Ivica Vrdoljak i Artur Jędrzejczyk - fot. Woytek / Legionisci.com
REKLAMA

Trening

Wizyta Vrdoljaka w LTC

Woytek

Na środowym treningu legionistów w Legia Training Center pojawił się były kapitan "Wojskowych" Ivica Vrdoljak. Chorwat przez kilkanaście minut przyglądał się zajęciom, a rozmawiał byłymi kolegami z boiska - Arturem Jędrzejczykiem i Radosławem Cierzniakiem, trenerem Krzysztofem Dowhaniem, a także z Czesławem Michniewiczem i rodakiem Josipem Juranoviciem.

Fotoreportaż z treningu - 22 zdjęcia Woytka

Głównym powodem wizyty Vrdoljaka była jednak sprawa kontraktu Marko Vesovicia, którego interesy reprezentuje. Po treningu "Ivo" udał się na spotkanie z dyrektorem Radosławem Kucharskim, by poznać jaką ofertę dla "Veso" przygotował stołeczny klub.

Podobnie jak we wtorek na boisku zabrakło kilku zawodników. Lżej trenują Tomas Pekhart i Filip Mladenović, ale będą do dyspozycji sztabu szkoleniowego na niedzielny mecz ze Stalą Mielec. Nieobecni byli maturzyści Cezary Miszta, Kacper Tobiasz, Ariel Mosór i Szymon Włodarczyk, a także kontuzjowani Igor Lewczuk i Wojciech Muzyk.

Zajęcia poświęcone były gierkom jeden na jeden na dwie bramki z bramkarzami. W rolę zawodnika z pola wcielił się także Artur Boruc. Potem zawodnicy przenieśli się na drugie boisko, gdzie doskonalili akcje skrzydłami, dośrodkowania i strzały zza pola karnego, wykonując przy tym bardzo dużo sprintów, bo gra przenosiła się raz pod jedną, raz pod drugą bramkę.

Czwartkowy trening zaplanowany został na godzinę 11.

Fotoreportaż z treningu - 22 zdjęcia Woytka

fot. Woytek / Legionisci.com
fot. Woytek / Legionisci.com
fot. Woytek / Legionisci.com
fot. Woytek / Legionisci.com


przeczytaj więcej o:
REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (49)

+dodaj komentarz
tomiacab - 06.05.2021 / 15:12, *.centertel.pl

będą kolejne transfery z bałkanów?

odpowiedz
Kaprykos - 06.05.2021 / 11:13, *.chello.pl

Widzę, że bujna czupryna wystaje spod kaptura;) gratulacje;)

odpowiedz
Janusz Macioch - 06.05.2021 / 07:23, *.211.156

Byle nie przywiózł że sobą bałkańskiej mutacji wirusa!

odpowiedz
waw - 06.05.2021 / 09:00, *.chello.pl

@Janusz Macioch: jeb ..sie w pust baniak

odpowiedz
AAA - 06.05.2021 / 01:18, *.chello.pl

Szacun za grę ale za te zmarnowane karne z Cweltikiem to magicznego słowa chyba nie powiedział...jak coś mi umknęło to niech ktoś Mnie poprawi.

odpowiedz
vadisodjidjiaofoe - 06.05.2021 / 07:04, *.petrotel.pl

@AAA: poprawiam
https://www.youtube.com/watch?v=q8AUTQcq8Ig

odpowiedz
cuLt - 06.05.2021 / 01:16, *.amazonaws.com

Sá piłkarze i pajacyki,a co u nas Kupon I Babol świéci?! Tylko pod koniec rozgrywek dupy spieli na mistrzostwo a Tak to porażka....

odpowiedz
Elquatro - 05.05.2021 / 21:24, *.chello.pl

Ivo z Jodlowcem w środku za Berga, można podręcznik napisać.

odpowiedz
Komentator - 05.05.2021 / 22:21, *.vectranet.pl

@Elquatro: zgadza się.

