REKLAMA
REKLAMA

Żeglarstwo

Klepacka przez kolejny sezon wspierana przez PGE

Bodziach, źródło: Legionisci.com - Wiadomość archiwalna

Zofia Klepacka, zawodniczka sekcji żeglarskiej Legii Warszawa, przedłużyła o rok współpracę z PGE i będzie wspierana przez Polską Grupą Energetyczną przez kolejny sezon. Legionistka co roku plasuje się w ścisłej czołówce rywalizacji w klasie RS:X w Europie i na świecie, a ostatnio również klasie iFoil. W lipcu Klepacka będzie walczyła o medale na Igrzyskach Olimpijskich w Tokio w klasie RS:X.

- Praktycznie wszystkie plany na ten rok podporządkowane są pod najważniejszą imprezę sportową tego roku, a więc Letnie Igrzyska Olimpijskie w Tokio. Wierzę, że wsparcie PGE Polskiej Grupy Energetycznej pozwoli mi na dobre przygotowanie się do olimpijskich zmagań - powiedziała Zofia Klepacka.

W ramach współpracy zawodniczka będzie eksponowała logotyp PGE na sprzęcie sportowym, w tym na żaglu, podczas treningów i zawodów.

REKLAMA
REKLAMA
© 1999-2024 Legionisci.com - niezależny serwis informacyjny o Legii Warszawa. Herb Legii, nazwa "Legia" oraz pozostałe znaki firmowe i towarowe użyte zostały wyłącznie w celach informacyjnych.