Legijny turniej w Bartoszycach

Redakcja, źródło: Legionisci.com

W najbliższy weekend w Bartoszycach odbędzie się XI Międzynarodowy Turniej Piłkarski o Puchar Prezesa Legii Warszawa LEGIA BART 2021 – U11. Turniej organizowany jest przez Bartoszycki Ośrodek Sportu i Rekreacji, a patronat nad wydarzeniem objęło Ministerstwo Dziedzictwa Narodowego, Kultury i Sportu, Polski Związek Piłki Nożnej oraz Burmistrz Miasta Bartoszyce Piotr Petrykowski.

Turniej odbędzie się w dniach 11-13 czerwca 2021 r. na boiskach Orlik 2021 przy ul. Bema w Bartoszycach.

W związku z pandemią nie pojawią się zespoły z Rosji, Litwy, Ukrainy, Łotwy oraz Anglii jak to bywało w ostatnich latach. Na boiskach będzie rywalizowało aż 16 drużyn: Legia Warszawa, Lech Poznań, Lechia Gdańsk, Top Biała Podlaska, Żuri Olsztyn, Chojniczanka Chojnice, Zawisza Bydgoszcz, GKS Bełchatów, Znicz Pruszków, Hattric Białystok, Jagiellonia Białystok, AP Reissa, Olimpia Elbląg, STF Champion Warszawa, Victoria Bartoszyce i Legia-Bart Bartoszyce.

Legia-Bart 2021

REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (1)

+dodaj komentarz
Legion - 08.06.2021 / 12:15, *.86.192

Bartoszyce 100% Legia wiele serc jedno bicie ,Legia ponad życie!

odpowiedz
Serwis Legionisci.com nie ponosi odpowiedzialności za treść powyższych komentarzy - są one niezależnymi opiniami czytelników Serwisu. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy zawierających: wulgaryzmy, treści rasistowskie, treści nie związane z tematem, linki, reklamy, "trolling", obrażające innych czytelników i instytucje.
Czytelnik ponosi odpowiedzialność za treść wypowiedzi i zobowiązuje się do nie wprowadzania do systemu wypowiedzi niezgodnych z Polskim Prawem i normami obyczajowymi.
© 1999-2021 Legionisci.com - niezależny serwis informacyjny o Legii Warszawa. Herb Legii, nazwa "Legia" oraz pozostałe znaki firmowe i towarowe użyte zostały wyłącznie w celach informacyjnych.