fot. Woytek / Legionisci.com
REKLAMA

Na żywo

LIVE!: Legia 1-1 Krasnodar (KONIEC)

Woytek, źródło: Legionisci.com

Ostatnim rywalem Legii podczas zgrupowania w Austrii będzie rosyjski FK Krasnodar. Ostatnio legioniści zmierzyli się z Rosjanami zimą podczas zgrupowania w Dubaju. Wówczas mecz zakończył się remisem 0-0. Spotkanie z 10. drużyną rosyjskiej Premier Ligi w sezonie 2020/21 odbędzie się na stadionie w Saalfelden.

Początek meczu zaplanowano na godzinę 15:00, tak aby nie pokrywało się z występem prezentacji Polski na Euro 2020.

Zapraszamy do śledzenia naszej tekstowej RELACJI LIVE! prosto z Austrii!


REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (14)

+dodaj komentarz
bie/L/sko - 23.06.2021 / 16:38, *.tpnet.pl

Nasz zespół trenuje już Staszek Czerczesow?? Patrz 45 minuta transmisji pisanej. Super

odpowiedz
Władeczek - 23.06.2021 / 15:48, *.netfala.pl

Emreli to jednak kocur faken. Maciora jest robiona bo oglądam na youtubie meczyk faken a co.

odpowiedz
Farme(L) - 23.06.2021 / 16:31, *.virginm.net

@Władeczek: też mam takie wrażenie... jeszcze skiba daje radę ;p
faken ja mam wolne bo dziś Legiunia sparing i Repra gra więc jutro ze szwagrem wolne ????xd

odpowiedz
c u L t ✨⚽️✨ K i n g - 23.06.2021 / 18:14, *.02.net

@Władeczek: Władziu, Kocur to bédzie jak jak w ostatniej kolejce da wygraná i puchar Króla strzelcòw odbierze✨⚽️⚽️⚽️✨

odpowiedz
Plaskacz - 23.06.2021 / 15:41, *.net.pl

No co ten Mladenowic odwalił? Karnego nie umio?

odpowiedz
Chris - 23.06.2021 / 15:16, *.t-mobile.pl

A MUCI gra w pierwszym składzie i siedzi na ławie?

odpowiedz
Farme(L) - 23.06.2021 / 15:46, *.virginm.net

@Chris : bo to wieloosobowy wielozadaniowość ????

odpowiedz
ksieciunio - 23.06.2021 / 14:49, *.chello.pl

dajcie link do you tube

odpowiedz
Farme(L) - 23.06.2021 / 15:32, *.virginm.net

@ksieciunio: mówisz i masz
https://youtu.be/jRiEFwoxx8c

odpowiedz
Pawełek - 23.06.2021 / 13:05, *.netfala.pl

Pewnie dostaniemy w żopu od ruskich jak zwykle tradycyjnie.

odpowiedz
Luk - 23.06.2021 / 13:25, *.vectranet.pl

@Pawełek:
Skoro tak lubisz

odpowiedz
chrisSiekierki - 23.06.2021 / 14:09, *.vectranet.pl

@Pawełek: tradycyjnie powiadasz ??? ostatnio było 0:0 więc co z tą tradycją ?

odpowiedz
Tomek82 - 23.06.2021 / 14:49, *.plus.pl

@Pawełek: mówisz za siebie?

odpowiedz
KibicL - 23.06.2021 / 14:55, *.79.56

@Pawełek: Chyba ty

odpowiedz