fot. Woytek / Legionisci.com
REKLAMA

Gwilia: Polubiłem kibiców i miasto

Woytek, źródło: Legia.com

- Ciężko coś teraz powiedzieć. Spędziłem tu dwa lata, był to dla mnie bardzo dobry czas. Oddałem całe swoje serce, polubiłem kibiców i miasto. Wiem, że mam tutaj swój drugi dom i zawsze mogę przyjechać i będę dobrze powitany. Najważniejsze jest dla mnie, że dałem z siebie wszystko dla Legii. Ta drużyna zasługuje na bardzo dużo. Mam nadzieję, że w przyszłym sezonie osiągniemy europejskie puchary. Liga Mistrzów musi być tutaj każdego roku, myślę, że krok po kroku do tego dojdziemy - powiedział po meczu Walerian Gwilia.

fot. Woytek / Legionisci.com
fot. Hugollek / Legionisci.com
fot. Woytek / Legionisci.com
fot. Woytek / Legionisci.com


przeczytaj więcej o:
REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (13)

+dodaj komentarz
Adam - 18.05.2021 / 00:06, *.chello.pl

Dzięki za wszystko ziomek i powodzenia!

odpowiedz
Aleks - 17.05.2021 / 21:52, *.orange.pl

Kiepski sezon przechodziłeś obok w wielu meczach dlatego grzałeś ławę

odpowiedz
matus007 - 17.05.2021 / 21:44, *.play-internet.pl

Pozdrawiam ja go tam darzyłem sympatią ;)

odpowiedz
Witamina1916 - 17.05.2021 / 20:45, *.plus.pl

Śpiewa jak by nadal był piłkarzem Legii . Będzie podawał pilki czy kosil trawe ? Bo jako piłkarz już tu nie pracuje

odpowiedz
Lesny Dziadek - 17.05.2021 / 20:11, *.orange.pl

My też Ciebie bardzo lubimy chłopie, z tragarzami, o 4 rano, zupełnie przypadkowo...

odpowiedz
buhaha - 17.05.2021 / 19:53, *.amazonaws.com

To już wiem dlaczego okazał się takim beznadziejnym piłkarzem - to koszykarz. Dział na LL! nie kłamie!

odpowiedz
zel - 17.05.2021 / 19:49, *.chello.pl

Gvilia, szacun za podbiegnięcie podziękować pod Żyletę przed meczem z PBB.

odpowiedz
Tonnies - 17.05.2021 / 19:15, *.chello.pl

dajcie mu jakąś bombę a nie racę

odpowiedz
VALERIAN - 17.05.2021 / 18:51, *.play-internet.pl

WARSZAWA DZIĘKUJE ZA CHACZAPURII PO ADŻARSKU

odpowiedz
Szymon - 17.05.2021 / 18:02, *.chello.pl

Ha ha ha lm z nim qrwa tego jeszcze nie grali

odpowiedz
Wiem co mówię - 17.05.2021 / 16:54, *.chello.pl

artykuł rodem z wp...

odpowiedz
L - 17.05.2021 / 16:53, *.tpnet.pl

Czy on tej wypowiedzi udzielił trzeźwy?

odpowiedz