fot. Hagi / Legionisci.com

Karnety na sezon 2021/22

Woytek, źródło: Legia Warszawa

W związku z pandemią koronawirusa większość domowych meczów Legii Warszawa w sezonie 2020/21 odbyła się bez udziału publiczności. W zaistniałej sytuacji klub przygotował dla posiadaczy karnetów na sezon 2020/21 dwa rozwiązania rekompensaty. Wyboru opcji będzie można dokonać poprzez system biletowy od 15 czerwca do dnia pierwszego meczu Legii Warszawa w ramach rozgrywek PKO Bank Polski Ekstraklasy w sezonie 2021/22.

Jakiego wyboru będą mogły dokonać osoby posiadające karnet w sezonie 2020/21?

1. Kibic ma możliwość przedłużenia karnetu bez zwrotu środków, otrzymując jednocześnie wyjątkową pamiątkę w postaci personalizowanego nieśmiertelnika wyprodukowanego z okazji zdobycia Mistrzostwa Polski 2021, który zaprezentujemy już niebawem. Ponadto kibic otrzyma voucher na wszystkie mecze kwalifikacyjne Ligi Mistrzów lub Ligi Europy lub Ligi Konferencji Europy w sezonie 2021/22. Oferta będzie dotyczyła wejścia na miejsce w tej samej kategorii cenowej, co zakupiony wcześniej karnet (bez możliwości wykorzystania vouchera na 4 bilety na jeden mecz, natomiast z możliwością przekazania kodu innej osobie). Dodatkowym benefitem będzie możliwość zakupu karnetu na sezon 21/22 w niższej cenie, odpowiadającej tej z sezonu 20/21.

2. Kibic ma możliwość przedłużenia karnetu na sezon 2021/22 z opcją pomniejszenia o środki za mecze sezonu 2020/21, na których nie mógł się pojawić ze względu na stan pandemii.

Terminy sprzedaży:
- sprzedaż zamknięta: 15.06.2021 - 25.06.2021
- sprzedaż otwarta startuje 25.06.2021

fot. Legia Warszawafot. Legia Warszawa

fot. fot.


przeczytaj więcej o:
REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (54)

+dodaj komentarz
Do redakcji - 11.06.2021 / 14:11, *.chello.pl

Moze warto by było napisać o nowym systemie sprzedaży biletów i karnetów pojawił się już na oficjalniej stronie klubu

odpowiedz
Plaskacz - 13.06.2021 / 02:07, *.net.pl

@Do redakcji : Podbijam, bo po wstępnym rozeznaniu stwierdzam że jest bardzo dziwny i trudny w odbiorze. POK też nie ogarnia.

odpowiedz
Meteor - 11.06.2021 / 07:14, *.plus.pl

Ogarniał już sobie ktoś konto użytkownika na nowej stronie do kupowania biletów ? Po rejestracji gdzieś wpisuje się np. nr karty kibica lub pesel (bo chyba sam mail to ciut za mało mi się wydaje) by to konto było, że tak powiem faktycznie powiązane ze mną w systemie klubu.

odpowiedz
Uraz ucha - 11.06.2021 / 09:34, *.plus.pl

@Meteor: jaki nowy w starym normalnie kupisz spokojnie logujesz się do strefy kibica I tyle

odpowiedz
Meteor - 11.06.2021 / 10:21, *.plus.pl

@Uraz ucha : No chyba już nie zabardzo, wejdz teraz na strone bilety.legia.com i zobaczysz że stronka wyglada całkiem inaczej ;) Wczoraj wygladała jeszcze normalnie - jak zwykle dotychczas. Dzisiaj juz jest co innego :D

odpowiedz
Uraz ucha - 11.06.2021 / 11:19, *.chello.pl

@Meteor: faktycznie teraz chyba nie będzie potrzebna karta tylko bilet będą sprawdzać z aplikacji w telefonie z tego co słyszałem zobaczymy jak to będzie:)

