fot. Woytek / Legionisci.com
REKLAMA

Bilety na mecz z TSP trafiły do sprzedaży

Bodziach, źródło: Legionisci.com

Do sprzedaży trafiła pula biletów na niedzielny mecz Legia - Podbeskidzie, zwolniona przed karneciarzy. Wejściówki można kupować TUTAJ. Pozostały wejściówki na trybunę wschodnią i zachodnią. Radzimy się spieszyć, bo liczba biletów jest ograniczona. Ponadto posiadacze abonamentów mogą dziś do godziny 17:30, na karnety.legia.com, bezpłatnie przepisać wejście na niedzielny mecz na inną osobę posiadającą kartę kibica.

Po meczu odbędzie się feta mistrzowska, która tak jak przed rokiem będzie miała miejsce na bulwarach wiślanych.


przeczytaj więcej o:
REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (51)

+dodaj komentarz
Kuba - 15.05.2021 / 09:01, *.plus.pl

Odkupie dwa bilety na dowolny sektor.

607590674

odpowiedz
LOL - 15.05.2021 / 16:49, *.centertel.pl

@Kuba: Mam 1 sztukę na sektor 115 za 200 PLN kontakt 783188811

odpowiedz
Asr - 15.05.2021 / 16:58, *.centertel.pl

@Kuba: zdaje się że już po ptakach

odpowiedz
Kuba - 15.05.2021 / 08:51, *.plus.pl

Odkupie 2 bilety
607590674

odpowiedz
ToJeAmelinium. - 14.05.2021 / 21:36, *.55.238

Widzę wysyp Mirków koników nastąpił, powrót pięknej polskiej tradycji.

odpowiedz
Qsm - 14.05.2021 / 17:09, *.centertel.pl

Last minute do 17.30 bilet na Żylete za 100
qsmierro@gmail.com

odpowiedz
Adept - 14.05.2021 / 16:10, *.centertel.pl

2 bilety na Żylete - 250 za całość (2 szt.) udostepnienie tylko dzis do 17.30
qsmierro@gmail.com

odpowiedz
(L)egionista1916 - 14.05.2021 / 15:30, *.play-internet.pl

Mam do sprzedania dwa bilety na sektor 113 na trybunie wschodniej - 250/szt.
Jeśli jesteś zainteresowany pisz na bilety.legia2021@gmail.com
Kto pierwszy się odezwie, ten zakupi bilet. Pozdrawiam.

odpowiedz
dd,,upa - 14.05.2021 / 17:03, *.master.pl

@(L)egionista1916: cinkciarz nie kibic

odpowiedz
PAblo - 14.05.2021 / 14:56, *.unitelmedia.pl

Sporo biletow w otwartej sprzedazy !

odpowiedz
Adept - 14.05.2021 / 13:54, *.centertel.pl

2 bilety na Żylete - 150/szt., cena za oba do dogadania
qsmierro@gmail.com

odpowiedz
Adept - 14.05.2021 / 16:21, *.centertel.pl

@Adept: komplet obu za 250

odpowiedz
Milan - 14.05.2021 / 13:11, *.chello.pl

Na legia.net niejaki fryjtiof111 oddaje bilet za darmo, ja mam karnet więc nie jestem zainteresowany, ale może ktoś chciałby skorzystać. Wpis pod postem "Grano dzisiaj....."

odpowiedz
wiegg - 14.05.2021 / 11:34, *.gov.pl

Sektor Żyleta, sprzedam za 200 zł, z przeznaczeniem dochodu w całości na wpłatę na siepomaga.pl na kosztowną nierefundowaną terapię ratującą życie. Wpłatę udokumentuję, więc wszystko transparentnie. Dziś zamyka się okno odstępowania, proszę dzwonić na 606 649 881.

