fot. Woytek / Legionisci.com
REKLAMA

Rezerwy

PP: Rezerwy zagrają przy Konwiktorskiej

Woytek

Mazowiecki Związek Piłki Nożnej dokonał losowania par ćwierćfinałowych Pucharu Polski na szczeblu okręgowym. Legia II Warszawa, która w 1/8 finału wyeliminowała Legionovię (3-2), zmierzy się z Polonią Warszawa. Mecz zaplanowano na środę, 19 maja na godzinę 17:30 na stadionie przy Konwiktorskiej 6 w Warszawie.

Pary ćwierćfinałowe mazowieckiego Pucharu Polski:

Wisła II Płock - MKS Przasnysz
Błonianka Błonie - Świt Nowy Dwór Mazowiecki
Mszczonowianka Mszczonów - Pogoń Grodziski Mazowiecki
Polonia Warszawa - Legia II Warszawa

Wcześniej, bo już w najbliższą sobotę, podopieczni Tomasza Sokołowskiego stawią się na stadionie Polonii w ramach 27. kolejki III ligi. Mecz Polonia - Legia II rozpocznie się o godzinie 19:11.

REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (19)

+dodaj komentarz
Kalarepa - 06.05.2021 / 12:43, *.play-internet.pl

Chodziłem na Polonię na mecze reprezentacji w rugby. Piwko, grill.. fajnie było. Ale sam stadion to przestarzaly bardzo.

odpowiedz
Warszawa 44 - 06.05.2021 / 11:45, *.centertel.pl

Słusznie Sputnik 44

odpowiedz
cuLt - 06.05.2021 / 01:11, *.amazonaws.com

Ale derbòw Warszawy brak w extraklapie I weź tu nie zatèsknij za derbami 97!

odpowiedz
Jerry - 06.05.2021 / 07:10, *.orange.pl

@cuLt:
Ja tęsknię za tymi z 2000.

odpowiedz
oLaf - 06.05.2021 / 09:54, *.vectranet.pl

@cuLt: byłó wesoło wtedy....

odpowiedz
cuLt - 06.05.2021 / 15:02, *.144.26

@oLaf: Oprawy powinny być o latach 90tych,I poczuć atmosfere tamtych lat....

odpowiedz
Mrok - 05.05.2021 / 23:40, *.chello.pl

"Następne derby wygrają Legii rezerwy" chociaż ...
...już tak było że wygrały rezerwy z Polonią wiec może teraz czas na hasło "Następne derby wygrają rezerw rezerwy!"

odpowiedz
Tomek prg - 05.05.2021 / 23:13, *.chello.pl

Ile ludzi może wejść .1200?

odpowiedz
Jerry - 05.05.2021 / 21:41, *.plus.pl

Do boju Polonia!

odpowiedz
Tajson - 05.05.2021 / 21:46, *.play-internet.pl

@Jerry:
Won Na Konwiktorską lub na inne pola

odpowiedz
Ja - 05.05.2021 / 22:19, *.sekocin.pl

@Jerry: Do gnoju polonia

odpowiedz
gLc - 05.05.2021 / 22:21, *.vectranet.pl

@Jerry:
polonia to tyLko w Chicago!

odpowiedz
Stefan - 05.05.2021 / 22:54, *.chello.pl

@Jerry: jak znajdziemy, polamiemy!!!

odpowiedz
Sputnik 44 - 05.05.2021 / 23:59, *.vectranet.pl

@Jerry: coś takiego jak polonia już nie istnieje. Skompromitowana, fałszująca swoją historię, ochoczo współpracująca z milicją, dręczona nieustannie oraz pozbawiona kibiców i pieniędzy sprzedała swoje truchło Dyskobolii. Następnie chimera Dyskopolo przetrwała ledwie kilka lat i również wyzionęła ducha. I dobrze!

odpowiedz
:) - 06.05.2021 / 12:07, *.chello.pl

@Sputnik 44: Mioduski tez was dobrze robi haha

odpowiedz
Kozioł - 06.05.2021 / 13:46, *.plus.pl

@Sputnik 44: Brawo!

odpowiedz
Sputnik 44 - 06.05.2021 / 20:09, *.vectranet.pl

@:) : rzeczywiście nas robi - w 4 lata zdobyliśmy więcej MP niż twoja konfidencka w całej (nawet tej zakłamanej) historii. A teraz odnieś się do reszty mojej wypowiedzi...

odpowiedz
dejne3 - 07.05.2021 / 00:15, *.vectranet.pl

@Stefan: Polonia jes za Oceanem

odpowiedz
Jerry - 07.05.2021 / 08:39, *.orange.pl

@Sputnik 44: wcześniej dostał od miasta za darmo maszynkę do robienia pieniędzy w postaci stadionu.

odpowiedz