Luquinhas - fot. Woytek / Legionisci.com
REKLAMA

Luquinhas został ojcem!

Redakcja, źródło: Legionisci.com

Pozytywne wieści dotarły do nas z Brazylii. Luquinhas został ojcem! Pomocnik Legii ma za sobą kilkanaście dni pełnych emocji. Najpierw zdobył mistrzostwo Polski, po czym udał się do rodzimego kraju, gdzie wraz z partnerką oczekiwał narodzin dziecka. Z tej okazji życzymy przede wszystkim zdrowia oraz wiele radości świeżo upieczonym rodzicom. Brawo "Luqui"!


przeczytaj więcej o:
REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (34)

+dodaj komentarz
bronek49 - 16.05.2021 / 15:42, *.chello.pl

gratulacje i dużo zdrówka dla całej rodziny

odpowiedz
Rafał Prg. Płn. - 16.05.2021 / 14:29, *.t-mobile.pl

Gratulacje i oczywiście dużo zdrówka dla maluszka i rodziców :)

odpowiedz
obiektywny - 16.05.2021 / 08:45, *.play-internet.pl

Uważajcie jak ramirez został ojcem to zaczął słabiej grać.

odpowiedz
Trampek - 15.05.2021 / 21:48, *.net.pl

Gratulacje !!!!

odpowiedz
Stanislaw Paluch - 15.05.2021 / 11:18, *.132.156

No to teraz predko nie wroci.....okazja jest,coreczka mu sie urodzila, ta sama co 4 lata temu ale dziecko jest dziecko,wypic trzeba!

odpowiedz
Qhta 1970 - 15.05.2021 / 09:41, *.chello.pl

Moglibyście napisać czy urodziła mu się córeczka czy synek.
Naprawdę są ludzie dla których ta wiadomość ma znaczenie i jest wtedy pełna.
PS
Chyba że tu też wciskają nam gender?

odpowiedz
pozdrowieniec - 15.05.2021 / 10:28, *.t-mobile.pl

@Qhta 1970: "gender" po angielsku znaczy "płeć"

odpowiedz
Gh - 15.05.2021 / 11:15, *.132.156

@pozdrowieniec: niby tak, ale w codziennym zyciu slowo Sex jest uzywane jako plec w wielkiej brytanii, we wszelkich forkularzach,kwestionariuszavh czy dokumentach tozsamosci pytaja o Sex a nie o Gender.

odpowiedz
ferds - 16.05.2021 / 11:06, *.chello.pl

@pozdrowieniec:
lewacy nadali znaczeniu tego słowa nowy sens, oni maja swój słowniczek co innego znaczy patriotyzm, rodzina, wolność słowa itd.

odpowiedz
matus007 - 15.05.2021 / 08:28, *.play-internet.pl

Gratulacje !!!

odpowiedz
Horhe - 15.05.2021 / 07:14, *.sekocin.pl

Najważniejszy gol w życiu, gratulacje i zdrowia.

odpowiedz
Jaro - 15.05.2021 / 07:38, *.centertel.pl

@Horhe : Dobre !

odpowiedz
Rafal - 15.05.2021 / 06:37, *.vectranet.pl

Wszystkiego Naj najlepszego idla was i nowego członka waszej rodzinny.Zdrowia radości i pociechy z maleństwa.Czekamy na was w Warszawie.

odpowiedz
Roben48 - 15.05.2021 / 05:20, *.cyfrowypolsat.pl

Dla WAS wszystkiego dobrego wracaj cie do Warszawy w zdrowiu czekamy .Niech Bóg ma Was w opiece

odpowiedz
olew - 15.05.2021 / 01:39, *.vectranet.pl

Szczęścia ! Błogosławieństw dla młodej (go) Legunki (a) !

odpowiedz
Wojciech - 15.05.2021 / 01:33, *.chello.pl

Gratulacje

odpowiedz
Ja85 - 15.05.2021 / 00:13, *.vectranet.pl

Najlepszego

odpowiedz
WETERAN - 14.05.2021 / 23:20, *.chello.pl

Zdrowia dla wszystkich! Trzymajcie się w radości!

odpowiedz
stabur - 14.05.2021 / 21:36, *.orange.pl

Gratulacje!
A młodego (?) od razu do 2-ki - niech się powoli ogrywa

odpowiedz
Elquatro - 14.05.2021 / 21:10, *.chello.pl

Podobno da mi imię Radek

odpowiedz
dino - 14.05.2021 / 22:16, *.plus.pl

@Elquatro:
Ja słyszałem że Dariusz

odpowiedz
Ginka - 14.05.2021 / 21:08, *.chello.pl

Legijne gratulacje! Tylko jedna niewiadoma pozostaje nadal niedoprecyzowana; on czy ona (?), ale na pewno w naszych barwach...
Ps.: kołyska w trakcie meczu obowiązkowa i to na przekór niedowiarkom - na boisku!

odpowiedz
LegiaFans - 14.05.2021 / 21:00, *.chello.pl

Gratu(L)acje, Ty(L)ko Legia

odpowiedz
Jaro - 14.05.2021 / 20:43, *.centertel.pl

Gratki Luki

odpowiedz
Wsciek(L) y - 14.05.2021 / 20:42, *.orange.pl

Dopiero co wyjechał. Szybki jest. A tak na poważnie. Gratulacje

odpowiedz
syrenka - 14.05.2021 / 20:32, *.orange.pl

Gratulacje, dużo zdrówka dla całej rodziny i szczęśliwego powrotu do Legii!!!

odpowiedz
miron - 14.05.2021 / 20:31, *.jmdi.pl

Gratulacje Lugi dla Ciebie i małżonki:)

odpowiedz
Sobo(L)ew - 14.05.2021 / 20:30, *.255.243

GRATULACJE I ZDRÓWKA D(L)A CAŁEJ RODZINY.

odpowiedz
Leśny Dziadek - 14.05.2021 / 20:30, *.centertel.pl

W meczu z Podbeskidziem poprosze o kołyske. Ale na boisku moze byc roznie, dlatego lepiej zrobić na trybunach. Zawsze to pewniej i po raz pierwszy. Niech sie Europa uczy. Luqi - zdrowia dla całej rodziny i pociechy z malucha.

odpowiedz
Świtek - 14.05.2021 / 20:06, *.play-internet.pl

Gratulacje dla mamusi i tatusia!
Witamy małego Legionistę!????????

odpowiedz
Pacz - 14.05.2021 / 19:59, *.t-mobile.pl

Gratulacje! Chiko czy chika?

odpowiedz
Sputnik 44 - 14.05.2021 / 19:54, *.vectranet.pl

Jako ojciec dwójki maluchów wiem, że teraz trochę mniej bedzie sypiał ;) Gratulacje dla rodziców!!!

odpowiedz
robochłop - 14.05.2021 / 19:54, *.orange.pl

nie ma większego szczęścia i radości na tym świecie od ujrzenia po raz pierwszy własnego dziecka...gratulację dla rodziców, a mały Miguel niech wyrośnie na jeszcze lepszego dryblera od taty...

odpowiedz
x - 19.05.2021 / 11:39, *.vectranet.pl

@robochłop: co za bzdury, fakt narodziny gnojka co pochlania kase, drze ciagle ryja i polowe rzeczy w zyciu blokuje to turbo radocha :D

odpowiedz