Legioniści zwyciężyli w zawodach PP w kl. Nautica 450
REKLAMA

Żeglarstwo

Legioniści na podium w kl. Nautica i Finn

Bodziach, źródło: Legionisci.com

W ostatnich dniach zawodnicy żeglarskiej Legii startowali w zawodach w różnych klasach. W pierwszych regatach Pucharu Polski klasy Nautica 450, zwyciężyli reprezentanci naszego klubu - Łukasz Maksymowicz i Michał Wilanowski. Z kolei w zawodach o Puchar Polskiego Związku Żeglarskiego w klasie Finn, które odbyły się w Krynicy Morskiej, trzecie miejsce zajął Bartosz Szydłowski.

Legionista kolejne wyścigi kończył na miejscach 2, 3, 3, 2, 3, 3, 2 i 2. Zwyciężył Krzysztof Stromski (Yacht Club Rewa).

Drugi zespół żeglarskiej Legii sezon 2021 I Ligi Żeglarskiej rozpoczął od miejsca 14. Legioniści kolejne wyścigi w Sopocie kończyli na miejscach: 8, 5, 9, 8, 7, 8, 6, 9, 4, 4, 6, 5, 6.
REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (0)

+dodaj komentarz
Serwis Legionisci.com nie ponosi odpowiedzialności za treść powyższych komentarzy - są one niezależnymi opiniami czytelników Serwisu. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy zawierających: wulgaryzmy, treści rasistowskie, treści nie związane z tematem, linki, reklamy, "trolling", obrażające innych czytelników i instytucje.
Czytelnik ponosi odpowiedzialność za treść wypowiedzi i zobowiązuje się do nie wprowadzania do systemu wypowiedzi niezgodnych z Polskim Prawem i normami obyczajowymi.
© 1999-2021 Legionisci.com - niezależny serwis informacyjny o Legii Warszawa. Herb Legii, nazwa "Legia" oraz pozostałe znaki firmowe i towarowe użyte zostały wyłącznie w celach informacyjnych.