odpowiedz
Szelka - 05.05.2021 / 23:00, *.chello.pl

@Elquatro: proponuję specjalny rozdział pt.: jak nie należy egzekwować rzutów karnych, szczególnie w najbardziej prestiżowych meczach...

odpowiedz
Wiem co mówię - 06.05.2021 / 20:44, *.chello.pl

@Szelka: a coś nowego umiesz powiedzieć? karny z Lechem koniec meczu wziął piłkę gdy inni nie byli pewni..

odpowiedz
Szelka' - 06.05.2021 / 22:28, *.chello.pl

@Wiem co mówię : skoro porównujesz wagę (ostateczne skutki) egzekwowanego przez IV rzutu karnego z Lechem i te z Celticiem, to sorry Kolego, ale chyba odbieramy na innych falach.
Mniemam, że napisałem "coś" nowego, a Ty...?

odpowiedz
Piotr Niedek - 05.05.2021 / 21:16, *.t-mobile.pl

Swego czasu najdroższy transfer ligi bodajże za ponad milion euro. Zawodnik waleczny i charakterny ale bardzo przeciętny. Już samo to, że mając 28 lat nadal grał w Dinamie Zagrzeb źle o nim świadczyło. Każdy młody i uzdolniony Chorwat szybko wyjeżdżał do lig zachodnich (przeważnie liga włoska), Vrdoljakowi to się nie udało, bo zagraniczni skauci szybko się na nim poznali, był po prostu za słaby. W Dinamie był kapitanem głównie dlatego, że długo tam grał i był najstarszy w drużynie, a grał tam tyle lat, bo nikt go nie chciał z zagranicy. Już chyba niektórzy zapomnieli jak przytaczane były komentarze kibiców Dinama z ich stron internetowych, jak się cieszyli, że odchodzi i jeszcze klubowi ktoś za niego zapłaci. Za takie pieniądze jak na polską ligę transfer nieudany. Za taką sumę mogliśmy spokojnie kupić ze trzech zawodników o podobnych umiejętnościach. Przeciętniak i nic więcej, ostatnie sezony częściej człapał niż biegał. Zawalił nam LM, dwóch niewykorzystanych karnych z Cweltikiem nigdy mu nie wybaczę. Mimo wszystko szacun za pobyt w Legii.

odpowiedz
XD - 05.05.2021 / 21:22, *.chello.pl

@Piotr Niedek: nigdy mu nie wybaczę lol a kim ty jesteś?

odpowiedz
Wiocho - 05.05.2021 / 22:20, *.centertel.pl

@Piotr Niedek: mordo 10/10. Jak widze miniaturkę na jutubie z tego meczu z Cweltikiem to aż mnie odrzuca…

odpowiedz
Ginka - 05.05.2021 / 22:35, *.chello.pl

@XD: jest - podobnie jak ja - Kibicem Legii, który ma czelność pamiętać o dwóch spartolonych przez IV rzutach karnych w meczu ze Szkotami. Najgorsze w nim było jednak to, iż z tego powodu wcale się nie zżymał. Jakby tego było mało, to po zakończonym snajperskim blamażu stwierdził z rozbrajającą szczerością w jednym z wywiadów, że gdyby sędzia podyktował trzecią jedenastkę w tym niesławnym dla niego meczu, to on byłby jej wykonawcą...
Ps.: czy Kolega teraz zrozumiał wpis/przekaz autorstwa @Piotr Niedek?

odpowiedz
Leoon - 05.05.2021 / 23:41, *.mm.pl

@Piotr Niedek: Łżesz był jednym z lepszych.

odpowiedz
Anty Leoon - 06.05.2021 / 01:02, *.chello.pl

@Leoon: spróbuj przytoczyć przekonywujący argument merytoryczny na wsparcie własnego, cyt.: "był jednym z lepszych".
Jeżeli sądzisz, że niszowy zwrot w rodzaju "łżesz" ma komuś lub czemuś służyć, to próżny trud i raczej nikogo nie przekonasz do swoich "mądrości".

