Kacper Kostorz i Mateusz Wieteska - fot. Woytek / Legionisci.com
REKLAMA

Skwierczyński i Pierzak na treningu jedynki

Woytek, źródło: Legionisci.com

Przygotowania do meczu ze Stalą Mielec wchodzą w decydującą fazę. Piątek poświęcony był analizie gry rywali i pod tym kątem na boisku pracowali legioniści. Czesław Michniewicz zwracał szczególną uwagę na stałe fragmenty gry, po których ostatnio mielczanie zdobywali bramki.

W treningu wzięło dwóch zawodników z trzecioligowych rezerw Kacper Skwierczyński i Patryk Pierzak, którzy uzupełniali składy w gierkach.

Na murawie stawił się jeden z czterech maturzystów - Cezary Miszta, który szykowany jest do gry w niedzielnym spotkaniu. Ma ten moment w wyjściowej jedenastce nie należy spodziewać się większych niespodzianek. Sztab szkoleniowy musi zdecydować kto zastąpi nieobecnych Tomasa Pekharta i Luquinhasa. Największe szanse na to mają Rafael Lopes i Walerian Gwilia.

W sobotę legioniści będą trenowali o godzinie 11 a następnie udadzą do Mielca. Mecz Stal - Legia rozpocznie się w niedzielę o godzinie 17:30.

Fotoreportaż z treningu - 29 zdjęć Woytka

fot. Woytek / Legionisci.com
fot. Woytek / Legionisci.com
fot. Woytek / Legionisci.com
fot. Woytek / Legionisci.com
fot. Woytek / Legionisci.com

REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (14)

+dodaj komentarz
Julia - 08.05.2021 / 15:59, *.tpnet.pl

Odkupię 2 bilety na mecz z Podbeskidziem
julia.lysiak2@gmail.com

odpowiedz
Kibic CWKS - 08.05.2021 / 15:21, *.chello.pl

A co z młodzieżą, Vuko jak był pewny mistrza to ogrywał Mosóra, Włodara itd.

odpowiedz
czizys - 08.05.2021 / 13:11, *.virginm.net

ku.rva co on z tym gvilia?!! Widac jaka mamy mlodziez skoro taki paralita bedzie teraz gral ich kosztem kiedy jest swietny moment dac im sie pokazac i pograc w ekstraklasie. Wynik mniej wazny w porownaniu do tego jak bardzo mlodzi potrzebuja tych minut w lidze. Gowno i kilometr szamba!

odpowiedz
Czwarty Pasek Na Dresie - 08.05.2021 / 08:32, *.chello.pl

A kiedy nauczycie się wrzucać rożne skutecznie?

odpowiedz
Hugon - 07.05.2021 / 22:50, *.vectranet.pl

Gruby taktyku daj pograć młodym.bo pużniej powiesz ze nie masz zastępstwa bo młodzi mało grali.Jest okazja żeby się pokazali od 1 min. Bo znając Cesia to zmian nie będzie.chyba ze Gwilla za Martinsa jak w każdym meczu.Najgorsza zmiana jaką możesz wykonać.

odpowiedz
Haha - 08.05.2021 / 00:46, *.orange.pl

@Hugon: Później Baranie ????????????????

odpowiedz
kadra STM-LEG - 07.05.2021 / 22:18, *.getfiber.pl

Gargamel nie powinien jechać , czas na młodzież , w innych meczach mogą nie pokazać się wcale/mieć szansy

odpowiedz
Darek - 07.05.2021 / 18:05, *.t-ipconnect.de

Szeroka kadra więc nie powinno być problemu by zastąpić podstawowych piłkarzy.Druga sprawa to jakość tych piłkarzy.Jeżeli nie są w stanie wygrać ze Stalą to ich miejsce nie jest w Legii.

odpowiedz
bronek49 - 07.05.2021 / 17:53, *.chello.pl

to już kibiców powinno wkurzyc zamiast ogrywać dwoch zawodników młodych to ten grubas wystawi Gwilie i Lopeza którzy przwdopodobnie nie będą już w Legii grać bo na tą drużyne nie zasługują i oni nie przyłoza się do gry w przeciwieństwie do młodych którzy by zostawili serducho na boisku chyba że chodzi o sprzedanie meczu Stali a w tym ci weterani to mają doświadczenie a młodzi na pewno nie byliby wtajemniczeni

odpowiedz
Pierwszy - 07.05.2021 / 21:18, *.75.50

@bronek49: Masz całkowitą rację.

odpowiedz
(L) - 07.05.2021 / 15:45, *.t-mobile.pl

Ciekawe jak sytuacja z Wszołkiem, do dziś miał dać odp, no i co z Veso? Rok nie grał, mógłby się dogadać hehe to takie życzenie

odpowiedz
Sobo(L)ew - 07.05.2021 / 15:52, *.centertel.pl

@(L): Decyzja względem Veso jest uzależniona od decyzji Wszołka. Ponoć nie ma szans by obaj zostali

odpowiedz
Kostek - 07.05.2021 / 14:56, *.vectranet.pl

Wszystko fajnie, tylko po co wystawiać szanownego Pana Gwilię skoro klub nie wiąże z nim przyszłości. Wydaje się być to najlepszy moment zeby przetestować tam np. młodego Kisiela który jest najbliżej(jak twierdzi trener) pierwszego składu. Dwa mecze w lidze idealnie by mu się przydały.

odpowiedz
vadisodjidjiaofoe - 07.05.2021 / 15:45, *.centertel.pl

@Kostek: otóż to

odpowiedz