odpowiedz
wiegg - 14.05.2021 / 11:23, *.centertel.pl

Sektor Żyleta
1 bilet za 200 zet
Dochód na cel charytatywny
Wpłata na siepomaga na ratowanie życia
Wpłatę udokumentuję
606649881

odpowiedz
Adept - 14.05.2021 / 11:12, *.centertel.pl

2 karnety na Żyletę do udostępnienia: qsmierro@gmail.com

odpowiedz
Sancho(L) - 14.05.2021 / 09:32, *.tpnet.pl

Posiadam bilet na żyletę 100 zł. Kontakt SMS 606 187 037

odpowiedz
Nemezis - 14.05.2021 / 12:37, *.play-internet.pl

@Sancho(L):
W sytuacji, gdy nie idziesz na mecz i nie masz komu go udostępnić, możesz zwolnić swoje miejsce karnetowe wysyłając maila na adres pok@legia.pl o treści „Udostępniam nieodpłatnie na rzecz Legii Warszawa swoje miejsce karnetowe na mecz Legia – Podbeskidzie”.

odpowiedz
paweLek - 14.05.2021 / 04:54, *.t-mobile.pl

Odstąpię bilet na wschodnią, sektor 214.Proszę o oferty SMS na numer 784722607

odpowiedz
Rajman - 13.05.2021 / 22:20, *.play-internet.pl

Siemka. Posiadam bilet zakupiony przez stronę. Poluję na jeszcze jeden dla mojego znajomego. Ktoś się orientuje w jaki sposób można odsprzedać taki bilet, aby inna osoba mogła wejść na stadion? Pytam, ponieważ w przypadku gdy nie uda mi się dorwać jeszcze jednej sztuki prawdopodobnie moja będzie do sprzedania.

odpowiedz
michal1916 - 14.05.2021 / 07:47, *.play-internet.pl

@Rajman: i jak znalazłeś ten drugi bilet ?

odpowiedz
Bdbdb - 14.05.2021 / 08:00, *.centertel.pl

@Rajman: wysil się to znajdziesz odpowiedzi .

odpowiedz
jok(L)e - 13.05.2021 / 18:10, *.t-mobile.pl

Odstąpię miejsce na żyletę za darmo, chyba że odstąpienie coś kosztuje to za pokrycie tych kosztów. Dzwonić na numer 500 503 874. Nie dzwonić po 21. Kto pierwszy ten lepszy. eLo

odpowiedz
Daniel - 13.05.2021 / 19:02, *.centertel.pl

@jok(L)e: aktualne? Bo chyba zły numer podałeś

odpowiedz
zenek - 13.05.2021 / 19:14, *.t-mobile.pl

@jok(L)e: ciejawe czy jakis naiwniak zadzwoni pod ten numer?

odpowiedz
oLaf - 13.05.2021 / 23:29, *.vectranet.pl

@jok(L)e: kolo, żeby ci w przyszłóści jakiś osioł też podał nr do Polonijna kawiarnia Czarna Koszula, Warsaw.

Mi to rybka, ale ktoś z naszych mógł dostać oklep, pomyśl.

odpowiedz
jok(L)e - 14.05.2021 / 22:22, *.t-mobile.pl

@oLaf:
Jak to przecież Francuz mówił, że w jego klubie nie będzie miejsca dla przemocy. Ostatnio zrobił sobie nawet zdjęcie z ,,naszym'' Szopenem :)
P.S. Zresztą na bilety to się poluje w systemie biletowym albo pod kasami, a nie na forach :D

odpowiedz
Michał - 13.05.2021 / 17:57, *.plus.pl

Odkupie 2 bilety dla mnie i 9 letniego Syna . Zainteresowanych odsprzedażą zapraszam na meila ecko17@op.pl.

odpowiedz
Adam Pruszkow - 13.05.2021 / 17:56, *.t-mobile.pl

Odstąpię bilet 200 zł
Kontakt 664452062

odpowiedz
Adamct - 13.05.2021 / 17:51, *.t-mobile.pl

Odstąpię bilet - 200 zł
664 452 062

odpowiedz
.... - 13.05.2021 / 16:11, *.140.144

Po 15 jeszcze było sporo na każdą z trybun

odpowiedz
. - 13.05.2021 / 17:58, *.chello.pl

@....: gadasz głupoty gościu. O 14,20 patrzyłem to na żadna trybunę nie było.

