Luquinhas piłkarzem sezonu!

Luquinhas piłkarzem sezonu 2020/21!

Redakcja

W Plebiscycie na najlepszego Piłkarza Sezonu 2020/2021 zwyciężył Luquinhas! Zwycięzca otrzymał 4899 głosów, co stanowi 23,8 procent wszystkich głosów. Drugie miejsce zajął Tomas Pekhart z dorobkiem 3748 głosów, a trzecie Filip Mladenović - 3413 głosów. W sumie przez ponad 2 tygodnie oddaliście ponad 20 tysięcy typów.

Klasyfikacja Plebiscytu na najlepszego Piłkarza Sezonu 2020/2021:

1. LUQUINHAS - 4899

2. Tomas PEKHART - 3748

3. Filip MLADENOVIĆ - 3413

4. Artur Boruc - 3040
5. Josip Juranović - 1961
6. Bartosz Kapustka - 852
7. Joel Valencia - 697
8. Paweł Wszołek - 454
9. Artur Jędrzejczyk - 337
10. Andre Martins - 314
11. Bartosz Slisz - 222
12. Jose Kante - 178
13. William Remy - 55
14. Cezary Miszta - 50
15. Mateusz Wieteska - 38
16. Mateusz Cholewiak - 35
17. Michał Karbownik - 34
18. Ernest Muci - 31
19. Kacper Skibicki - 27
20. Mateusz Hołownia - 26
21. Artem Szabanow - 25
22. Walerian Gwilia - 24
23. Maciej Rosołek - 23
24. Radosław Cierzniak - 22
25. Rafael Lopes - 19
26. Luis Rocha - 12
27. Domagoj Antolić - 9
28. Kacper Kostorz - 8
29. Igor Lewczuk - 7
30. Paweł Stolarski - 3

Suma głosów: 20563

REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (37)

+dodaj komentarz
Matt - 06.06.2021 / 00:12, *.tpnet.pl

Luqi wygrał dość zdecydowanie, jednak pierwszych 4 miejsc nie dzieli przepaść. W ostatnich latach zawsze lider był o 2 długości przed peletonem.

odpowiedz
Marcin - Ursus - 05.06.2021 / 13:46, *.as13285.net

Valencia lepszy od Wszolka,kpina totalna.

odpowiedz
vadisodjidjiaofoe - 05.06.2021 / 09:52, *.petrotel.pl

To teraz czekamy na wywiad z Lukim, że nie chce odchodzić z Legii ;-)

odpowiedz
Mrok - 05.06.2021 / 00:37, *.chello.pl

Ten Valencia to musi mieć w opór najlepszego managera. Robi mu PR na tak absurdalnym poziomie, że naprawdę można uwierzyć, że gość umie cokolwiek w piłce. Już mnie to zastanawiało jak zachwycali się nim "eksperci" z C+ wg mnie zupełnie bez powodu gdy grał jeszcze w Piaście, potem jak wygrał głosowanie na najlepszego piłkarza ligi to myślałem, że to jakis przypadek i ma nieprawdopodobnego farta. Teraz kiedy kibice Legii wybrali go mimo że praktycznie nie grał, na dodatek przed Wszołkiem, Sliszem czy choćby Lopesem, który Valencję kładzie na łopatki (przynajmniej potrafi jako napastnik uczestniczyć defensywie i strzelać ważne bramki) to wiem, że tu jakiś wałek jest w tle.
Droga Redakcjo, albo uszczelnijcie ten system do głosowania albo zrezygnujcie z niego. Po prostu nie dajcie z siebie robić idiotów!

odpowiedz
Student_L - 05.06.2021 / 07:38, *.play-internet.pl

@Mrok: 55 głosów to głosy dla żartu.

odpowiedz
Cult King Warsaw - 04.06.2021 / 23:38, *.133.20

DO DARIUSZA MIODUSKIEGO, DARKU PAMIĘTAJ O INTEGRACJI DRUŻYNY, BA CAŁEGO SZTABU SZKOLENIOWEGO, SUKCESY W LIDZE MISTRZÓW Z LESZKIEM PISZEM TO BYłA EKIPA JEDEN ZA WSZYSTKICH WSZYSCY ZA JEDNEGO A TERAZ BRAK TEGO.

odpowiedz
rt - 04.06.2021 / 20:10, *.vectranet.pl

To w końcu ile tych głosów ma Mlade i Tomas? Co innego w tekście, a co innego w kolumnie. Wg tekstu Mlade ma mniej niż Boruc.

odpowiedz
WWL - 04.06.2021 / 19:56, *.chello.pl

Kto tu głosował.

