REKLAMA

Żeglarstwo

Klepacka przez kolejny sezon wspierana przez PGE

Bodziach, źródło: Legionisci.com

Zofia Klepacka, zawodniczka sekcji żeglarskiej Legii Warszawa, przedłużyła o rok współpracę z PGE i będzie wspierana przez Polską Grupą Energetyczną przez kolejny sezon. Legionistka co roku plasuje się w ścisłej czołówce rywalizacji w klasie RS:X w Europie i na świecie, a ostatnio również klasie iFoil. W lipcu Klepacka będzie walczyła o medale na Igrzyskach Olimpijskich w Tokio w klasie RS:X.

- Praktycznie wszystkie plany na ten rok podporządkowane są pod najważniejszą imprezę sportową tego roku, a więc Letnie Igrzyska Olimpijskie w Tokio. Wierzę, że wsparcie PGE Polskiej Grupy Energetycznej pozwoli mi na dobre przygotowanie się do olimpijskich zmagań - powiedziała Zofia Klepacka.

W ramach współpracy zawodniczka będzie eksponowała logotyp PGE na sprzęcie sportowym, w tym na żaglu, podczas treningów i zawodów.

REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (1)

+dodaj komentarz
Juliusz - 19.05.2021 / 20:30, *.tpnet.pl

Powodzenia Zosia ! (L)

odpowiedz
Serwis Legionisci.com nie ponosi odpowiedzialności za treść powyższych komentarzy - są one niezależnymi opiniami czytelników Serwisu. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy zawierających: wulgaryzmy, treści rasistowskie, treści nie związane z tematem, linki, reklamy, "trolling", obrażające innych czytelników i instytucje.
Czytelnik ponosi odpowiedzialność za treść wypowiedzi i zobowiązuje się do nie wprowadzania do systemu wypowiedzi niezgodnych z Polskim Prawem i normami obyczajowymi.
© 1999-2021 Legionisci.com - niezależny serwis informacyjny o Legii Warszawa. Herb Legii, nazwa "Legia" oraz pozostałe znaki firmowe i towarowe użyte zostały wyłącznie w celach informacyjnych.