wtedy,gdy zespół przeciwny gra takim samym systemem,co my,a to powoduje lustrzane odbicie".Ktoś tu kłamie........

odpowiedz
FOREVER LEGIA - 02.05.2021 / 15:34, *.play-internet.pl

Myślę,że brak goli wynika z tego,że ......Wiślackie wystawili do gry bramkarza.

odpowiedz
bronek49 - 02.05.2021 / 15:05, *.chello.pl

po raz który przeciwnik wychodzi takim samym ustawieniem i ten trenerzyna nie potrafi zmienić ustawienia i gry drużyny a tak zapowiadał że Legia potrafi grać różnym systemem nie ogrywa młodych nawet w tym meczu miał jeszcze jedną zmiane i mógł wpuścić Skibickiego lub Kostorza ale ten debilny trenerzyna to straszny cykor

odpowiedz
LOL - 01.05.2021 / 23:42, *.jmdi.pl

miał być remis i był remis. Wszystko się przecież zgadza :)

odpowiedz
Onyx76er - 01.05.2021 / 21:14, *.chello.pl

Skoro przeciwnicy są ustawieni identycznie i musicie grać jeden na jednego a nie strzelacie bramek to wniosek jest jeden: przeciwnicy są bardziej zmotywowani/zdesperowani niż Wy, no bo przecież nie są lepsi od Mistrzów Polski, w szczególności jeżeli są to zespoły z dolnej części tabeli.

odpowiedz
Rondel - 01.05.2021 / 20:08, *.centertel.pl

:o ja bym dodał że brak goli wynika z tego że ich nie strzelamya my ich nie tracimy bo przeciwnik ich nie strzela :D

odpowiedz
bronek49 - 01.05.2021 / 18:05, *.chello.pl

to nie ich gra tylko wasza słaba gra i brak skuteczności w pucharach taka sytuacja jaką miał Pekkard może być tylko jedna jak się nie wykorzysta to się przegrywa ,słabo widzę waszą gre w pucharach

odpowiedz
Wawa - 01.05.2021 / 18:00, *.chello.pl

Co ty Bredzisz chłopie nie strzelacie gol bo wasze zangarzowanie jest mniej nisz zero,a poziom wyszkolenia woła o pomstę do nieba...

odpowiedz
Karol - 01.05.2021 / 19:39, *.chello.pl

@Wawa : kolego, nie „nisz” tylko niż. Z resztą się zgadzam.

odpowiedz
Odp - 02.05.2021 / 08:30, *.lunet.eu

@Karol: z „zaangarzowaniem” też?

odpowiedz
Sobo(L)ew - 01.05.2021 / 17:53, *.centertel.pl

To czwarty rywal który tak gra, wasze durne tłumaczenie jest bez sensu. Czesiek oszołom nie odrabia lekcji z gry przeciwnika. Z taką grą nie macie czego szukać w Europie, zresztą co tu mówić o grze z tym właścicielem nie macie czego szukać w Europie. Kudłaty niszczy klub i się śmieje z tego.

odpowiedz
Lupus - 01.05.2021 / 17:27, *.centertel.pl

Weź chłopie nie wymyślaj!
Trzeba było grać

odpowiedz