fot. Woytek / Legionisci.com

Możliwość pięciu zmian w trakcie meczów wydłużona

źródło: 90minut.pl

W związku z sytuacją epidemiczną Międzynarodowa Rada Piłkarska (IFAB) zgodziła się na wydłużenie w przepisach gry w piłkę nożną możliwości pięciu zmian w oficjalnych meczach dla rozgrywek które zakończą się do 31 grudnia 2022 roku.

Łącznie pięć zmian można przeprowadzić w trzech turach w trakcie meczu oraz w przerwie.

Decyzje o wprowadzeniu większej liczby zmian w danych rozgrywkach podejmą ich organizatorzy.

REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (17)

+dodaj komentarz
Prawdziwy Boniek gra w hondurasie - 30.05.2021 / 14:47, *.plus.pl

5 zmian możliwych a Czesiek i tak nie zrobi żadnej lub jedną.

odpowiedz
Ja - 30.05.2021 / 14:51, *.plus.pl

@Prawdziwy Boniek gra w hondurasie: I to tylko w przypadku kontuzji lub zmiana młodzieżowca.

odpowiedz
tomiacab - 29.05.2021 / 08:51, *.centertel.pl

zachowujemy przepisy nienormalne, zebyście goje o plandemii nigdy nie zapominali, bo później zdziwienie będzie na jesieni jak wróci fala tej strszliwej choroby.

odpowiedz
Leśny Dziadek - 28.05.2021 / 22:52, *.centertel.pl

Na transfermarket padają takie nazwiska w kontekście Legii, że ho ho ho. 15 melonów Euro trzeba szykować Panie prezesie. Pan da, pan łaskawy, dobry i mądry, da pan te parę groszy na graczy.

odpowiedz
Autor - 28.05.2021 / 23:54, *.virginm.net

@Leśny Dziadek: :D hehe żartowniś! Aż sprawdziłem Transfermarkt i się uśmiałem. 0.... Słownie ZERO artykułów w dziale PLOTKI. Buahaha miodek miszcz... Na zawsze!

odpowiedz
Arek - 28.05.2021 / 22:44, *.tpnet.pl

A moim zdaniem, to powinni to już zostawić na zawsze

odpowiedz
Tomuś - 30.05.2021 / 13:27, *.orange.pl

@Arek: dokladnie

odpowiedz
Tomuś - 30.05.2021 / 13:27, *.orange.pl

@Arek: dokladnie

odpowiedz
Pawel - 28.05.2021 / 19:37, *.net.pl

Zeby dokonywac zmian to trzeba miec jeszcze kogo wpuszczac na boisko...

odpowiedz
Tomasz ( L ) - 28.05.2021 / 22:06, *.tpnet.pl

@Pawel: Jest kogo wpuszczać : Kostorz , Skibicki , Rosołek , Lopes , Muci , Mosór , Abu Hanna , Włodar , Warchoł i może ktoś przyjdzie jeszcze . Paweł , trochę więcej optymizmu . Może Lewy wróci . Kiedyś .

odpowiedz
Leśny Dziadek - 28.05.2021 / 22:46, *.centertel.pl

@Tomasz ( L ): Lewy do prawego, sprawy do lewego. Wypijmy za to, A kto nie wypije, temu Władeczek po dwa kije:)))

odpowiedz
Leśny Dziadek - 28.05.2021 / 18:32, *.orange.pl

Legii ten przepis nie będzie dotyczył, gdyż, ponieważ, nie będzie aż tylu zawodników do zmiany...Polityka transferowa jest w tym okienku, jak na razie....porażąjąca...

odpowiedz
Kibolek - 28.05.2021 / 18:37, *.vodafone-ip.de

@Leśny Dziadek: Jak co okienko . MIODUSKI LICHWIARZ

odpowiedz
Chyba nie ... - 28.05.2021 / 18:28, *.tpnet.pl

Czyli chcą , żeby więcej piłkarzy było narażonych na przypadkowe zarażenie się ( w razie gdyby test na wirusa przed meczem zaszwankował ) i żeby było więcej przerw w meczu , a za jakiś czas telewizje wszystkich europejskich krajów zaczną wpakowywać krótkie reklamy w trakcie meczowej transmisji , np. podczas zmian albo varu . Oczywiście można być na stadionie i nie widzieć tych , ,, jakże ważnych dla społeczeństwa '' reklam . No chyba , że tak nie będzie ...

odpowiedz
Żmija - 28.05.2021 / 19:47, *.vectranet.pl

@Chyba nie ...: jest taka mądra rada - piłeś, nie pisz...

odpowiedz
Tomasz ( L ) - 28.05.2021 / 21:37, *.tpnet.pl

@Żmija : Jest taka mądra rada - nie gadać z abstynentami i żmijami , bo to zazwyczaj konfidenci i głupie gnojki .

odpowiedz
Żmija - 28.05.2021 / 22:35, *.vectranet.pl

@Tomasz ( L ): przeczytaj uważnie swoją wypowiedź jako "chyba nie", przeczytaj tę kolejną, wytrzeźwiej, znów przeczytaj i pisz na trzeźwo...

odpowiedz