odpowiedz
Meteor - 11.06.2021 / 14:11, *.plus.pl

@Uraz ucha : Oby nie wyszło z tego przysłowiowe "gunwo" tak jak to miało miejsce bodajże 3 lata temu - kiedy to sprzedaż biletów w internecie przekazali norewskiej firmie. Tak im to wprawnie i super szło że po miesiącu wrociliśmy do starej strony i jej tradycyjnej formy, a umowa z firmą została podarta na strzępki :D

odpowiedz
Uraz ucha - 11.06.2021 / 14:23, *.chello.pl

@Meteor: No faktycznie oby lepiej się ten nowy pomysł sprawował

odpowiedz
Micha - 10.06.2021 / 15:41, *.10.98

Poczekam, kogo Legia wylosuje w pierwszej rundzie pucharów. Jeśli Nefci, to na pewno opcja pierwsza odpada :-)

odpowiedz
Mądrala 0,7 - 10.06.2021 / 16:52, *.246.2

@Micha: też tak uczynie

odpowiedz
Ginpasterz - 10.06.2021 / 13:39, *.204.214

Gdyby zarządzanie w tym klubie było rzetelne i przemyślane to wierzyłbym, że rekompensata będzie uczciwa i zgodna z tym co pisano na stronie gdy stadiony były zamykane. Mój karnet na najbliższy sezon kosztuje 539 złotych co daje kwotę 32 złotych za jeden mecz. W poprzednim sezonie odbyły się 3 spotkania plus 2 dodatkowe z nowego sezonu - pozostałe miały być do wykorzystania w sezonie 2021/2022. To oznacza że powinienem dopłacić maksymalnie za 5 spotkań tj. 160 złotych.
Niestety mniej niż 250 to się nie spodziewam.

odpowiedz
janek - 10.06.2021 / 14:58, *.chello.pl

@Ginpasterz: nie bardzo rozumiem. Jak to "W poprzednim sezonie odbyły się 3 spotkania plus 2 dodatkowe z nowego sezonu". Moim zdaniem byliśmy na trzech meczach w poprzednim sezonie.

odpowiedz
Ginpasterz - 10.06.2021 / 15:18, *.plus.pl

@janek: Tak masz rację i ja zresztą też tylko zastosowałem skrót myślowy, że odbyły się trzy w domyśle, że przy udziale publiczności. W nowym sezonie są o dwa więcej niż w poprzednim więc powinniśmy dopłacić za pięć spotkań, a coś mi się wydaje, że zapłacimy za pół sezonu.

odpowiedz
Plaskacz - 10.06.2021 / 15:24, *.net.pl

@janek: Dokładnie jak kolega pisze. 3.

odpowiedz
Daniel - 10.06.2021 / 15:49, *.centertel.pl

@Ginpasterz: jak ci z 539 zl wychodzi 32 zl za mecz?

odpowiedz
Mądrala 0,7 - 10.06.2021 / 16:51, *.246.2

@Daniel : Ponieważ 539/17(ilość meczy) = 32zł

odpowiedz
olew - 10.06.2021 / 10:17, *.vectranet.pl

Legia sprzedaje karnety, to istotnie straszne. No ale może uda się nie kupić...

odpowiedz
Jacek - 10.06.2021 / 09:43, *.tpnet.pl

Nie pasuje mi ani 1 ani 2 opcją. Zaraz będzie 4 fala i znowu zamkną stadiony. Chcę zwrot kasy.

odpowiedz
Felek - 10.06.2021 / 09:37, *.netfala.pl

Za duże ryzyko, żeby kupować karnet.

odpowiedz
janek - 10.06.2021 / 09:28, *.chello.pl

Z grubsza obliczyłem jak to wychodzi finansowo. Zakładając, że zagramy 4 mecze w eliminacjach a cena biletu na mecze eliminacyjne na Żyletę będzie ok 40-50 zł to finansowo opcja 1 i 2 wychodzą mniej więcej tyle samo. Karneciarze i tak mają pierwszeństwo w zakupie biletów na puchary, niesmiertelnik to raczej będzie jakiś bazarowy badziew, więc chyba skłaniam sie do opcji 2. Zobaczę jak będą szczegóły 15 czerwca.