Valencia na 7 miejscu?!

odpowiedz
grzesiek - 04.06.2021 / 21:13, *.centertel.pl

@WWL: tak tak ten sam Valencia ktorego wielu skreslilo.

odpowiedz
AML - 04.06.2021 / 18:00, *.centertel.pl

DLA MNIE PIŁKARZEM SEZONU POWINIEN ZOSTAĆ PEKHART !!!
=====================
TYLKO LEGIA-LEGIA 16 MP !!!

odpowiedz
Ryj - 05.06.2021 / 00:10, *.t-mobile.pl

@AML: Zgadzam się, i obstawiam, że to przez głosy dla jaj oddane na konia sportowego Valencie ;) Sam przyznaję, że i mnie poniosło.

odpowiedz
filand - 04.06.2021 / 17:37, *.t-mobile.pl

Zanim polscy (‽) licencjonowani mistrzowie świata będą wypisywać swoje mądrościbo transferach z / do Legia to może zapoznają się z;
https://www.transfermarkt.pl/statistik/5jahreswertung
Następnie przeczytają.
https://sport.tvp.pl/51276986/ranking-uefa-polska-zakonczy-sezon-202021-na-30-miejscu

Czytanie nie boli...Szczególnie książek o objętości 1,5 l z Chile lub Urugwaju lub Izraela...

odpowiedz
Trener Bramkarzy - 04.06.2021 / 17:57, *.vectranet.pl

@filand : W jakiej kwestii ten komentarz bo nie rozumiem, to dosyć znany ranking co rocznej żenady Polskiej ligi w Europie. Co z niego wynika dla Legii, że niby przez to nie możemy robić dobrych transferów??? A co Ferencvaros czy CSKA Sofia, Ludogorec, czy kluby z Kazachstanu to jakieś takie potęgi ary finansowe są... Że zawodnicy , którzy tam grają są poza zasięgiem Legii nie sądzę. Wszystko tkwi w niemocy prezesa i scoutingu Legii...

odpowiedz
kot - 04.06.2021 / 15:45, *.chello.pl

nie Boruc jest jeszcze rozsądek w narodzie ;)

odpowiedz
PLBBOY - 04.06.2021 / 15:38, *.rr.com

Jakieś wzmocnienia? Ktoś? Coś? Gdzieś?

odpowiedz
Hautausmaa - 05.06.2021 / 01:20, *.chello.pl

@PLBBOY: Donnarumma i Calhanoglu z Milanu za darmo, wypożyczenie Bale'a i płacimy za Sancho. Reszta, to uzupełnienie składu z 3 ligi.

odpowiedz
L - 04.06.2021 / 15:18, *.57.170

Valencia? Muci? przeciez Jaxshibojev i Rusyn byli lepsi

odpowiedz
Arek - 04.06.2021 / 14:45, *.tpnet.pl

Juranović jak dla mnie zbyt nisko. No i jeśli na 7 miejscu jest typ co gówno pokazał, a nie ma Wszołka, to chyba coś tu nie gra.

odpowiedz
L - 04.06.2021 / 15:10, *.tpnet.pl

@Arek: Na żartach sie nie znasz...

odpowiedz
Realnie patrząc .... - 04.06.2021 / 13:42, *.com.pl

Tak całkiem szczerze to nasza liga jest tak sława , że każde wzmocnienie Legii przed walką w el, LM powinno być zawodnikiem , który powinien być Gwiazdą w naszej lidze , powinni być to piłkarze , którzy poziomem przerastają jedną z najsłabszych lig w Europie co nie jest jakimś mega wyczynem patrząc na jej sportowy poziom . Tylko takie wzmocnienia Legii realnie dają spojrzeć na dłuższą grę w Europie niż jej same eliminacje czy to do LM czy LE .

