REKLAMA

Amp futbol

Czterech legionistów w reprezentacji

Bodziach, źródło: Legionisci.com

Czterech piłkarzy Legii znalazło się w kadrze na towarzyski dwumecz amp futbolowej reprezentacji Polski w wicemistrzami świata, Turcją. Powołania od selekcjonera Marka Dragosza otrzymali Jakub Popławski (bramkarz), Mariusz Adamczyk, Jakub Kożuch i Bartosz Łastowski. Polacy zagrają z Turcją w najbliższą sobotę i niedzielę o godzinie 13:15, a transmisje meczów przeprowadzi TVP Sport.

Oba spotkania rozegrane zostaną na stadionie Prądniczanki w Krakowie.

REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (0)

+dodaj komentarz
Serwis Legionisci.com nie ponosi odpowiedzialności za treść powyższych komentarzy - są one niezależnymi opiniami czytelników Serwisu. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy zawierających: wulgaryzmy, treści rasistowskie, treści nie związane z tematem, linki, reklamy, "trolling", obrażające innych czytelników i instytucje.
Czytelnik ponosi odpowiedzialność za treść wypowiedzi i zobowiązuje się do nie wprowadzania do systemu wypowiedzi niezgodnych z Polskim Prawem i normami obyczajowymi.
© 1999-2021 Legionisci.com - niezależny serwis informacyjny o Legii Warszawa. Herb Legii, nazwa "Legia" oraz pozostałe znaki firmowe i towarowe użyte zostały wyłącznie w celach informacyjnych.