Lucjan Brychczy - fot. Mishka / Legionisci.com
REKLAMA

Wszystkiego najlepszego!

87. urodziny Lucjana Brychczego

Redakcja

Dziś 87 lat kończy legenda Legii Warszawa, Lucjan Brychczy. Popularny "Kici" ze stołecznym klubem związany jest od 1954 roku! Obecnie pełni funkcję honorowego prezesa Legii, a wcześniej reprezentował "Wojskowych" jako piłkarz i trener. Jest niekwestionowanym rekordzistą w całej historii klubu pod względem liczby rozegranych meczów (452) i zdobytych bramek (226). Uczestniczył we wszystkich dotychczasowych trofeach zdobywanych przez warszawską drużynę i trzykrotnie zdobywał koronę królem strzelców.



Z okazji urodzin, pragniemy złożyć Panu Lucjanowi najserdeczniejsze życzenia - zdrowia, zdrowia, zdrowia!

Jednocześnie przypominamy, że już za dwa dni startuje głosowanie w budżecie obywatelskim na 2022 rok, w którym możecie głosować na projekt boiska Lucjana Brychczego.

REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (47)

+dodaj komentarz
Marce (L)i - 14.06.2021 / 20:04, *.chello.pl

Duźo zdrowia Panie Lucjanie i moc podziękowań za wszystko, co Pan zrobił dobrego dla polskiej piłki nożnej jak i dla naszej kochanej warszawskiej Legii. Sto lat.




odpowiedz
syrenka - 14.06.2021 / 11:22, *.orange.pl

Panie Lucjanie, dużo zdrówka! Najserdeczniejsze pozdrowienia płyną z Konina!

odpowiedz
aad - 14.06.2021 / 07:56, *.centertel.pl

Zdrowia!

odpowiedz
Jack(L) - 14.06.2021 / 01:54, *.cyfrowypolsat.pl

100 lat Panie Lucjanie.

odpowiedz
spasiony - 14.06.2021 / 00:06, *.222.242

Zdrowia i ...zdrowia! I normalnosci w ukochanym klubie!

odpowiedz
Warszawiak1234 - 13.06.2021 / 23:51, *.chello.pl

Rozwala mnie jedna rzecz gdy mysle o Panu Brychczym. Za pierwsze Mistrzostwo pilkarze dostali skorzane plaszcze. Jaki to byl luksus i jak malo w porownaniu do dzisiejszych nagrod

odpowiedz
Matt - 14.06.2021 / 09:50, *.tpnet.pl

@Warszawiak1234: A bardziej im zależało niż dzisiejszym grajkom, którzy ciągle narzekają na brak motywacji. Nie mówię tu tylko o Legii. Poziom płac w sporcie czy kulturze (tej masowej) to coś nienormalnego. Zaraz znajdą się ci, co powiedzą, że piłkarz musi odłożyć na całe życie albo "chcesz to też bądź piłkarzem" - a później mamy co mamy. Chodzą po galeriach i kręcą biznesy zamiast myśleć o piłce. Niech zarabiają 5, no najlepsi nawet 10 razy tyle co średnia pensja, ale nie to co mają teraz.

odpowiedz
Trampek - 13.06.2021 / 22:18, *.125.105

Długich lat zdrowego życia - nie ograniczonego żadną liczbą w spokoju i w pokoju. Wszystkiego najlepszego !

odpowiedz
Wahoo - 13.06.2021 / 20:38, *.centertel.pl

@zp:Wszystko najlepszego!!!!

odpowiedz
Mądrala 0,7 - 13.06.2021 / 20:11, *.chello.pl

Panie Lucjanie, zdrowka zdrowka i jeszcze raz zdrowka oraz kolejnych mistrzostw.

odpowiedz
Sedm - 13.06.2021 / 20:09, *.play-internet.pl

Panie Lucjanie ???? lat w zdrowiu, spełnienia marzeń oraz wielu radości na codzienne.

odpowiedz
Tomasz - 13.06.2021 / 19:01, *.tpnet.pl

Panie Lucjanie , wszystkiego najlepszego , wszelkich Łask Bożych .

odpowiedz
Tom@zino - 13.06.2021 / 18:57, *.chello.pl

Dużo zdrowia i szczęścia, Panie Lucjanie!

odpowiedz
Darek - 13.06.2021 / 18:13, *.chello.pl

Panie Lucjanie Zdrówka,Zdrówka i jeszcze raz Zdrówka.Wszystkiego najlepszego.Dużo uśmiechu na każdy dzień.100 lat.

odpowiedz
bronek49 - 13.06.2021 / 17:14, *.chello.pl

Wszystkiego Najlepszego Panie Lucjanie

odpowiedz
Mamut - 13.06.2021 / 15:21, *.t-mobile.pl

250 lat Panie Lucjanie!

odpowiedz
Mamut - 13.06.2021 / 15:21, *.t-mobile.pl

250 lat Panie Lucjanie!

odpowiedz
oLaf - 13.06.2021 / 14:46, *.vectranet.pl

najlepszego!!! dużo zdrowia!!!

odpowiedz
SzB - 13.06.2021 / 14:23, *.play-internet.pl

Najlepszego! Przede wszystkim zdrowia, niech będzie Pan świadkiem jeszcze wielu sukcesów naszej Legii!