odpowiedz
Elquatro - 04.06.2021 / 12:18, *.t-mobile.pl

A już myślałem przeczytać Luquinhas piłkarzem Sivasporu

odpowiedz
SEBO(L) - 04.06.2021 / 13:07, *.centertel.pl

@Elquatro: już niedługo, może w innym klubie. Po Euro odejdą jeszcze pewnie Pekhart,Mladenovic,zapewne i Juranovic,i jak co roku będzie budowanie od nowa...

odpowiedz
Pacz - 04.06.2021 / 19:10, *.t-mobile.pl

@SEBO(L): ...gdy właśnie w tym czasie potrzebujemy silnej, zgranej drużyny, która pewnie przeprowadzi Legię przez eliminacje do europejskich pucharów.

odpowiedz
grzesiek - 04.06.2021 / 11:25, *.centertel.pl

Wieteska za wysoko. Mysle ze sam mogl oddawac na siebie glosy.

odpowiedz
Lopez - 04.06.2021 / 11:46, *.tpnet.pl

@grzesiek: i jego przyjaciel Jedza pewnie na niego oddał parę głosów bo nikt o zdrowych zmysłach na niego nie głosował, nawet Remy ma więcej głosów chociaż na boisku w naszych barwach go dawno nie było widać

odpowiedz
Ziom - 05.06.2021 / 00:31, *.tpnet.pl

@grzesiek: Wietes dobry jest , a może być jeszcze lepszy jak się postara . Zagrał lepszy sezon niż poprzedni , jest progresja .

odpowiedz
@Trener Bramkarzy - 04.06.2021 / 11:24, *.mm.pl

Narazie zarząd robi transfery do sekcji koszykówki, więc jak jeszcze "niespodziewanie" odejdzie 2-3 następnych piłkarzy wtedy nasz dyrektor sportowy dokona zakupu kilku dobrych i tanich z naciskiem na tanich, a tak poważnie to z tymi transferami ładnie mówiąc bardzo marnie... czekamy na jakieś cuda

odpowiedz
Trener Bramkarzy - 04.06.2021 / 11:36, *.vectranet.pl

@@Trener Bramkarzy: Hehehehe święta prawda... A potem płacz , ze druzyna ni zgrana, że nie było czasu na przygotowania, że murawa była sztuczna..., że za gorąco było na Islandii. No i że przeciwnik ich zaskoczył bo grał presingiem....

odpowiedz
grzesiek - 04.06.2021 / 11:22, *.centertel.pl

No redakcja tez sie przyczynila do zwyciestwa luqinhasa dodajac newsa pt " plus sezonu- luqinhas".

odpowiedz
KAROLKK2 - 04.06.2021 / 11:11, *.centertel.pl

Gratulacje dla Valenci- okazuje się, że był lepszy niż połowa składu, który grał cały sezon. Jak mówią niektórzy lepiej mądrze stać ( w tym przypadku siedzieć) niż głupio biegać.

odpowiedz
Piotrek - 04.06.2021 / 11:14, *.centertel.pl

@KAROLKK2: liczy sie jakość a nie ilość:)!

odpowiedz
Ogryzek - 04.06.2021 / 11:06, *.tpnet.pl

Nawet Remy z dorobkiem 3 meczów w sezonie załapał się do top15 plebiscytu XD

odpowiedz
OLaf - 04.06.2021 / 11:21, *.centertel.pl

@Ogryzek : a podstawowy obrońca Wieteska ma 17 głosów mniej niż ten Remy...

odpowiedz
Trener Bramkarzy - 04.06.2021 / 10:59, *.vectranet.pl

W pupie mam plebiscyt............ Gdzie są Transfery................ do Klubu....................

odpowiedz
bum - 04.06.2021 / 10:38, *.virginm.net

Przeciez Gvilia byl najlepszy !

odpowiedz
Biała Siła - 04.06.2021 / 10:46, *.vectranet.pl

@bum: tak, ten plebiscyt był tendencyjny

odpowiedz
Biała Siła - 04.06.2021 / 10:31, *.vectranet.pl

Moje gratulacje

odpowiedz