odpowiedz
Lukers - 11.06.2021 / 23:15, *.chello.pl

@janek: Ale pierwszeństwo w tej chwili to żaden przywilej

odpowiedz
Jaco1977 - 10.06.2021 / 08:12, *.play-internet.pl

Plebiscyt na Sportowca 100-lecia zakończony
...
...
...
...
...
...
...
8. Kazimierz Deyna (piłka nożna) – 501 głosów

A pierwsze miejsce to 7695 głosów
Nie było komu oddać głosu

odpowiedz
Luta - 09.06.2021 / 23:07, *.plus.pl

https://www.meczyki.pl/newsy/mateusz-bogusz-liczy-na-kolejne-wypozyczenie-powrot-do-polski-nie-wiem-czy-dla-mnie-bylby-to-krok-w-tyl/167472-n
Podejrzewam że to będzie nasz mlodzieżowiec na przyszły sezon

odpowiedz
Darek - 09.06.2021 / 22:29, *.chello.pl

Ludzie dla dobra klubu wybiorą pierwszą opcję by wspomóc klub a prezes za te pieniądze sprowadzi Obradovicia lub Valencje.

odpowiedz
Robson1916 - 09.06.2021 / 21:37, *.chello.pl

Juz juz podwijam kece i lece. Beda wzmocnienia, bedzie kupno karnetu, a tak dziekuje postoje. Gdzie kasa za Szymanskiego, Majeckiego, Karbownika o „plotkach” Carlitos, Nicolic za 1,5-2 mln ojro nie wspomne...

odpowiedz
Zduneq - 10.06.2021 / 23:40, *.play-internet.pl

@Robson1916:
Lepiej zapytaj się swojego idola gdzie kasa za LM?

odpowiedz
Dawid - 12.06.2021 / 19:48, *.tpnet.pl

@Zduneq: pewnie kasa za LM trafiła na to samo konto co kasa za Szymańskiego, Majeckiego, Karbownika (...) !

odpowiedz
c u L t - 09.06.2021 / 21:29, *.amazonaws.com

Mosòr w Piaście?!a k...!nie mogli go do Radomiaka!?Już raz Jodłowiec odebrał nam mistrza , żeby młody Mosòr tego nie powtòrzył bo historie lubiá sie powtarzać ech szkoda...

odpowiedz
gazza - 09.06.2021 / 18:45, *.inetia.pl

Po co w tym sezonie sprzedawać karnety jak wiadomo że i tak zamkną stadiony na przełomie września !!

odpowiedz
Wukashi - 09.06.2021 / 19:59, *.orange.pl

@gazza: No jak po co? A wykazwywanie strat do ewentualnej nadchodzacej zbroi antypandemicznej?

odpowiedz
Dom_Rembsky - 10.06.2021 / 05:30, *.chello.pl

@gazza: tak jak otworzyli wszystko na 10 kwietnia?

odpowiedz
Stef - 10.06.2021 / 08:25, *.121.23

@gazza: on jest cienki jak stary

odpowiedz
eth - 09.06.2021 / 18:18, *.t-mobile.pl

Przy wyborze opcji 1, na stadion na eliminacje europucharów wejdzie się na podstawie vouchera, czy trzeba go jeszcze wymieniać jakoś na bilety w odpowiednim czasie?

odpowiedz
Plaskacz - 09.06.2021 / 18:41, *.net.pl

@eth: Info z POK. Dostajesz kod do wymiany na bilet.

odpowiedz
Kibic L - 09.06.2021 / 18:51, *.tpnet.pl

@Plaskacz: pytałeś może o udostępnianie karnetu?

odpowiedz
Plaskacz - 09.06.2021 / 18:59, *.net.pl

@Kibic L: Jeszcze nie wiedzą. Ale trzeba dzwonić do POK i dopytywać. Na mecze kwalifikacyjne można.