odpowiedz
Farme(L) - 05.05.2021 / 19:13, *.virginm.net

Biorąc pod uwagę, że jest reżim sanitarny, postronna osoba w LTC ściskająca się z zawodnikami to genialny pomysł...

odpowiedz
XD - 05.05.2021 / 22:13, *.t-mobile.pl

@Farme(L): XD

odpowiedz
Legia - 05.05.2021 / 19:09, *.plus.pl

Celtic pamiętamy! Ile postawiłeś na dwa niestrzelone karne?

odpowiedz
Leo - 07.05.2021 / 14:40, *.play-internet.pl

@Legia: a ile miał tych wykorzystanych ogółem tego karnego miał w miarę dobrego tylko mankament strzelał w ten sam róg z Celtikiem chciał zmienić i mu nie wyszło 2x

odpowiedz
Wariat - 05.05.2021 / 18:21, *.chello.pl

Na legia net forum twierdzą że wykupili jakieś bitcoiny i mogą teraz współdecydować z Mioduskim o klubie, przez telefon..

odpowiedz
matus007 - 05.05.2021 / 18:19, *.play-internet.pl

Ivo pozdrawiamy ;)

odpowiedz
Jaaa - 05.05.2021 / 18:12, *.centertel.pl

Czyli Wszołek spasował...

odpowiedz
vadisodjidjiaofoe - 05.05.2021 / 17:23, *.petrotel.pl

Nie przywiózł przypadkiem w walizce jakiegoś Pana Piłkarza?

odpowiedz
grzesiek - 05.05.2021 / 17:04, *.centertel.pl

Przychodzil podajze z dinama z latką kontuzjogennego słabiaka. A pokaz ze grac w pilke potrafi. Ponadto wydaje sie bardzo milym czlowiekiem

odpowiedz
Zdzich - 05.05.2021 / 19:10, *.plus.pl

@grzesiek: nie podam.

odpowiedz
Bródno - 05.05.2021 / 16:35, *.chello.pl

Ogólnie był ok., ale te 2 karne ..

odpowiedz
lechu47 - 05.05.2021 / 17:34, *.t-mobile.pl

@Bródno : a gdyby tak w koncu zmienić myślenie i powiedzieć, a gdyby nie ta lokowata Pani Dyrektor?

odpowiedz
Wieczny fan Mioduskiego - 05.05.2021 / 18:17, *.plus.pl

@lechu47: Wielki kapitan przyszedł jako najdroższy z tego tzw truskawkowego zaciągu a nic specjalnego tam nie grał zwykły przecinak i tylko do tyłu grał zmarnował 2 karne a że UEFA mafia to inna sprawa ok gdyby nie pani kierownik ale gdyby nie te karne to i tak walkower nic by szkotom nie dał bo by 4:1 czy 5:1 było a że Steaua też grał do tyłu wszystkie piłki do rzezniczaka a Rumuni przejmowali i strzelali gole.Skorza jedyny co w końcu zrozumiał że to drewniak i go przestawił na stopera w Bydgoszczy w finale PP z Amica żeby nie narobił kłopotów w linii pomocy. Jedynie był dobry jak miał Janka gola i borysiuka obok siebie.

odpowiedz
Ja - 05.05.2021 / 18:29, *.plus.pl

@Wieczny fan Mioduskiego : to fakt jak grał z borysiukem tylko obok i radoviciem to były problemy w środku pola a środek Gol Borysiuka Vrdoljak to przynajmniej jeden był co go poprawiał bo tylko grał do tyłu albo na boki zero kreacji gry ani zmiany tempa akcji i przeglądu pola typowy przecinak. Taka prawda.