odpowiedz
zp - 13.06.2021 / 14:20, *.centertel.pl

Sto lat w Legii panie Lucjanie, w zdrowiu i pomyślności !!!

odpowiedz
Fan.Grotyńskiego - 13.06.2021 / 14:14, *.chello.pl

Dużo zdrowia panie Lucjanie!

odpowiedz
Rafał Prg. Płn. - 13.06.2021 / 14:06, *.t-mobile.pl

Wszystkiego najlepszego dla naszej Legendy!

odpowiedz
Andrew LEGIA - 13.06.2021 / 13:53, *.68.35

Happy ???? birthday ???? Panie Lucjanie

odpowiedz
Maaciekw - 13.06.2021 / 13:52, *.orange.pl

200 lat w zdrowiu

odpowiedz
Ouzo - 13.06.2021 / 13:51, *.centertel.pl

Sto lat Sto lat.......... Zdrówka Mistrzu !!!!

odpowiedz
Unii E. mówiący NiE !!! - 13.06.2021 / 13:44, *.vectranet.pl

Panie Lucjanie. Jest Pan żywą legendą Legii, nauczycielem, mentorem, wzorem do naśladowania. To zaszczyt dla mnie że mogę Panu złożyć źyczenia zdrowia.

odpowiedz
Cult !Legia! KING! - 13.06.2021 / 13:33, *.amazonaws.com

ZDROWIA!ZDROWIA!ZDROWIA!

odpowiedz
Norbi(L) - 13.06.2021 / 13:07, *.55.55

Stu lat

odpowiedz
MAX - 13.06.2021 / 12:50, *.plus.pl

Wszystkiego najlepszego

odpowiedz
Witosław - 13.06.2021 / 12:38, *.play-internet.pl

Panie Lucjanie co mogę powiedzieć?Jesteś największą legendom w historii najlepszego i największego klubu w Polsce.Zdrowia życzę i jeszcze raz zdrowia nasz idolu.

odpowiedz
Kibic (L) Mazur Karczew - 13.06.2021 / 12:34, *.t-mobile.pl

Zdrowia, zdrowia, zdrowia i pogody ducha w tej covidowej rzeczywistości!

odpowiedz
AAA - 13.06.2021 / 12:11, *.chello.pl

Wszystkiego Najlepszego Panie Lucjanie.

odpowiedz
KibicL - 13.06.2021 / 11:42, *.plus.pl

Sto lat to za mało. Dwieście lat MISTRZU!

odpowiedz
matus007 - 13.06.2021 / 11:33, *.play-internet.pl

100 LAT, zdrowia

odpowiedz
Krzeszczu - 13.06.2021 / 11:32, *.bredband2.com

100 lat Panie Lucjanie! A potem jeszcze 100! (chociaz w panujacym dzisiaj klimacie na swiecie moze to nie jest odpowiednie zyczenie). Wiec przede wszystkim zdrowka!

odpowiedz
Arecki - 13.06.2021 / 11:13, *.com.pl

Panie Lucjanie ZDROWIA, ZDROWIA I JESZCZE RAZ ZDROWIA. KIBIC (L) z Ostrowi Mazowieckiej.

odpowiedz
as - 13.06.2021 / 11:11, *.chello.pl

100 lat Panie Lucjanie i dużo zdrowia

odpowiedz
PITER (L) - 13.06.2021 / 10:24, *.chello.pl

Sto (L)at Panie Lucjanie

odpowiedz
dejne3 - 13.06.2021 / 10:24, *.vectranet.pl

100 Lat ,Panie Lucjanie 100 Lat Pa ie Lucjanie

odpowiedz
M3 - 13.06.2021 / 10:07, *.plus.pl

Wszystkiego najlepszego !!! Dużo zdrowia i jeszcze kilku mistrzostw !!! 100 lat !!!

odpowiedz
lucho_83 - 13.06.2021 / 09:59, *.chello.pl

100 (L)at Panie Lucjanie!!!!! Zdrówka, Zdrówka, Zdrówka!!!!!!

odpowiedz
Grodzisk Maz - 13.06.2021 / 08:41, *.centertel.pl

Sto (L)at Panie Lucjanie !!! W dobrym zdrowiu ! Legendo Warszawskiej Legii ! Szacunek kibiców na zawsze

odpowiedz
olew - 13.06.2021 / 08:37, *.vectranet.pl

Widziałem tylko Jego końcówkę .
GENIALNY GRAJEK !!!
Zdrowia i Miłości Panie Lucjanie !

odpowiedz
jackie - 13.06.2021 / 07:54, *.chello.pl

Co najmniej drugie tyle p. Lucjanie, w zdrowiu, bo ono jest najważniejsze.

odpowiedz
Kozioł - 13.06.2021 / 07:43, *.t-mobile.pl

Sto lat w dobrym zdrowiu oraz pogody ducha Panie Lucjanie.

odpowiedz
Kozioł - 13.06.2021 / 07:41, *.t-mobile.pl

Jest niekwestionowanym....................... w całej...
Liderem proponuję. Do poprawienia.
Pozdrawiam.

odpowiedz
Pawciu - 13.06.2021 / 07:32, *.net.pl

Panie Lucjanie - 100 lat!

odpowiedz