odpowiedz
L - 13.05.2021 / 21:59, *.tpnet.pl

@.: Ty gadasz głupoty. Ja kupiłem koło 16.10

odpowiedz
Asr - 13.05.2021 / 16:10, *.centertel.pl

Udostępnię 2 karnety na Żyletę na mecz z Podbeskidziem.
Zainteresowani niech piszą na: qsmierro@gmail.com

odpowiedz
LOL - 13.05.2021 / 15:52, *.centertel.pl

Odsprzedam 1 lub 2 wejściówki na sektor 115 kontakt 783188811

odpowiedz
Daniel - 13.05.2021 / 15:51, *.vectranet.pl

Odkupie bilet na Żyletę
daniel-zylak@o2.pl

odpowiedz
LOL - 13.05.2021 / 15:45, *.centertel.pl

Mam do odsprzedania 1 może 2 bilety na sektor 115 kontakt 783188811

odpowiedz
Asr - 13.05.2021 / 15:33, *.centertel.pl

Udostępnię karnet na Żyletę na mecz z Podbeskidziem.
Zainteresowani niech piszą na: qsmierro@gmail.com

odpowiedz
Legia 1976 - 13.05.2021 / 15:33, *.chello.pl

Chętnie odkupię dwa bilety od karneciarza. Adres: skorpion2000@wa.home.pl

odpowiedz
(L) - 13.05.2021 / 15:26, *.47.171

Co jakiś czas pojawiają się pojedyncze bilety, niedawno udało mi się kupić. Są też wolne miejsca na trybunie Silver.

odpowiedz
Pytanie do Redakcji - 13.05.2021 / 14:11, *.tpnet.pl

Wiecie może czy klub wrzucił od razu wszystkie bilety czy będzie częściowo odblokowywał poszczególne sektory tak jak to miało miejsce juz kiedyś?

odpowiedz
oLaf - 13.05.2021 / 14:04, *.vectranet.pl

już się nie napinajcie: biletów o 14:00 nie ma.

odpowiedz
Wwl - 13.05.2021 / 14:02, *.plus.pl

Do jutra do 17:30 można przepisać miejsce

odpowiedz
Władeczek - 13.05.2021 / 13:53, *.netfala.pl

Ja chyba jednak spasuje. Raz, że jest koronawirus, dwa, że maciora już się mrozi i szwagier przyjdzie faken.

odpowiedz
L - 13.05.2021 / 14:56, *.tpnet.pl

@Władeczek: Słaby z ciebie kibol!!!

odpowiedz
Piotr (L) - 13.05.2021 / 15:00, *.centertel.pl

@Władeczek: Tak siedz w domu ile to można siedzieć w domu. Zresztą ty i tak na mecze wcale nie jeździsz. Ja mam karnet co sezon i mam zamiar się bawić z braćmi i siostrami na całego (L)

odpowiedz
Krzychulegia6 - 14.05.2021 / 17:17, *.t-mobile.pl

@Władeczek: masz rację, jest wirus i trzeba uwazać. Poza tym co to za przeciwnik Podbeskidzie. 2 ostatnie mecze olali a teraz się zepną...na nich. Śmieszne. Chodze na Legie od 1982 r na wszystkie mecze ale teraz jest koronawirus

odpowiedz
Udostępnię karnet - 13.05.2021 / 13:51, *.play-internet.pl

Odsprzedam 2 bilety - udostępnienie karnetów na Żyletę.
newledtechnology@gmail.com

odpowiedz
michal1916 - 14.05.2021 / 07:43, *.play-internet.pl

@Udostępnię karnet: aktualne ?

odpowiedz
julia - 13.05.2021 / 13:46, *.tpnet.pl

Odkupię miejsce
julia.lysiak2@gmail.com
dogadamy się

odpowiedz
Udostępnię karnet - 13.05.2021 / 13:40, *.play-internet.pl

Odsprzedam 2 bilety - udostępnienie karnetu na Żyletę.
newledtechnology@gmail.com

odpowiedz