Kacper Kostorz i Mateusz Wieteska - fot. Woytek / Legionisci.com
REKLAMA

Skwierczyński i Pierzak na treningu jedynki

Woytek, źródło: Legionisci.com - Wiadomość archiwalna

Przygotowania do meczu ze Stalą Mielec wchodzą w decydującą fazę. Piątek poświęcony był analizie gry rywali i pod tym kątem na boisku pracowali legioniści. Czesław Michniewicz zwracał szczególną uwagę na stałe fragmenty gry, po których ostatnio mielczanie zdobywali bramki.

W treningu wzięło dwóch zawodników z trzecioligowych rezerw Kacper Skwierczyński i Patryk Pierzak, którzy uzupełniali składy w gierkach.

Na murawie stawił się jeden z czterech maturzystów - Cezary Miszta, który szykowany jest do gry w niedzielnym spotkaniu. Ma ten moment w wyjściowej jedenastce nie należy spodziewać się większych niespodzianek. Sztab szkoleniowy musi zdecydować kto zastąpi nieobecnych Tomasa Pekharta i Luquinhasa. Największe szanse na to mają Rafael Lopes i Walerian Gwilia.

W sobotę legioniści będą trenowali o godzinie 11 a następnie udadzą do Mielca. Mecz Stal - Legia rozpocznie się w niedzielę o godzinie 17:30.

Fotoreportaż z treningu - 29 zdjęć Woytka

fot. Woytek / Legionisci.com
fot. Woytek / Legionisci.com
fot. Woytek / Legionisci.com
fot. Woytek / Legionisci.com
fot. Woytek / Legionisci.com

REKLAMA
REKLAMA
© 1999-2024 Legionisci.com - niezależny serwis informacyjny o Legii Warszawa. Herb Legii, nazwa "Legia" oraz pozostałe znaki firmowe i towarowe użyte zostały wyłącznie w celach informacyjnych.