Udany początek walki o brąz Rafała Krajewskiego
REKLAMA

Zapasy

Brąz Krajewskiego w Sofii

Bodziach, źródło: Legionisci.com

Zapaśnik Legii, Rafał Krajewski na zakończenie turnieju kwalifikacyjnego do IO, który odbywał się w Sofii, zdobył brązowy medal w stylu klasycznym, w kategorii wagowej -130 kilogramów. Legionista poznał rywala dopiero po dzisiejszych repasażach i o brąz przyszło mu rywalizować z Kazachem, Alimkhanem Syzdykovem.

Nasz zawodnik wyszedł na prowadzenie 1:0, ale niedługo później Syzdykov prowadził już 4:2. Rafał walczył jednak do końca i ostatecznie zwyciężył na punkty 7:4 i wywalczył brązowy medal. Niestety nasz zapaśnik w sobotę, po przegranej półfinałowej walce z Rumunem, Alinem Ciurariu 0:5, stracił szansę na wyjazd na Igrzyska Olimpijskie w Tokio.

Alin Ciurariu wygrał cały turniej w Sofii - w finale pokonał Fina, Eliasa Kuosmanena 5:0. Ciurariu i Kuosmanena wystartują w Tokio w kat. -130 kg.


przeczytaj więcej o:
REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (1)

+dodaj komentarz
MK - 14.05.2021 / 13:10, *.187.2

Szkoda. Ale gratuluję medalu

odpowiedz
Serwis Legionisci.com nie ponosi odpowiedzialności za treść powyższych komentarzy - są one niezależnymi opiniami czytelników Serwisu. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy zawierających: wulgaryzmy, treści rasistowskie, treści nie związane z tematem, linki, reklamy, "trolling", obrażające innych czytelników i instytucje.
Czytelnik ponosi odpowiedzialność za treść wypowiedzi i zobowiązuje się do nie wprowadzania do systemu wypowiedzi niezgodnych z Polskim Prawem i normami obyczajowymi.
© 1999-2021 Legionisci.com - niezależny serwis informacyjny o Legii Warszawa. Herb Legii, nazwa "Legia" oraz pozostałe znaki firmowe i towarowe użyte zostały wyłącznie w celach informacyjnych.