odpowiedz
Kibic L - 09.06.2021 / 19:07, *.t-mobile.pl

@Plaskacz: dzięki za odpowiedź

odpowiedz
eth - 09.06.2021 / 20:27, *.t-mobile.pl

@Plaskacz: dzięki za info!

odpowiedz
Plaskacz - 09.06.2021 / 18:11, *.net.pl

Czyli na Żyletę po wstępnych obliczeniach karnet ok 99zł.

odpowiedz
L - 09.06.2021 / 18:07, *.chello.pl

Nieśmiertelnik?
Myślałem że walki do krecenia loków Darka dadzą

odpowiedz
Marek - 09.06.2021 / 17:34, *.255.210

chyba, ktoś zapomniał dodać, że tylko wjedziemy z certyfikatem.... ale o tym narazie cisza bo najpierw kasa , a potem zaskoczenie :)

odpowiedz
Piotr (L) - 09.06.2021 / 16:51, *.centertel.pl

Oczywiście wybieram opcje numer 1

odpowiedz
(L)egia - 09.06.2021 / 16:47, *.02.net

Co za karnety? Przecież podobno już teraz wiadomo, że będą kolejne fale covida.

odpowiedz
Arek - 09.06.2021 / 16:41, *.tpnet.pl

Spersonalizowanego czego?

odpowiedz
jo - 09.06.2021 / 16:50, *.tpnet.pl

@Arek: blachy z peselem do zawieszenia na dużym palcu w kostnicy jakbyś kopnął w kalendarz i miał karnet :-P

odpowiedz
Kibic L - 09.06.2021 / 16:29, *.t-mobile.pl

Oby była możliwość udostępniania karnetu.

odpowiedz
Kr - 09.06.2021 / 16:25, *.play-internet.pl

Serio ktoś wybierze opcje nr1??? :D

odpowiedz
Kobo(L)t - 09.06.2021 / 16:37, *.stansat.pl

@Kr: A co jest nie tak w tej cenie za 17 meczów ?

odpowiedz
Dom_Rembsky - 09.06.2021 / 16:39, *.chello.pl

@Kr: powiem Ci ja się zastanawiam, i nie nie chodzi o "personalizowanego nieśmiertelnika wyprodukowanego z okazji zdobycia Mistrzostwa Polski 2021" czy Voucher na puchary (tutaj widzę parę meczów i w trąbę) bo to jest kpina. bardziej chodzi o wsparcie klubu w trudnych czasach. aaaaaaaale kasa i tak pójdzie do Pana Darka o ten przepali ją w piecu więc bardzo bardzo mocno się nad tym zastanawiam.

odpowiedz
Amor - 09.06.2021 / 16:40, *.t-mobile.pl

@Kr: tak,ja...I myślę, że zrobi to spora grupa kibiców

odpowiedz
(L) - 09.06.2021 / 18:32, *.waw.pl

@Kr: Oczywiście, że tak. Chodzi o wsparcie klubu

odpowiedz
L - 09.06.2021 / 19:08, *.chello.pl

@(L): raczej nieudolność Darka

odpowiedz
Zięciu - 09.06.2021 / 22:55, *.chello.pl

@L: Tylko co my bez Darka zrobimy? Eh...

odpowiedz
dezet - 09.06.2021 / 23:24, *.chello.pl

@Kr: Jak najbardziej ja wybieram opcję 1 i nie widzę w tym nic specjalnego. Dla niektórych ten klub znaczy coś więcej niż jesteś w stanie sobie wyobrazić. Nie napiję się, nie kupię jakiejś niepotrzebnej głupoty, odpuszczę wiele rzeczy, ale na karnet zawsze znajdzie się hajs, a gwarantuję że ostatnie półtora roku dały mi mocno w kość. Na Żylecie zawsze zedrę gardło tak, że zawstydzę wszystkich wkoło i nakręcę do jeszcze większego zaangażowania. Biorąc pod uwagę to co się działo ogólnie nie widzę innej opcji niż 1. Wiem, wiem - nie zrozumiesz

odpowiedz