odpowiedz
Mioduski będzie zadowolony - 05.05.2021 / 23:07, *.plus.pl

@Ja: jedynie za Berga coś tam grał z jodlowcem to nawet nieźle ale akurat za jego kadencji tych karnych nie strzelił. Tak poza tym to typowy grajek od przerywania akcji i podań na zasadzie masz piłkę bo mnie ona parzy w nogi, grał do najbliższego kolegi z drużyny aby się piłki pozbyć, albo zagrywał do tyłu do bramkarza lub obrony zazwyczaj niedokładnie lub niecelnie i tylko tyle że parę karnych w meczach o mistrza jednak strzelił ale w najważniejszym momencie zawiódł.

odpowiedz
ding - 05.05.2021 / 16:24, *.chello.pl

Szkoda, że przedwcześnie zakończył karierę. No, ale jeśli kontuzję leczył przykładając końskie łożysko, bo tak powiedział znachor, to sam sobie winien...

odpowiedz
L - 05.05.2021 / 16:57, *.tpnet.pl

@ding: Nie potrzebnie skracasz tą historię. Z jego kontuzją to było też tak, że Czerczesow mu powiedział, że udaje...

odpowiedz
olew - 05.05.2021 / 16:23, *.vectranet.pl

Lubiłem i nadal lubię Pana Ivicę. Nie był to brylantowy technik, ale bardzo ofiarny i bardzo inteligentny grajek.

odpowiedz
Matt - 05.05.2021 / 16:18, *.tpnet.pl

Właśnie myślałem, że przyjechał do LTC trenować młodzież w strzelaniu karnych.

odpowiedz
Vrdoljakow - 05.05.2021 / 15:59, *.chello.pl

Najgorszy kapitan Legii ostatnich lat ...

odpowiedz
Singspiel - 05.05.2021 / 16:34, *.plus.pl

@Vrdoljakow: to chyba zapomniałeś o pączku

odpowiedz
:) - 05.05.2021 / 16:37, *.chello.pl

@Vrdoljakow: ale frustrat

odpowiedz
:) - 05.05.2021 / 16:38, *.chello.pl

@Vrdoljakow: ale frustrat

odpowiedz
verdi - 05.05.2021 / 17:44, *.jmdi.pl

@Vrdoljakow: to chyba surmy nie pamietasz

odpowiedz
Sss - 05.05.2021 / 15:49, *.chello.pl

Co mnie obchodzi wizyta gościa co nie strzelił dwóch karnych w jednym meczu, bardzo ważnym meczu. Który niczym sie nie wyróżniał na boisku, poza mnóstwem strat i niecelnych podań...

odpowiedz
Krasnal - 05.05.2021 / 15:54, *.centertel.pl

@Sss: tym że negocjacje zaczęli z Vesovicem

odpowiedz
Tomek - 05.05.2021 / 15:56, *.chello.pl

@Sss: Jesteś żałosny . Ok dwa karne dramat , ale zauważ jak poza tym Ivica dobrze grał w tych meczach z Cweltami. Poza tym spędził kilka lat w klubie dając z siebie bardzo wiele . Teraz tez współpracuje z klubem i ściąga niezłych piłkarzy

odpowiedz
kornel - 05.05.2021 / 15:56, *.orange.pl

@Sss: co ty wypisujesz człowieku. Ivica to był prawdziwy kapitan i trzeba mieć do niego szacunek

odpowiedz
L - 05.05.2021 / 17:00, *.tpnet.pl

@Sss: Zapomniałeś już jak na Żylecie śpiewaliśmy "Vrdoljak Ivica kocha się cała stolica"? Czy świeży jesteś i nie pamiętasz tych czasów?

odpowiedz
WIDZ - 05.05.2021 / 17:28, *.chello.pl

@L:Zaraz - świeży. Po prosu durny...

odpowiedz
Arek - 05.05.2021 / 18:17, *.tpnet.pl

@Sss: a co mnie obchodzi wpis jakiegoś nie stabilnego emocjonalnie frustrata? Niewykorzystane karne pamiętasz, a wykorzystanych to już nie? Dzban jesteś i tyle. Pusty dzban do tego.

odpowiedz