Ivica Vrdoljak i Artur Jędrzejczyk - fot. Woytek / Legionisci.com
REKLAMA

Trening

Wizyta Vrdoljaka w LTC

Woytek - Wiadomość archiwalna

Na środowym treningu legionistów w Legia Training Center pojawił się były kapitan "Wojskowych" Ivica Vrdoljak. Chorwat przez kilkanaście minut przyglądał się zajęciom, a rozmawiał byłymi kolegami z boiska - Arturem Jędrzejczykiem i Radosławem Cierzniakiem, trenerem Krzysztofem Dowhaniem, a także z Czesławem Michniewiczem i rodakiem Josipem Juranoviciem.

Fotoreportaż z treningu - 22 zdjęcia Woytka

Głównym powodem wizyty Vrdoljaka była jednak sprawa kontraktu Marko Vesovicia, którego interesy reprezentuje. Po treningu "Ivo" udał się na spotkanie z dyrektorem Radosławem Kucharskim, by poznać jaką ofertę dla "Veso" przygotował stołeczny klub.

Podobnie jak we wtorek na boisku zabrakło kilku zawodników. Lżej trenują Tomas Pekhart i Filip Mladenović, ale będą do dyspozycji sztabu szkoleniowego na niedzielny mecz ze Stalą Mielec. Nieobecni byli maturzyści Cezary Miszta, Kacper Tobiasz, Ariel Mosór i Szymon Włodarczyk, a także kontuzjowani Igor Lewczuk i Wojciech Muzyk.

Zajęcia poświęcone były gierkom jeden na jeden na dwie bramki z bramkarzami. W rolę zawodnika z pola wcielił się także Artur Boruc. Potem zawodnicy przenieśli się na drugie boisko, gdzie doskonalili akcje skrzydłami, dośrodkowania i strzały zza pola karnego, wykonując przy tym bardzo dużo sprintów, bo gra przenosiła się raz pod jedną, raz pod drugą bramkę.

Czwartkowy trening zaplanowany został na godzinę 11.

Fotoreportaż z treningu - 22 zdjęcia Woytka

fot. Woytek / Legionisci.com
fot. Woytek / Legionisci.com
fot. Woytek / Legionisci.com
fot. Woytek / Legionisci.com


przeczytaj więcej o:
REKLAMA
REKLAMA
© 1999-2024 Legionisci.com - niezależny serwis informacyjny o Legii Warszawa. Herb Legii, nazwa "Legia" oraz pozostałe znaki firmowe i towarowe użyte zostały wyłącznie w celach informacyjnych.